Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

petruci6
7. júl 2009

cau cica 😀

petruci6
7. júl 2009
manika77
7. júl 2009

danona dakujeme...ty mas taky krasny kociiik videla som ti ho v albume 😝

kristinabianka
7. júl 2009

galanta,uz spi? 😉

siwike25
7. júl 2009

😉 😉
Manika zas kočik??heheheheh
Kristinabianka ešte nie,heheh 😉
Danona ešte nie rozmislela som si to ešte si ho necham na ga trhy 😉

manika77
9. júl 2009

siwi v sobotu mi donesie kocik, nemusim ist do BA pren 🙂

danona
10. júl 2009

ahojte kockyyy, zdravim z Cypra..ci Cypru?.. 😀 😎
siwike-muudry napad 🙂 😉
manika-ktory kocik mysliis???-som ich prestriedala 5, z toho tri mam este doma.. 😀 😉 a ak by sa dalo dieta kocikovat dlhsie, tak mam vo vyhlade dalsie dva... 😅 no bohuzial... 😀
manika-a aky kocik ides kupovat ty?? 🙂
kristinabianka-cavec, aj nina bianku kazdy den spomina, ze ci uz s vami sa k moru ideme kupat.. 😎
petruci-dik za ten link,ta kocka mi uz pisala-aky odtien presne ma kocik, no ona ho pre chalana potrebuje, tak som ju ja odhovorila.. 😅

manika77
10. júl 2009

😉
noo danona tak tebe je suuuper teraz ti ticho zavidim
a mal to byt peg perego centro a tiez je to uz moj stvrty kocik 🙂 a to ma marko len pol roka xixi...ale ta baba ho predala dnes nejakej inej takze nic z toho musim si najst iny 😉 a myslela som ten quinny ruzovy 🙂

kristinabianka
10. júl 2009

ahoj danona,aj nam velmi chyba ninus,dneska Bianka mala divoky den,bola totalne besna a to nebola s ninuskou 😀 😀 😀

ella1
12. júl 2009

caute baby! dlho som vás ,,nevidela"
danona-závidím....my sme sa včera vrátili z kanárov a ešte stále som neprepla na domáci režim...... 😉

siwike25
16. júl 2009

Awojky herečky,ako??manika a pipika oslava bude v sobotu o 17-00h,tešime sa na vas 😀 😀 😀

pipinka82
16. júl 2009

haloo je tu niekto?? 😀 😀 hm Siwi s Ga sme doma asi len my xixixi 😀 vsetci dovolenkuju 😎 ale nevadi ved aj my sa mame dobre v bazene xixxi kanarske a havajske ostr..alias Ga 😀 😀 ale zavidim more a peknu dovolenku baby uzite si ju naplno 😀 😀

kristinabianka
16. júl 2009

ahojte,aj my mame v sobotu oslavu, len sa bojim,lebo nehlesia naj pocasie,Siwike,dufam,ze nam to vydrzi 😉 😉 😉

manika77
17. júl 2009

siwi uz sa nevieme dockat ... 😀

danona
17. júl 2009

siwike-z velkej dialky zelame dnesnemu oslavencovi vseeetko najlepsie!!! 😵 😵 😵
kristinabianka-vam zelame den dopredu vseetko najlepsie, a oslava nech dobre dopadne!!! 😵 😵 😵

petruci6
17. júl 2009

kika to bude v sobotu? nie v nedelu?

danona
17. júl 2009

petruci-aj ja viem tak ze v sobotu.. 😉 my dame darcek dodatocne...uz je kupeny/neprezrad bianke 😀 / 🙂

siwike25
17. júl 2009

Danona velmy pekne dakujeme,prave v tejto hodine sa narodil pred 3 rokmy 😉 😉 😉 😉
Manika aj mi sa tešime na vas 😉 😉

manika77
18. júl 2009

tak to sa nam to pocasie teda po.... ☹

petruci6
18. júl 2009

mne pisala ze to bude 19.7. 😒
zeby som to zmeskala? hadam nie,aj tak leje ako z krhly

kristinabianka
18. júl 2009

🙂 Ahojte kocky,dnes sme mali oslavu s rodinou,bolo to tazke,najprv na dvore, potom rýchly presun do garaze aj so stolmi a drinkami,ako keby to nestacilo odtial do nutra aby fotky s malou boli pene a nie v garazi, no ja som neskutocne unavena ☹ ☹ .a zajtra nas caka BABY Party,bude u nas vela deti,len dufam,ze aspon zajtra bude schopne pocasie.A Petruci,zajtra podruhej vas cakam.

petruci6
18. júl 2009

jej bianka ma dnes presne 2 roky,tak vsetko naj naj naj 🙂
ti verim,ze si unavena
ved ked bude zajtra zle pocasie,tak to preloz
baby party moze byt kedykolvek ked bude teplucko vonku

manika77
18. júl 2009

aj siwi prelozila oslavu dnu 😉 ale my sme museli odist lebo Marko bol straasne mrzuty 😒

manika77
18. júl 2009

bianke vsetko naaaj 😉 mimochodom nadherne meno 🙂

kristinabianka
18. júl 2009

manika dakujeme 🙂 🙂 🙂

manika77
19. júl 2009

Marko ma horucku a v utorok mame ist do Rajca si oddychnut, no snad ho to prejde 😒

petruci6
19. júl 2009

kolko?

manika77
19. júl 2009

37,5 dala som mu najprv nurofen,..nezabral po troch hodinach tak som mu dala cipok paralen..a teraz zaspal tak uvidime

manika77
19. júl 2009

aj pipi mi pisala ze aj jej maly mal horucku dnes 😒

petruci6
19. júl 2009

ale ved to nema horucku,len trosku zvysenu teplotku
neboj,to bude ok
cipky a lieky sa davaju az nad 38st
deticky ovela lepsie zvladaju teplotky
moja taku mava dost casto a je v pohode 😉