• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

18. júla 2016 
noo pipi mohla si si to vysnivat aj v GAAA :unamused: hmm ja tam inak skoro nikoho nepoznam :unamused: som taky pristahovalec :sunglasses:
1. aug 2009 o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe no vidíš v ga nič takého neni bo tu máme len samé obchody, banky, atd....a na byt a domčeky pre mladých nemyslia sú tu svine zazobané len!!!! :grinning: ved aj ja tam budem pristahovalec xixix :grinning:
1. aug 2009 o 22:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo ved tam ide s tebou Renata :slight_smile:
1. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj Hajni :unamused:
1. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ozaj predala som tu hrazdicku zltu :grinning:
1. aug 2009 o 22:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no hej a aj Hajni xixixi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mnoo neviem ci je to vyhra ale aspon niekto znamy :wink:
1. aug 2009 o 22:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čítala si ga noviny?? Píšu že budú rekonštruovat aj poštu !! :sunglasses: hádam sa dočkáme aj prístupu na poštu s kočíkmi !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: na toto hlavné nemyslia :frowning2:
1. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo este som necitala ale mam ich tu u nasich tak to musim kuknut...inak nacase sak to neni normalne...hmm tu u nas mame uz davno bezbarierovu :wink:
1. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to ti poviem potom ked tam budem xixixi :grinning: či to je výhra S hajni a jej úžasným mužom!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Akú hrazdičku netuším :wink: no ved len kšeftuj asi musím aj ja niečo zase skúsit xixi :grinning:
1. aug 2009 o 22:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu zltu, ja som ju moc nepouzivala ale urcite vies ktoru :wink:
1. aug 2009 o 22:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm neviem :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kde si ju mala?? videla som ju vlastne?? :grinning:
1. aug 2009 o 22:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je taka zlta taska a ked sa to rozsipsuje tak to je hrazdicka...myslim ze si ju videla alebo nie noo neviem
1. aug 2009 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj už viem aha :grinning: a to autíčko no odrážadlo?? :sunglasses:
1. aug 2009 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo neviem ta jedna mi pisala ale aj sa pytala ale zatial nedala vediet..mohlo by to odist nemam to kde skladovat toolko veci :sunglasses:
1. aug 2009 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V sobotu ideme na rodinnú party xixi :grinning: bude tam celá rodina naša pohostenie a bazén tam majú už sa teším bude dobre a Ryanko sa aspon vyšantí a zahrá sa s detičkamy bude tam mat aj rovesníkov :grinning:

A nato o týžden naša oslava no presnejšie Ryankova :grinning:
1. aug 2009 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak o tom mi niečo hovor o skladovaní xixi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ved vieš nie???na čo myslím ved si videla :grinning: už nech sme vo vlastnom a všetko bude mat svoje miesto no v tom dúfam aspon :stuck_out_tongue_closed_eyes: xixixi
1. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jjaaj ale vam bude fajnee :sunglasses:
1. aug 2009 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo a dúfam že aspon počko dopraje :grinning: lebo ja mávam tiež smolu ako mala Siwi :stuck_out_tongue_closed_eyes: chuderka ako sa natrápila s výzdobou a potom stoho bol lejak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. aug 2009 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo hadam ano..noo a my mame smolu ze marko je v decembri
1. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mani trocha sme sa rozpísali tuná :grinning: idem hajat ráno mám budíka ktorý ma capne po čele xixixi :grinning: volá sa Ryan xixixi :grinning: :grinning: :grinning:
1. aug 2009 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noo ja mam pokoj mama s nim bude hehe...tak bru noc teda :wink:
1. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm to je pravda ale dalo by sa aj vonku v snehu grilovat a oslavovat xixix :grinning: ale nie srandujem neboj oslávime aj jeho narodky ako sa patrí :grinning: :sunglasses:
1. aug 2009 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm to moja nie bo zajtra varí je na rade xixixi :grinning: tak dobrú a zajtra sa vidíme a ak nie tak v pondelok papa :sunglasses:
1. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak pipi pocuvaj co sa mi stalo...straatila som mobil tak mi nevolaj poslem ti na IP matove cislo a tam mi zavolaj, lebo ja tvoje teraz nemam :unamused: v pondelok musim ist do t mobile...kurnik sopa... :frowning2: a este k tomu marko bol celu noc hore a nechcel byt pri mame len pri mne tak sme cucakali do rana :frowning2: spal asi hodku :angry: ..tak sa mam uplne super :confounded:
2. aug 2009 o 08:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poslala som ti IP s mojim číslom :grinning: no pekne a to si ako vedela stratit hm?? :grinning: aspon budes mat nový ako si chcela xixi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nechala som ho na lavicke :unamused: lebo som tam bola s mamou a malym dosla suseda a zakecali sme sa...brat doniesol dole psa a sli sme s nim na prechadzku a mobil zostal tam :angry: a napadlo ma to o jedenastej vecer ze kde mam mobil a uz bol vypaty :angry:
2. aug 2009 o 10:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha no to je pekné :frowning2: ale stane sa :unamused: tak zajtra ideš kedy do t-mobilu?? a na to cvičenie o kolkej ideš?? Potom pojdeme von dobre neskôr bo musím aj ja íst na tú blbú poštu :sweat_smile:
2. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja musim ist na postu...to cvicenie tam musim este zavolat...a bude u mna mamina zajta
2. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaj tak fajn potom si ved zavoláme a dohodneme sa :grinning:

čo dobrého varíte?? :sunglasses: ja varím černohor a zemiaky s petržlenovov vnatou mnaaammm :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nakoniec varím zasa ja xixixi a mama je s malým :grinning: :sunglasses: išli von trocha kým neni horúco :sunglasses:
2. aug 2009 o 10:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok