• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
No baby nejako to tu flákate :wink: :grinning: kde ste??

Siwi a ty???kde si????? :grinning: :grinning:
27. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi som tu fakt len ja :wink: flákate sa cicušky :grinning: máme nové fotečky :grinning: Many kuk je tam aj Marko herec na bicykli xixi :grinning:
27. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:)

pipinka, manika kedy idete dnes kočíkovať? :dizzy_face:
28. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ninny zavolaj ked pojdes my budeme vonku uy asi skor ako ty :wink:
28. júl 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobrý večer :wink:

Uff, teraz som si sadla... Sebinko sa nám nakoniec zobudil niečo pred siedmou.. okupkali sme ho, pomasírovali.. nakojila som ho, pred pol hodinkou zaspinkal.. ja som ešte upratala kuchyňu po večeri a konečne sedím pred telkou.. :wink: dúfam, že zajtra sa už k Vám pripojim.. ale na druhej strane, som hrozne rada, že dnes konečne Sebko po dlhom čase cez deň dlhšie spinkal :slight_smile:

Dobrú nôcku, papa :slight_smile:
28. júl 2009 o 21:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heloooou herečka šak som tady tudy,heheheheh.MAM čAS??????????HEHEHEEH :wink:
28. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
helooow :grinning: no tak maj čas xixi a ja mám čas??? :grinning: :grinning: čo robíte?? :grinning:

Ninny v pohode však sa ozvi zajtra idem ja na poradnu na 13:00 hod a mani ide somnou :grinning: ale pobede zajtra nebudeme vonku asi Manika ide kuk miminko a ja sa asi budem s malým trápit po očkovaní :pensive: :frowning2: no snad to zvládne a bude fit :sunglasses: ale ved zavolaj :grinning:
28. júl 2009 o 21:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pipinka, dúfam, že to očkovanie prebehne čo najhladšie a Ryan to pekne zvládne.. držím pršteky .-)
28. júl 2009 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No v tom dúfam aj ja :wink: dost sa natrápil kôly zúbkom pred pár dnami a zajtra zas :frowning2: ved uvidíme :sweat_smile: díky :sunglasses:
28. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pipika mam čas??heh?? :grinning:
28. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cawte spite uz?
28. júl 2009 o 22:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som tu a pipi na pokeci,heh :grinning:
28. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bozze ta lubi ten pokec :grinning: ..ja som kukala na markize taky film ..ale marko sa kazdu chvilu budi tak to bude zase noc :unamused:
28. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja sem tam kuknem.Ale idem už hajat,zajtra sa ideme kupat,dufam že bude dobre počasičko :dizzy_face: :dizzy_face: pA
28. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte som na pokeci xixi :grinning: ale preto že kšeftujem :grinning: mám kupca na kočík aspon dúfam že nie ako iné ozvú sa a potom nič :sweat_smile:
28. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no asi už hajáte že? Pridala som nové fotečky :wink: tak dobrú idem dalej kšeftovat papa
28. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heloooou kukuk,dnes bolo super,už som jak cigana,xixi :grinning: :grinning:
Pipi no už si ho predala???
Manika awoj
kde ste???
zuzula-kde si ešte žijete?????????????????????????????? :grinning:
29. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caaw ja som sem akurat nakukla...ale ty si tu uz asi neni :frowning2:
29. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
pipinka, ako dopadlo včera očkovanie?
ja som dnes skusila kupkať skôr, už o pol siedmej sme boli hotový, vykupkaný, pomasirovaný, akurát keď som ho šla obliecť, tak sa v priamom prenose vykakal :grinning: zlatušík môj :wink:
30. júl 2009 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zaspal mi ešte počas kojenia, papal len necelých 10 minut, tak som zvedava ako dlho mu ten spánok vydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siwi predala včera :grinning: a zajtra idem pre peg.perego do TT :grinning: :grinning: :grinning:

ninny očkovanie je katastrofa dnes ho bolia nožičky ešte viac než včera celú noc sme boli hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fnuká celý den nechce ani na zem vždy na ruky :frowning2: aj teraz zaspinkal ale budí sa plačom každú pol.hodinku ale neskôr mu skúsim dat sirup na upokojenie prot bolesti bo k nožičkám nás trápia zúbky :pensive:
30. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Siwi kuk album a si tam aj ty ako sa močíme v bazéne xixi :grinning:
30. júl 2009 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm a zas tu nieste ked som tu ja xixi :grinning: spinkáte čooo????no idem aj ja kým herec spinká :sunglasses: paaaaa
30. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo pipi aspon vies ake je nespat ja uz nespim vyse sedem mesiacov :unamused: uz som z toho totalka unavena :frowning2: dufam ze okolo roka zacne spavat :wink:
30. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Helou herečky ako??Nemate čas ani dojst ma mrknut do roboty,že??? :grinning:
31. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
kazdy den sa tiez macame v bazene.. :grinning: dnes idem k svokrusi "dobrovolne"pomahat zavarat broskyne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ma porazii.. :rolling_eyes: a to to chcela robit vcera cez obed, v tych najvacsich horucavach.. :unamused:
manika-ze spanok?? ninusa vcera zaspala o 01h rano, od 9h rana uz funguje... a to cely den beha, plave v bazene... :zipper_mouth:
31. júl 2009 o 15:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Danona prijemnu zabavu,hehheeh.Simonko ešte stale nespi :angry: :angry: :angry:
31. júl 2009 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby,
linduska sa nam dostala do top 10 v sutazi a dnes to konci
mozete nam poslat hlas,ked sa vam fotka paci?

http://www.modernazena.sk/index.php?c=829

v lavo sa hlasuje pod tou velkou TOP 10, sme cislo 7

dakujemeeeeeeeeeeee galanta :slight_smile:

prve 3 miesta budu v casopise :dizzy_face:
31. júl 2009 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Petruci a je tam naš hlas,držime prsty :wink:
31. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
siwike-maly ti este poobede spava?? :confused: ak ano, tak super..ninusa nespava poobede od druhych narodenin... aspon dnes vecer zalomila uz o 20h, len dufam, ze sa o 21.30 nezobudi s jej oblubenym "mamiiii, uz je laano?" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
petruci-hned to idem kuknut a zahlasovat :slight_smile: :wink:
31. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok