Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

biela.pani
31. jan 2007

baby, neviete, či je pravda, že Laluha otvoril v GA gyn.ordináciu? Poznáte ho, aký máte na neho názor?

simina
31. jan 2007

No ja som rodila v Ga u Havranka a bolo to supis aj ked som mala komplikacie ale taky lekar ako je on sa najde malo kde......Ja som sa s kostlerom pohadala ked sme sa sem nastahovali a to bola moja prva a posledna navsteva.

biela pani neviem ja ho nepoznam no viem ze par lekarov si tam otvara ord.inde ako na klinike

barunka
autor
31. jan 2007

simina, u Havranka rodila aj kamarátka, ona ležala dva mesiace v nemocnici a pochvalovala si. Ale ja som počula, že odišiel z nemocnice a chodí už len k svojim pacientkám...

biela.pani
31. jan 2007

ten Laluha je gynekológ - onkológ. Mal by mať ordináciu niekde pri Bille

snilko7
31. jan 2007

aj mňa zachraňoval cisárskym Havránek, tiež si myslím že bol super

simina
31. jan 2007

Ano ale vraj ma este zmluvu na porody lebo ma ordinaciu v Ga......ale ja mam lekarku v Ba a nedam nanu dopustit jeho som mala po znamosti tak preto som tam rodila a koli tomu ze muz je stale prec a takto to bolo blizsie...
a co vlastne ides na soc?

biela.pani
31. jan 2007

Havránek má dobrý prístup k ženám. Neodbije ťa ako iní, pre nich si len ďalšia v poradí. Ja som si ich tri mesiace užila všetkých, tak ich viem porovnať. Ale ja som si rozumela aj s Mítnikovou. 😅

snilko7
31. jan 2007

Mýtnikovú nespomínajte, by som ju vedela odrovnať...bol na ultrazvuku rozpis mien ako ich robia, tak aspoň viem že štvrtok a piatok nemám chodiť, to je Mytniková a Jančišin - ďalší prípad pre psychiatra

barunka
autor
31. jan 2007

potrebujem potvrdenie, že som na rodičovskej dovolenke. katastrofa s tými papiermi.

ja osobne som rodila v BA - ružinov u dr. Papcuna ml. a som spokojná a aj ďalšie dieťa, až raz niekedy bude (a dúfam, že najskôr o 5 - 6 rokov) chcem rodiť tam. ku GA pôrodnici nemám dôveru a nikdy ju mať nebudem.

simina
31. jan 2007

K tej patri kamaratka a tiez si ju pochvaluje ale vravi sa ze ona je dobra len k svojim pacientkam pri Bille bude mat aj Havranek ordinaciu v dajakych novostavbach

barunka
autor
31. jan 2007

ozaj, biela.pani, kde ste kúpili Vikuške to autíčko??? 😅

biela.pani
31. jan 2007

😀 práve sme sa okúpali. Môžem pokračovat, v Dráčiku. Mali na výber aj iné farby. Aj v GA je Dráčik, boli ste tam už?

simina
31. jan 2007

Ja ak sa podari a bude dalsie babo chem znova u Havranka hadam sa to podari dohodnut.
Barunka a kedy ides na soc?

simina
31. jan 2007

Ake auticko?som zvedava?

barunka
autor
31. jan 2007

ďakujem 🙂 my hľadáme presne také, lebo Simi na nich letí.

simina, ešte neviem, ale keď tam už budem, tak sa určite poobzeráme po meste

snilko7
31. jan 2007

ja som bola v Ga v Dráčikovi, je moc malý, zle sa tam hýbe medzi policami ale výber bol dosť veľký

simina
31. jan 2007

Ved ked pojdes daj vediet mozme sa stretnut?

biela.pani
31. jan 2007

simina, to autíčko je také odrážadlo aj s volantíkom a tá moja by na ňom tuším aj jedla a spala. Zatiaľ ho máme dnu, ale keď bude vonku dobre, tak už bude na ňom iba vonku, lebo dnu jej to ide ako blesk po dlažbe a koľkokrát ledva - ledva ubrzdí. 😀

barunka
autor
31. jan 2007

simina, jasné, dám vedieť. veď ja si to aj tak musím deň dopredu naplánovať...

danona
31. jan 2007

ahojte, ja vam sem skocim len na chvilku...
laluha otvára amb. tam kde havránek - je to pri dráčiku - v tej novostavbe...zvonka má ta časť červenú farbu - omietku.. 😉, ambulancie tam otvárajú od 1. 2., no neviem presne kto všetko...
- galantská nemocnica - horor, no na mytnikovú nedám dopustiť - pomohla na svet obidvom mojim babám (10r. a 3 mes. a super... 🙂, chválili mi ju aj lekári na Kramároch..kvoli nej som vlastne rodila v galante..

simina
31. jan 2007

Biela pani dakujem ved aj my si mozno take zaobstarame......
dobre barunka ved tak potom daj vediet

biela.pani
31. jan 2007

Aj ja môžem povedať, že Mýtniková sa postarala o to, aby sa mi narodila tá mladšia. Od šiesteho mesiaca mi bola až do konca izbová a potom si ma zobrala aj na pôrod. Vďaka nej som o Viku neprišla. 🙂

snilko7
31. jan 2007

Tak u mňa asi mala špatný týždeň, lebo ja som zasa vďaka nej skoro prišla o Paťka a ohrozovala už aj mňa 😖

danona
31. jan 2007

hm,
a dračik, nehroziii sa tam dostať s kočíkom.. 😝 nezmestíme sa tam, tak som vianočné darčeky-hračky aj tak nakupovala v dráčiku v Trnave a v Ba. Páči sa mi dráčik v Palace - pri Zlatých pieskoch, je velký...

danona
31. jan 2007

snilko- hm, škoda. dúfam že pri druhom bejbinku ťa nič zlé nestretne.. 😕 držím palčeky!! 😉

biela.pani
31. jan 2007

simina, dala som fotku s tým autíčkom do albumu, len ho tam dobre nie je vidieť. Neviem prečo mi vypisuje, že fotky majú väčšiu kapacitu, veď nefotíme v najvyššej kvalite. Zobere mi len s rámikmi a to auto je dobre vidieť na tej bez rámika. ☹

simina
31. jan 2007

Jeeeeeeeeeeeej dakujem uz viem ake to je je super take daco kupime len dufam ze nas malicky hned nieco nezdemoluje ked sa na nom nauci lietat

biela.pani
31. jan 2007

no, myslím, že toto odrážadlo dačo vydrží. Naša si s ním naozaj robí čo chce. A ja sa čudujem, že sa to ešte drží pokope. 😀 😀

danona
1. feb 2007

simina- v tescu som v utorok videla zlatučké odrážadlo - je to akože lev (asi?), nemá to volant, len taký korman - dve umelohmotné tyčky. Je to svetlohnedé s tmavohnedou, mali tam 2 kusy, veelmi zlaté to bolo, cenu som si nevšimla.. 😝

bellasandra
1. feb 2007

Ahojte, ja na Mýtnikovu tiez nic zle nemôzem povedat, bola milá. Vsak Snilko- písala som ti ako to bolo 😉
Ale Laluha- moja osobná sukromná skusenost, s takým clovekom by som nechcela mat niiiccc a niccc spolocné ..fuuuj 😠