Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

ninny
4. jún 2009

manika, na 16. júna... držím prsty, nech si čo najrýchlejšie vybavená.. potom daj vedieť čo a ako.. 😉

manika77
4. jún 2009

mooja kamoska ma 20 juna...xi...noo dakujem vecer napisem ako som dopadla ale urcite ma tam hned nastve..maly bude vrieskat ..a pojdem dom a poslem tam tatina 😅

adka21
4. jún 2009

no ja mam dr. sedliaka ja som mu uz vela krat hovorila o mojom probleme ale on mi stale odpovie doneste mi papiere 😀 v utorok idem k nemu zase tak som zvedava co mi zase na to povie niekedy sa mi zda ako keby bol duchom nepritomny

ninny
4. jún 2009

adka, no to je teda prístup... daj potom vedieť ako si dopadla v utorok... drzim prsty..

danona
4. jún 2009

adka- a kde robi ten dr., tu v ga? /este som o nom nepocula.../ 😉 no a pristup teda nema bohvieaky.. 😕 skus sa tu na mk popytat v inej teme - porod, je tam aj tusim porod v ga, mozno ti ine kocky poradia.. 😉

manika77
4. jún 2009

adka to je cele nase zdravotnictvo ☹
ninny tak dnes bol nestrankovy den, tak zajtra tam skoci tato 😉

ninny
7. jún 2009

manika, tak čo vybavili ste to v piatok? ako to dopadlo? 😉

manika77
7. jún 2009

noo uz to tato vsetko vybavil tak uz to bude katastrofa s tou materskou..hmmm 😠

siwike25
7. jún 2009

Manika awoj ,ako??maly sa zobudil ked si ho preložila do autosedačky??? 😀

manika77
7. jún 2009

avoj siwi..jasne ze hned vstaal 😒 sak tiez vie kedy hajat 🙂 ..noo teraz uz spinka som zvedava kedy to zacne kazdych 20 minut vstavat xixixixi 😉 inak dnes bolo fajne 😀

siwike25
8. jún 2009

manika ty si asi fakt neodichnes odneho troška 😀 😀 😀 .No dneska bolo velmy dobre 😀 .Simonko zaspal o 19-20h to sa velmy daaaaaaaaaaaaavno nestalo aby tak skoro zaspal a spinkal durch do rana 08-00h.Aspon raz som sa vyspala aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 .Maly je fakt kraaaaaaaaaaaaaaaaasne miminko a aj som si ho odfotila,heheheheeh.Daaaaaaaaaaaavno som nevidela take krasne babetko 😉 😉 😉 😉

manika77
8. jún 2009

siwike dakujeme 🙂 ...ale aj simonko je cacanucky 😉 ....jaj dnes bol tam pri obchode dobrucky ale teraz zas mrncal a mal nervy tak neviem ..hadam zajtra nebude mrzuty a budeme moct vas ist kuk 🙂

siwike25
9. jún 2009

Maninka neboj tu ho u nas dobre ponatahujeme,xixixixxixixi.Ale je fakt krasnučky 😉 😉 😉

manika77
9. jún 2009

noo tak vsetko prebehlo hladko xiixixixixixi a mozeme vas ist kuk...a 23. ideme na neurologiu ale doktorka povedala ze to su znaky hyperaktivity..a ze sa jej tak javi tak to si teda uzijeme este 😀

siwike25
9. jún 2009

Tak to je dobre že to dobre dopadlo,a velmy plakal???No a otej detskej neurologičke som počula svoje,že nepatry medzy mile lekarky,ale bohvie,100 ludi 100 nazorou,však uvidite 😉 😉

manika77
9. jún 2009

noo siwi, sak uvidime jaka bude hmm

siwike25
16. jún 2009

Manika haaaaaaalooooo kde si???davno si sem nepisala.A ostatne herečky,hm?????? 😀 😀

manika77
16. jún 2009

noo sak ani ty si sa neozvalal 😀 ..podla mna ninny uz porodila... 😒

siwike25
16. jún 2009

ale nooooooooo 😀 asi ano,bohvie,však sa určite ozve ked pride domou,kde ste boli dnes s pipi?? 😀

manika77
16. jún 2009

bola som v h sporte kupit malemu botasky...a potom v meste ..a ptoom sme sli ohrievat vodiu lebo mame odstavku 😀

siwike25
16. jún 2009

a kupila si mu botasky???mohla si dost k nam do obchodu my mame a určite by si dostala vadšiu zlavu🙂)

manika77
17. jún 2009

vies tam boli len za 16 eur adidasy 😀 ..ale nabuduce kuknem tam u vas...sak jemu su ece aj tak velke 😖 ale sak teraz ich nosit aj tak nebude

ninny
17. jún 2009

manika, ninny ešte neporodila 😀 😒

siwike25
17. jún 2009

Manika však sa dojdi kuknut, 😀 😀
Ninny ty si ešte 2v1????? 😅 😅 😕 😕 😉

ninny
17. jún 2009

siwike, no ešte stále.. ☹ v noci sa ale Sebko pýtal na svet... mala som brutal kontrakcie... 8 hodín trvali... ale asi si to nakoniec ešte rozmyslel.. od štvrtej rána som nemala už ani jednu kontrakciu... 😔

manika77
17. jún 2009

jaaaj ninny a ja ze uz ste v nemocnici preto si sa tak dlho neozyvala ☹ no ja som za osem hodin porodila...aj s pripravou xixixix tak to som mala asi dost este dobre ze 🙂

ninny
18. jún 2009

manika, a si rodila pred alebo po TP?

ninny
18. jún 2009

manika, jeej.. gratulujem Markovi k pol rôčiku 😉

manika77
18. jún 2009

ja som rodila tyzden pred porodom 😉 ..a dakujeme krasne..musim mu daco kupit nejaku hracku 😀

mimik9911
18. jún 2009

ninny, drobcovi je dobre v brusku, ma tam vlastny "bazenik" aj ked mu tam musi byt uz tesno....vsak komu by sa chcelo vyjst z bazena do tejto horucavy? 😀 Urcite caka na vikend, ma sa trochu ochladit 😎