Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

manika77
2. aug 2009

mama pecie kura, zemiaky, a polievka..marko sedi na bratovi a ja mam klud po tej super noci..vies kde som ho uspavala v kociku 😀 a postojacky som spala lebo ked som prestala hned bol hore

pipinka82
2. aug 2009

ježííš to fakt a čo mu zasa bolo?? nebolo mu teplo??? Mne malý vtedy zle spí ked mu je teplo 😅

Tak si trocha schrupni 😔 😉 aspon na pol.hodku brata vyžen s Markom von na prechádzku xixi 😀 a pospi si 😉

manika77
2. aug 2009

alee vies jaky je...on nikdy nespi 😒 ..a ja cez den neviem spat do kelu 😔

danona
2. aug 2009

ahojte
ste popisaliiiii 😕 😀
ja som bola vcera vecer po dlheeeeej dobe s mangelikom vonku tu v ga a okoli, taka "tour de bar" 😀
kocik-nechcem ho dat total pod cenu-je to uz novsia kolekcia ako pipinkin nema ziadne poskodenia, aj ta polohovatelna cast pod nohami je 100%-na... a teraz ano kocik nemam doma, ninusa sa v nom odviezla navecer k svokre.. 😀
tiez sme uvazovali nad zmenou byvania, no mame super miesto skoro v centre mesta, tak sa toho asi nevzdam 😀,
pipinka-pozemky na domceky su teraz v celkom dobrej lokalite-za Krasnou, no byty pre mladych, na to mesto kasle... 😝 primatora za to kritizuju zo vsetkych stran a veru maju pravdu.. 😒

manika77
2. aug 2009

danona..ja by som sa zase strasne chcela odstahovat z GA...lebo ja som tu taka sama ☹ hmm..

danona
2. aug 2009

jee,teraz pozeram nejaka kocka predava na bazariku bugaboo -ten variant s ruzovou strieskou je peknuckyy.. 🙂

manika77
2. aug 2009

ruzove kociky su najkrajsie..skoda ze mam chlapca 😒

pipinka82
2. aug 2009

No však práve stačí kuk na iné dediny v okolí Ga a starostovia sa činia !!! 😉 No ale ten náš vidí len peniaze z nákupných centier a podobných zbytočných obchodov a potom že krachujú ved tu v ga je ich neurekom a dobre predražené ešte v Ba lacnejšie nakúpiš v podaktorých obchodoch než tu u nás!!! 😅

Danon mi už máme domček tak už tam pojdeme a som aj rada že vypadnem odtialto xixi 😀 tam bude klud a čerstvý vzduch xix 😀

aspon si si užila večer aj s manželíkom ja tiež čakám kedy bude 14.aug. bo mi dojde domov a pojdeme von aj na Ga trhy spolu a chcem malého posadit do detského kolotoča po prvý krát 😀 ved v tento den bude mat presne rôčik 😎

pipinka82
2. aug 2009

Mani druhé bude dievčatko neboj xixi aj ja nato spolieham 😀 😉 potom si kúpime aj my ružový kočík 😉 🙂

danona
2. aug 2009

manika-mne dnes pricestuju na tyzden rodicia a segra /som povodom z ciech, teda moravacka 😀 /, tak sama nebudem... 😎 no zaciatky tu aj pre mna boli tazkeee, som len telefonne ucty mala vysoke 😅 , no teraz uz v pohode, takze to chce cas.. 🙂 😉

manika77
2. aug 2009

noo aj umna su tie ucty dost velke ☹ a teraz som este aj telefonik stratila ☹

pipinka82
2. aug 2009

no baby ja padám trocha mi prihorel černohor xixix 😀 idem kuchtit ved pobede si voláme manika dobre?!! 😀 pa a pekný den prajem 😉 😎

danona
2. aug 2009

aj ja padam varit,papa 😉

manika77
2. aug 2009

petruci a preco vlastne predavas kocik?

siwike25
3. aug 2009

Heloooou no to ste dobre toho popisali 😀
Manika chuda moje ,už je marko lepši??? 😉
Danona tak sa nebudete nudit,čo? 😉
pipika už si si kupila druhy kočik?? 😀 😀 😀
mi sa ideme kuuuuuuuuuuuupat na Siget 😎 😎 😎 .béééééééééé bééééééééééé 😉 😉 😉 😉

pipinka82
3. aug 2009

hej kúpila xixi 😀 mám peg perego-centro 😎 no a hádam už posledný xixixi 😝 😀

Tak si uži kúpanie 😎 neboj pojdeme aj my o rok xixixi 😀

manika77
3. aug 2009

caawtee no marko je chorucky dnes sme boli u lekarky, stale mal taku teplotku , 37.5 a zistila ze ma chytene hrdielko..vlatne sme tam sli kvoli ockam lebo ma zapal na oboch a ze to mu tam vyrazila ta viroza ☹ ..a ja som si myslela ze to bude zub ked mal zvysenu teplotku ☹ a ze na zubok to este nevyzera povedala ☹ tak mozeme ist az vecer von lebo nesmieme ist na slniecko 😔 a dnes sme boli aj cvicit a strasne sme nariekali ja s nim samozrejme 😢

pipinka82
3. aug 2009

Mani ☹ no snad sa Marko čoskoro zotaví 😉 a možno aj preto bol tak často mrzutý 😒 prajem kludnú nôcku malému a aj tebe chúda moje 😖

manika77
4. aug 2009

ahojte dnes tu nieje nik? marko zabuval,,,neviem sice dokedy 😒 ale dufam ze bude spat..vcera totiz vobec nespal vobec len dve hodky za celu noc a odvtedy ocka nezazmuril 😠 a to ani po rehabilitacii...ta rehabilitacna sestra sa uz smeje ze jeho asi nic neunavi 😖

petruci6
4. aug 2009

manika a kde spava? spi s vami,ci sam?
zasvietis svetlo ked sa zobudi?

manika77
4. aug 2009

noo asi som sa mooc pochvalila lebo uz dvakrat som bola prinom...petruci spinkava s nami v postielke nechce byt..teda somnou a tato spi v izbicke 😒 a svietim lebo cez tie blbe zaluzie nic nevidim ☹

petruci6
4. aug 2009

tak je jasne ze sa preberie
kojis? aj moja to robila,ale v noci spi so mnou,zamrauci,dam jej prso a tvarim sa ze spim dalej a ona zaspi hned,dolezite neprebalovat v noci a nesvietit

petruci6
4. aug 2009

posli mi do IP email adresu,mam v pc forme kazde dieta sa vie naucit spat
je to super kniha,mozno vam pomoze
poslem ti to
u nas je zaklad byt hore 3-4hod pred nocnym spankom

manika77
4. aug 2009

poslem ti...noo my sme hore pred nocnym spankom aj cele dni ☹ ja uz neverim ze prespi dakedy 😒 aj teraz je v tom vibracnom kresielku lebo uz sa vyspal 😠

petruci6
4. aug 2009

je zle ked je moc hore,cim viac je unavenejsi tym horsie ti zaspi,ved ti to poslem a precitaj si

manika77
4. aug 2009

no lenze on vobec nezaspi a mozem nanho skusat cokolvek..on proste od malinkata strasne malicko spinkal ☹ ..neurologicka mi vravela ze on nikdy nebude nejak vela spavat 😒 ze proste to nepotrebuje..lebo on neni potom mrzuty on sa proste hra...len ja uz som mrzuta 😠

petruci6
4. aug 2009

bola si v tej teme o indigovych detoch?

manika77
4. aug 2009

hej bola som.len my sme uz vsetko vyskusali 😒 dokonca mi doktorka predpisala diazepan..a dnes som mu ho dala a vobec nic nespi 😒 ja uz rozmyslam ci nemoze mat poskodeny daky nerv abo ja neviem..ale uz aspon nemava tie zachvaty co mal..teraz sa aspon hra predtym len reval 😒

petruci6
4. aug 2009

boze diazepan???takemu malemu? to nedavaj!!! nerv,to by ti povedal neurolog ci nie?

manika77
4. aug 2009

hej diazepan ona vravela ze to nieje take skode ako sa vravi a ze sa to dava takymto detickam 😒 ked su taketo.lebo to je fakt na porazenie..a to ma malo zeleza..mne skor pripada ze ma dacoho vela.. noo hej neurologicka tak ale tym ze ho len poklepka podlamna toho vela nezisti neviem..ako chodime tam kazdy mesiac poradit poradi to nemozem povedat ale ..marko stale nespi 😒 a to nikto nevie povedat ze kvoli comu je taky...ved jemu dakedy stacia dve hodky ako predchadzajucu noc a potom cely den nic 😒 a to kazdy den rehabilituje 😖