Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

danona
31. júl 2009

petruci-zahlasovane 🙂

siwike25
31. júl 2009

😀 Danona nooooo 😀 ešte musi spat,ešte je maly,dnes vinimočne nespal a ešte stale je hore 😠 😠 😠 ,pozera už 2x toy story 😠 😀 som zvedava kedy zaspi herec

kristinabianka
31. júl 2009

Ahojte kocky,pozdravujem Vas zo slnecneho Chorvatska,sme na ostrove Pag,mame sa super,Dani bianka posiela Ninuske veku 😲 😲 😲

petruci6
31. júl 2009

dakujeme kocky,ste super 🙂

manika77
31. júl 2009

petruci zahlasovane aj od nas 🙂 chcela som dat dva krat ale to sa neda 😒 ..ale ked budem zajtra u nasich tak ti zahlasujem aj odtial 😉

petruci6
31. júl 2009

dnes v noci to konci
da sa len raz za 24hod
dakujeme manika

manika77
31. júl 2009

jaaj tak to ti uz vela asi nepomozeme 😒 mala si dat vediet skor 🤐

petruci6
31. júl 2009

v pohode,o nic nejde
je tam uz 5.kolo deticiek
my sme boli v 4.ale nedostali sme sa na prve 3 miesta,lebo to je vsetko o znamych,kto kolko posiela hlasov
uz som sa na to isla vykaslat,ale po ukonceni 4.kola si este vyberala redakcia 10 najlepsich a tam si nas vybrali
preto je teraz ta anketa,kt z tych 10 pojdu do casaku
tak by bola skoda,nedostat sa tam 😀

tu je uz 5 kolo,kludne si tam dajte deticky,je to dobry adrenalin
http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?kate...

manika77
31. júl 2009

noo petruci idem sa na to kuk skusim tam dat Marka 🙂

petruci6
31. júl 2009

daj vediet,potom mu posleme 10bodikov 🙂

danona
31. júl 2009

petruci-drzim palce nech vam to vyjde 🙂 😉
my sme boli v novinach ked sa ninusa narodila, no uz po tom netuzim.. 😅 si predstavte ako vam par hodin po porode zaklopu na dvere izby fotografi.. 😅 posledna vec na co som v ten den myslela boli malovatka.. 😀 😝

petruci6
31. júl 2009

danona to ti verim
po porode som vyzerala otrasne este dost dlhu dobu,no niezeby to teraz bolo super,ale sak vies ako to myslim vsak? 😀
baby zbytocna namaha
teraz som sa docitala,ze je ta anketa len orientacna
do casaku si vyberie redakcia sama z tychto 10 deti 😝

manika77
31. júl 2009

noo keby ma chceli odfotit po porode tak by sa im asi fotak pokazil 😒 sak to bola katastrofa a este aj stale je 😖

petruci6
31. júl 2009

manika nebud taka sebakriticka,nabuduce sa v meste ozvi a ja ti poviem,ci je alebo nie je,dobre? 😀

danona
31. júl 2009

petruci- 😀 😎
coo? to potom naco robia to hlasovanie?!? 😅 kedy budes vediet ako ste dopadli??
ak chces mat malu v casopise, skus mama a ja ci maminu, tusim mama a ja to bolo..tam kazdy mesiac uverejnuju fotky deticiek-fotky musi byt vzdy na inu temu ktoru daju.. 😉

manika77
31. júl 2009

petruci stale sa neviem zbavit tych osem kil 😒 noooo ale tak som pribrala 21 ☹ taka gula som bola 😅

petruci6
31. júl 2009

danona ja to uz kaslem
toto mi stacilo
adrenalin na materskej,aspon som sa nenudila 😀

ked kupim augustove cislo Modernej zeny,tak zistim 😀

petruci6
31. júl 2009

manika to je v pohode,to das dole
zvykne sa az po roku od porodu 😉

manika77
31. júl 2009

noo ja pocit ze sa toho nezbavim uz nikdy ☹

petruci6
31. júl 2009

ale zbavis,neboj
kojis?

danona
31. júl 2009

manika-drzim palce nech to zide 😉
ja som pri prvej dcerke schudla hned, teraz pri druhej mi zostalo nalepene tak 1-1,5kg.. 😝 a zostalo "to" na pase.. mavala som pas 62-63cm, teraz mam 72cm.. 😖 cely den som na nohach s malou, no speci necvicim.. 🙄

manika77
31. júl 2009

petruci nekojim uz..ja som kojila len do troch mesiacov..viac sa nam nedalo..maly mal problem sa prisat lebo bol dokrmovany aj...on sa dost velky narodil a ja som mala malo mliecka..a straasne sa aj jedoval ked som ho isla kojit..noo to bolo u nas hroza.. ☹
danona...noo aj ja som stale na nohach a vobec to nejde..teraz som uz zacala obmedzovat stravu tak uvidime 😒

petruci6
31. júl 2009

po druhom je normal,ze to ide tazsie
ja uz mam o 2kg menej ako ked som otehotnela,ale to preto,ze musime mat dietu

manika77
31. júl 2009

noo petruci tebe ja teraz zavidim...a preco mate dietu?

danona
31. júl 2009

petruci-aku dietu,preco?? 😕
no, ja som prave zbehla do spajze a tlacim Milku-tu s kuskami karamelu.. 😅 -ale len tie mini cokoladky co su.. 😅

petruci6
31. júl 2009

danona nerob chute

mala ma atopicky ekzem,tak ziadne mlieko,vajcia,sladkosti,kakao,alergeny,jahody,nic....

petruci6
31. júl 2009

a to som musela mat cokoladu kazdy den cely zivot a teraz neviem ako ani vyzera
ale co nespravi mama pre dieta?vsak?

danona
31. júl 2009

jaaj, este kojis..uz chapem.. ☹ to je zdlhava dieta.. aj my sme tym presli,chodime k dr.Malikovej, ked bude mat mala 3roky a neprejde to, mame ist k alergologicke/od 3 rokov robia podrobne testy na alergie/... ninusa to mavala skarede, az som sa hanbila niekedy na plavani ked som ju vyzliekla.. nastastie od jari az doteraz /klopklop 😅 /ma pokozku ok, myslim ze aj more jej pomaha, alebo z toho vyrastla, neviem..

manika77
31. júl 2009

noo ale hadam z toho vyrastie ci to sa neda? 😕
no to mas pravdu jedna matka sa dokaze strasne obetovat 😉
maly ma tiez malo zeleza, hypotonicky syndrom, hyperaktivitu, musime cvicit vojtovku noo a tak ☹

petruci6
31. júl 2009

danona nam zabrala ta moja dieta a bio kozmetika a bioderma
hlavne viem co nejest a z coho sa vysype
kravske mlieko som nhradila sojovym a kozim

ja kozne lekarky velmi nemusim,na vsetko predpisuju kortikoidy a to by som si nedala ani ja,nie to ,este malemu dietatu
oni liecia len kozu-dosledky a nie pricinu
to co som uz o tom precitala sa neda ani povedat

hovori sa,ze do roka by z toho mali vyrast

danona aj ju obmedzujes v jedle? ake mlieko jej davas?