Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

certica
24. jan 2007

ozaj snilko, vdaka za pozvanie 😀

snilko7
24. jan 2007

presne som chcela napísať, že či sa hlásiš na návštevu? 😎 😀

mixka
24. jan 2007

certica, ano ba 😀

snilko, barunka mi akurat napisala nazov vasej dedinky, tak idem na stranku reality a kuknem, ci neponukaju nejaky domcicek 😉

snilko7
24. jan 2007

mixka máme veľkú záhradu, predám a môžete postaviť hneď za nami 😀

mixka
24. jan 2007

no jo, lenze stavanie dlho trva a ja chcem byt pri vas frisko 😀 😉

barunka
autor
24. jan 2007

jeeej budeme mať návštevu?? to je super 😀 😀 😀 😀
mixka, len aby si potom nezostala šokovaná, keď to uvidíš na foto. kukni si www stránku, je to názov dediny, tu akoby zastal vývoj, dokonca aj v potravinách je tu obmedzený výber. A pre detičky takmer nič.

snilko7
24. jan 2007

náhodou máme nové detské ihrisko...už začíname napredovať, aj bankomat už máme 😀

mixka
24. jan 2007

ok, mrknem, ale nerozmyslim, ste pre mna silne lakadlo 😉

certica
24. jan 2007

ja mam rodinu v Šale, ale neboli sme tam dost dlho

mixka
24. jan 2007

dufam, ze je ten bankomat aspon tatrabanky, ked tam mame ucet 😀

mixka
24. jan 2007

z velmi biednej ponuky som si nakoniec vybrala 🙂 http://www.reality.sk/Zakazka.aspx?IDZak=1187-0...

barunka
autor
24. jan 2007

mixka ee, ľudová. a večne nemá peniaze 🙂

inak, aby ste vedeli, môj manžel len príde domov a hneď sa tu všetko obráti naopak. najprv zakopne na schodoch a spraví taký buchot, akoby padla bomba, rozjaší mi decko, ktoré už má dávno spať, položí predo mňa nátierku, bagetu a papriku, nožík nikde a nakoniec ma ešte drzo vykopne od počítača.

mixka
24. jan 2007

barunka, zabi ho, ulavi sa ti 😀 😉

barunka
autor
24. jan 2007

mixka, čo myslíš, prečo teraz sedím za pc???? 😀 😀 😀 (ešte neposielajte políciu, ešte len začína večerať, kým zomrie, tak to ešte chvíľku potrvá 🙂 )

mixka
24. jan 2007

😀 😀 😀

barunka
autor
24. jan 2007

no, nezabralo, už došiel 😀 😀

mixka
24. jan 2007

tak ho klofnes nabuduce 😀

certica
24. jan 2007

az po dalsom stretku 😀

mixka
24. jan 2007

jaaaj ano, ved kto by ju aj s malou doviezol a odviezol 😉

barunka
autor
24. jan 2007

veru, certica, ešteže mi to pripomínaš, kto by nás potom hodil domov 😀 😀
ale už ho musím pustiť, inak ma asi vyhodí vlastnoručne. ale ja sa zavriem do kúpeľky a nechám ho napospas dračici v postieľke. len dúfam, že sa to neskončí ako naposledy (dolámanou postieľkou...)
dobrú noc baby.

certica
24. jan 2007

tiez som na odchode, tak sladke sny 🙂

mixka
24. jan 2007

ja uz tiez koncim, majte sa a pekne sny vsetkym 😉 hlavne simi kludny a dlllhy spanok 😉

bellasandra
25. jan 2007

Ahojte...jeziis baby tusim sa prestahjujem aj ja do tej vasej dedinky-tam je to tusim sialenejsie nez unás na sidlisku 😀
Co sa týka toho stretka-to materske centrum je otvorene v pondelok,stredu,stvrtok od 8.30-12.00 😝 vstupne 30sk pre celu rodinu.
Takze stretko ako? kedy? kde? 😀
Barunka este ho nezabijaj, este sa ti zide, uvidis 😀
A ten môj, no on je uplne mimo,kaslem nan. chudenem a v lete rozhodim siete inde 😀

barunka
autor
25. jan 2007

sandri, ja stále nechápem, čo chceš chudnúť. Ja zíram na tie fotky a nič také, čo by sa dalo zhodiť nevidím... Jedine ak by si Emku položila do postieľky a myslela také chudnutie 😀 😀

otvorené je to ráno, to by nás aspoň bus vzal aj nazad 😀 😀 ešte počkáme snilka a siminu a dohodneme.
snilko je momentálne u gyn, máme za sebou adrenálinové ráno. o 8,30 som k nej šlapala aj so simi pomôcť hľadať kartičku poistenca a nenašli sme. tak šla skúsiť šťastie bez toho 😀 tie naše decká majú úchylky, paťko je na zdravotné kartičky, Simi na všetko, čím sa dá platiť. 😀

bellasandra
25. jan 2007

Jeeej 😀 vy tam mate teda veselo--ja sa nudím jak svina 😀 za po obede ideme von, mala si uz ocká pretiera, zíva..ale aby zaspala to nie..jedine pri cecku na rukach 😀
Pockaj a uvidís , z coho musím schudnut.... 😀 od pasa dole som ako slon 😀

barunka
autor
26. jan 2007

sandri, neverím 😀 😀 😀
ozaj, dnes sme tu mali aj policajtov, spolu s poriadkovou službou robili s niekým poriadok a keď sme prechádzali okolo, policajti akurát hupsli do auta a skoro nás prevalcovali. A pol dediny malo scénu namiesto telky 🙂
inak, vy tam máte v GA aspoň obchody, kde v potravinách aj niečo majú. Ja som dnes chcela kúpiť jogurty, ale zasa len samé nízkotučné... 😖

bellasandra
27. jan 2007

Noo mame obchody veru-moj naj je tesco 😀 chodim tam kávickovat 😀 .
Tak - vies to je dedina pri Ga- ja som chvilu byvala vo Vozokanoch- co ti poviem, hrôza 😝
Ver mi-ale od dnes idem cvicit kalanetiku 😀

snilko7
27. jan 2007

tak ja sa chystám v utorok do Galanty, idem do nemocnice na ultrazvuk a ak bude čas skočím si do Tesca. Možno prehovorím aj barunku 😀

bellasandra
27. jan 2007

No vidís- prehovor a stretneme sa 😀

barunka
autor
27. jan 2007

sandri, tak tesco by som brala aj tu u nás, asi začnem podnikať. ale to by som tu radšej otvorila mekáč, aj včera si tu surfujem a provokačne mi behá reklama na mcdonald 🙂
barunka by aj išla, len neviem ako by zvládlo moje zlaté dieťatko jej nenávisť ku kočíku 🙂