Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

snilko7
4. jan 2007

certica museli by ste hladať nový byt 😅 dneska prvýkrát dostal malý odo mňa po riťke ale nie na plienku 🙄 žial nezaberalo nič iné...a ja mám tiež len jedny nervy a aj tie sú po dnešnom dni už len jak nitôčky

snilko7
4. jan 2007

simina pekné fotky som práve pozerala..tvoj má tiež ten známy beťársky výraz v očiach 😀

barunka
autor
4. jan 2007

certica to nechci, simi by ti vyprázdnila všetky skrine a paťko by sa postaral aby kameň na kameni nezostal...
mimochodom, bolí ma noha po tom Paťkovom "dokopeme krstnú..."

simina
4. jan 2007

Dakujem no to ma a je aj taky dooooooooost velky betar uz asi tyzden som riadne nespala co stale vystraja

snilko7
4. jan 2007

no náš v noci spí, zato cez deň mi nedá vydýchnuť...furt musím jedným okom sledovať čo robí, lebo stačí sekunda a hneď niečo vyvedie

simina
4. jan 2007

Barunka odkial mas take supis fotecky stymi upravami?????aj my by sme take prijali 😅

snilko7
4. jan 2007

barunka už išla spinkať...ale upravuje ich v nejakom programe...ona ich má viac Photofiltre a ešte iný, však ona zajtra napíše

simina
4. jan 2007

Dakujem no mne sa teraz tyzden budi a vystraja do tej 11 a potom az zaspi neviem ci su to zubky ci co....no cez den to tiez neviem co skor lebo stale spekuluje a len zle by robil

snilko7
4. jan 2007

simina a počkaj ked ešte začne rozprávať...potom prídu tie super detské otázky a neunavne stále to isté dokola budeš počúvať celé hodiny, dni...ale možno vy budete šťastné výnimky 😵

simina
4. jan 2007

To pochybujem lebo teraz sa mi zda ze sa vymykame normalu ked takto vystraja noc co noc aj teraz vrieska a mamama v postielke a ani za svet spinkat uz normalne sediviem 😀

bellasandra
5. jan 2007

Ahojte 🙂 ste toho popísali .
Simina, my máme Photoshop -program aj ten Photofiltre, aj MonkeyPhoto-Tam su hlavne rámceky.
Jááj vy sa aspon vyspíte, ale mne mala zacala teraz strajkovat, a nechce mi moc spávat..v noci 😝

barunka
autor
5. jan 2007

simina, nevymykáte. my máme o mesiac menej, cez deň spí simi jedenkrát hodinku od 11,45 do 12,50 alebo 13-tej a večer zaspáva najčastejšie až po 22-hej a už o 23 je hore a vyspatá... a celkovo v noci sa môj spánok rovná takmer nule.

a k tým foto, tak ja upravujem vo photofiltre, fast stone image viewer a rámčeky sú ako píše bellasandra v monkeyphoto alebo vo photoframeshow. oba si môžeš stiahnúť zadarmo z netu ale len na 30 dní, potom ťa to opečiatkuje...

simina
5. jan 2007

dakujem dievcata a oficialne sa to da niekde kupit????

no mne maly hrozne posledny tyzden strajkuje v spani ani cez den ani v noci uz si ani nepametam kedy som spala

barunka
autor
5. jan 2007

simina ten photoframeshow sa tuším dá kúpiť normálne v obchode, som ho videla, ale už neviem kde a určite aj cez net...

simina
5. jan 2007

dakujem za radu

simina
7. jan 2007

Ahojte dievcata je tu niekto 😉

bellasandra
8. jan 2007

Ejha, uz si si zrobila fotecky? 🙂

barunka
autor
8. jan 2007

simina, vidím, že už foto máš krásne... v čom si upravovala???? 😀 ja len zo zvedavosti...

simina
8. jan 2007

Ahojte ano upravovala v photoframeshow to druhe mi nelo stiahnut.ale skusimto dakde úpozriet a kupit svokra bola s toho v nemom uzase...... 😝

simina
8. jan 2007

Ahojte babule este mam jednu otazocku,na te photofiltre ten sa kde da zohnat?

snilko7
8. jan 2007

simina stiahneš si ho tiež na www.stahuj cz...ten je v češtine a zadarmo, len pre mňa stále nepochopený 😅

simina
8. jan 2007

Dakujem barunka dufam ze to pojde postahovat

barunka
autor
11. jan 2007

simina, išlo ti to???

snilko7
13. jan 2007

jéééj nejako to tu spustlo 😅

bellasandra
13. jan 2007

Aj ja to sledujem, ze tu nikoho nie je 😕
Ako sa mate ? Patko poslucha? Mne tu mala pistí ..som ju dala na brusko- lebo som jej kupila taku knizku mala by pozerat obrazky ale len lezka a nic 😀

snilko7
13. jan 2007

Ahoj Sandra...Paťko a poslúchať? To je ako zo scifi filmu 😨 ale dneska je fakt o trošinku kľudnejší jak obvykle, ešte zatiaľ nestihol nič mimoriadne vyviesť...ale to je ešte len doobeda, on to do večera určite dobehne... Paťko ten nerád ležal na brušku, vždy vrieskal až kým som ho nevrátila na chrbátik...on toho na brušku veľa nenaležal 😅

bellasandra
13. jan 2007

NO to je ako moja..sice uz je tichucko..ale len na mna vyplazuje jazycek 😀
Ale mozno nastava nieake zlepsenie, a bude dnes dobrucky- v rámci normy 🙂 treba verit 😉

snilko7
13. jan 2007

no sandry, už ma "nasral" pri obede...vypľúval všetko jedlo, vraj on nebude papať 😠 tak som ho hladného poslala spať...no ale za päť minút sa vrátil ukľudnený a aspoň sám odjedol pár lyžičiek a samozrejme pol očkom sledoval, či si ho všímam...odišla som totiž do obývačky a robila som sa že ho nevidím 😅 Len tajne dúfam, že toto trucovité obdobie už čoskoro prejde, lebo niekedy sa už dokážem vytočiť až až

simina
13. jan 2007

Ahojte babulky ako sa mate?Mne malinky spinka ale je tak skaredo vonku ze mi asi dnes doma vylezie aj na hlavu ked nepojde von

Barunka este som to neskusala nemam kedy ani si sadnut ☹