• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
Nini awoj,nebud ho,nechaj nech sa vyspinka,však je unaveny,xixixixixi.Mne sa to stalo parkrat a okupala som ho rano,však neni špinavy,do rana vydrži.Malinky je krasnučky emoticon emoticon emoticon
30. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny tak si to bola ty lebo to bolo v nedelu emoticon v okoli biliard baru som ta videla aj s muzom si bola emoticon noo my sme takuto situaciu ani nemali kedze nas marko malo kedy zaspinkal cez den emoticon ..ale asi by som ho nechala buvat a potom neskor ho okupkala emoticon
30. jún 2009 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Maninka awoj,žijete??????????, emoticon emoticon emoticon emoticon
30. jún 2009 o 21:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny, my sme kupali kazdy druhy den, takze nic sa nestane, ak raz vynechate kupanie emoticon
a ja som tusim stretla Pipinku, ak to teda bola ona, pri fontane je Adelka skontrolovala nakup v kociku emoticon
30. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHOOJ emoticon Mimik9911 emoticon hej ja som to bola teraz som si pozrela fotečky a spoznala som ta emoticon bola tam somnou stým modrým kočíkom aj Manika77 emoticon
30. jún 2009 o 23:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwi myy anoo vcera sme kukali ci nerobiss ale nerobila si emoticon
1. júl 2009 o 06:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny-gratulujem k bejbinku, zelam veeeela zdravicka a vela mliecka!! emoticon emoticon
1. júl 2009 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon emoticon Manika ja som cely den doma,ale zajtra robim a v piatok idem zas s malym k lekarke
Pipinka helooooou aranka,nevieš kde byvame???????????????????? emoticon emoticon emoticon
1. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte emoticon

tak nakoniec sme ho predsa len okúpali, 21:45 emoticon potom sa napapal a spinkal nám vkuse cez 4hodinky.. potom sa opäť napapkal a spal do pol siedmejemoticon zlatíčko naše emoticon

manika, tak sme to boli my emoticon manžel ma tento týždeň dovču, ale od budúceho týždňa sme už s maličkým sami doma, tak sa kľudne môže niekto na kočíkovanie pridať aj ku mne emoticon

danona, ďakujem emoticon

mimik, už sme mysleli, že ho ani neokúpeme, ale nakoniec nám to nedalo a keď sa zobudil, hneď sme šli na to emoticon inak v piatok u Vás by to bolo fajn emoticon ešte to overím u polovičky.. teraz mi haja.. tak potom dám ešte presne vedieť emoticon
1. júl 2009 o 17:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny aj dneska som ta videla aj s pipinkou sme boli..my sme stale spoluu emoticon noo mozes ist s nami kocikovat my sme stale vonku emoticon
1. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, heej? Kde? emoticon včera som bola tiež s mužom aj so psíkom.. potom sme psíka odniesli domov a išli sme ešte sami so Sebkou na zmrzku emoticon aj ja som včera videla 2 baby s kočíkmi.. mali na kočíkoch aj slnečníky, tušim obe zelené boli, ale nie som si istá emoticon a jedna mala kučeravé vlasy emoticon bolo to blízko pizzerky emoticon boli ste to vy? emoticon
2. júl 2009 o 09:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
*so Sebkom emoticon
2. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny to sme neboli my,...pipi ma quinny taky bordovy reflexny a ja nurse taky svetlo modry...ale na zmrzke sme ta videli..a aj tie dve baby sme videli my sme sedeli tam blizko na lavicke uspavali sme nasich nespacov emoticon
2. júl 2009 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
manika, jaj tak emoticon) my sme Vás nevideli, nabudúce sa môžete prihovoriť emoticon emoticon
2. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny, ja cakam IP a ty pises tu emoticon
pipinka, ja som ta tiez len podla fotiek spoznala, ale nebola som si ista emoticon
2. júl 2009 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mimik, emoticon to som celá ja emoticon emoticon
2. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kockyyy, ak ste dnes v meste stretli dietatko prechadzajuce sa v 30 stupnovej horucave v krataskoch a GUMAKOCH emoticon , to bola nasa ninusa.... emoticon emoticon emoticon emoticon kupila som jej v Univerzali gumaciky /vsak je take blaznive pocasie/ a ona v nich rovno z obchodu slapala po meste /ani za svet ich nechcela vyzut/... emoticon ludia sa po nas otacali a veru nechcem radsej vediet, co si o mne mysleli... emoticon emoticon emoticon emoticon
2. júl 2009 o 21:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danona,heheheheheheheheheheheheheheheheh no super nemam čo dodaT emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
2. júl 2009 o 21:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danona nooo mozes byt rada ze v nich nespi emoticon
2. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika už aj ja predavam kočik a už sa mi aj 2 ohlasily,heheheheheh emoticon emoticon emoticon
2. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo siwi ja si asi kupim ten peg perego ale neviem ece emoticon ale tento nepredam si ho necham pre Lianku xixiix
2. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Manika pre lianku?????čo?????????hm?????si tehu??čo?? emoticon emoticon emoticon
2. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siwi emoticon ved si vravela že až po Ga trhoch predáš emoticon zmena??? zajtra samsung day ideme s Manikou a aj so Siwi kto sa pridáva?? emoticon emoticon
3. júl 2009 o 00:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
emoticon siwi neblaazniii este nieee ale sak co ty vies ixixixix....sak by som sla do blazninca
3. júl 2009 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak dievcata my musime chodit cvicit vojtovku emoticon
3. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahooj manika emoticon neboj zvládneme to emoticon))) emoticon nakoniec malý Marko predbehne aj môjho xixixi emoticon a Lianka má ešte čas xixixi pri Markovi to nebude lahké emoticon)) blázinec to istí hehe
4. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipinka jaaj uz mam z toho obavu...lebo som citala o tom hypotonickom syndrome a nic dobre som sa nedocitala emoticon
5. júl 2009 o 07:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petruci6,Hallo!
6. júl 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kristinabiabka-caveeec emoticon napis Petruci IP, aby vedela ze si tu aj ty...
siwike-uz si predala kocik?? uz ani ziadny nekupujes?? emoticon
manika-drzim palce pri cviceni, neboj sa, zvladnete to!!! emoticon
7. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš