Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

manika77
1. aug 2009

noo pipi mohla si si to vysnivat aj v GAAA 😒 hmm ja tam inak skoro nikoho nepoznam 😒 som taky pristahovalec 😎

pipinka82
1. aug 2009

hehe no vidíš v ga nič takého neni bo tu máme len samé obchody, banky, atd....a na byt a domčeky pre mladých nemyslia sú tu svine zazobané len!!!! 😀 ved aj ja tam budem pristahovalec xixix 😀

manika77
1. aug 2009

noo ved tam ide s tebou Renata 🙂

manika77
1. aug 2009

aj Hajni 😒

manika77
1. aug 2009

ozaj predala som tu hrazdicku zltu 😀

pipinka82
1. aug 2009

no hej a aj Hajni xixixi 😀 😝

manika77
1. aug 2009

mnoo neviem ci je to vyhra ale aspon niekto znamy 😉

pipinka82
1. aug 2009

čítala si ga noviny?? Píšu že budú rekonštruovat aj poštu !! 😎 hádam sa dočkáme aj prístupu na poštu s kočíkmi !!! 😝 na toto hlavné nemyslia ☹

manika77
1. aug 2009

noo este som necitala ale mam ich tu u nasich tak to musim kuknut...inak nacase sak to neni normalne...hmm tu u nas mame uz davno bezbarierovu 😉

pipinka82
1. aug 2009

No to ti poviem potom ked tam budem xixixi 😀 či to je výhra S hajni a jej úžasným mužom!! 😝

Akú hrazdičku netuším 😉 no ved len kšeftuj asi musím aj ja niečo zase skúsit xixi 😀

manika77
1. aug 2009

tu zltu, ja som ju moc nepouzivala ale urcite vies ktoru 😉

pipinka82
1. aug 2009

hm neviem 😝 a kde si ju mala?? videla som ju vlastne?? 😀

manika77
1. aug 2009

to je taka zlta taska a ked sa to rozsipsuje tak to je hrazdicka...myslim ze si ju videla alebo nie noo neviem

pipinka82
1. aug 2009

jaaj už viem aha 😀 a to autíčko no odrážadlo?? 😎

manika77
1. aug 2009

noo neviem ta jedna mi pisala ale aj sa pytala ale zatial nedala vediet..mohlo by to odist nemam to kde skladovat toolko veci 😎

pipinka82
1. aug 2009

V sobotu ideme na rodinnú party xixi 😀 bude tam celá rodina naša pohostenie a bazén tam majú už sa teším bude dobre a Ryanko sa aspon vyšantí a zahrá sa s detičkamy bude tam mat aj rovesníkov 😀

A nato o týžden naša oslava no presnejšie Ryankova 😀

pipinka82
1. aug 2009

tak o tom mi niečo hovor o skladovaní xixi 😀 😝 ved vieš nie???na čo myslím ved si videla 😀 už nech sme vo vlastnom a všetko bude mat svoje miesto no v tom dúfam aspon 😝 xixixi

manika77
1. aug 2009

jjaaj ale vam bude fajnee 😎

pipinka82
1. aug 2009

noo a dúfam že aspon počko dopraje 😀 lebo ja mávam tiež smolu ako mala Siwi 😝 chuderka ako sa natrápila s výzdobou a potom stoho bol lejak 😝

manika77
1. aug 2009

noo hadam ano..noo a my mame smolu ze marko je v decembri

pipinka82
1. aug 2009

Mani trocha sme sa rozpísali tuná 😀 idem hajat ráno mám budíka ktorý ma capne po čele xixixi 😀 volá sa Ryan xixixi 😀 😀 😀

manika77
1. aug 2009

noo ja mam pokoj mama s nim bude hehe...tak bru noc teda 😉

pipinka82
1. aug 2009

hm to je pravda ale dalo by sa aj vonku v snehu grilovat a oslavovat xixix 😀 ale nie srandujem neboj oslávime aj jeho narodky ako sa patrí 😀 😎

pipinka82
1. aug 2009

hm to moja nie bo zajtra varí je na rade xixixi 😀 tak dobrú a zajtra sa vidíme a ak nie tak v pondelok papa 😎

manika77
2. aug 2009

tak pipi pocuvaj co sa mi stalo...straatila som mobil tak mi nevolaj poslem ti na IP matove cislo a tam mi zavolaj, lebo ja tvoje teraz nemam 😒 v pondelok musim ist do t mobile...kurnik sopa... ☹ a este k tomu marko bol celu noc hore a nechcel byt pri mame len pri mne tak sme cucakali do rana ☹ spal asi hodku 😠 ..tak sa mam uplne super 😖

pipinka82
2. aug 2009

poslala som ti IP s mojim číslom 😀 no pekne a to si ako vedela stratit hm?? 😀 aspon budes mat nový ako si chcela xixi 😝

manika77
2. aug 2009

nechala som ho na lavicke 😒 lebo som tam bola s mamou a malym dosla suseda a zakecali sme sa...brat doniesol dole psa a sli sme s nim na prechadzku a mobil zostal tam 😠 a napadlo ma to o jedenastej vecer ze kde mam mobil a uz bol vypaty 😠

pipinka82
2. aug 2009

aha no to je pekné ☹ ale stane sa 😒 tak zajtra ideš kedy do t-mobilu?? a na to cvičenie o kolkej ideš?? Potom pojdeme von dobre neskôr bo musím aj ja íst na tú blbú poštu 😅

manika77
2. aug 2009

aj ja musim ist na postu...to cvicenie tam musim este zavolat...a bude u mna mamina zajta

pipinka82
2. aug 2009

jaj tak fajn potom si ved zavoláme a dohodneme sa 😀

čo dobrého varíte?? 😎 ja varím černohor a zemiaky s petržlenovov vnatou mnaaammm 😀 😝 a nakoniec varím zasa ja xixixi a mama je s malým 😀 😎 išli von trocha kým neni horúco 😎