Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike25
4. dec 2008

joffan tak sa vidime pa pa 😀

mimik9911
5. dec 2008

ahojte baby, vidim ze mikulas bol pekny, dovolila som si kuknut fotky 🙂
vy uz vianocne kolaciky vypekate? fiiiha...sikovne ste dievcata 😉

ella1
6. dec 2008

caute.tak mám napečenéééééééé!!!!!
sa teším,včera som do pol noci zdobila medovníky.ale sú krásne 🙂
ešte si idem spraviť likér aby som mala čo piť 😀

zuzi nepustí ťa to,lebo hore ti vyskočí lišta, či si zapamätať heslo alebo niečo so zapezpečením, tam klikni na okienko teraz nie a pustí ťa to.ja som sa tiež čudovala prečo ma nechce pustiť....

danona
8. dec 2008

ella-napecenee? waw, to u mna nehrozi.. 😅
cim viac sa blizia vianoce, tym sa mi viac zda, ze nic nestiham.. 😀
este ani domcurik nemame vyzdobeny.. ☹

zuzula28
10. dec 2008

no tak to nemyslíte vážne, že sem nikto tri dni ani nepáchol, no to je trúfalé dámy, trúfalé 🙄 🙄 🙄

zuzula28
10. dec 2008

ella a kde ideš mať do Štedrého dňa tie zákusky a medovníčky, aby ti to nepožrali 😀 😀 😀

danona
11. dec 2008

zuzula- hlaasim sa 😉 co tak dat stretko buduci tyzden-mali by byt na namesti tie MINI vianocne trhy 😎 dame varene vinko /ak nebude prsat 🙄 / deti pobehaju, my sa po vinku opreme o kociky 😀 a mozme ist domov.. 😎

danona
11. dec 2008

niktoo?? 🙄 alebo teply caj, to vinko nemusi byt.. 😀 😝

siwike25
11. dec 2008

ja ja ja Som tu.xixixix.Ako sa mame? 😀 .Ja by som sa kvam pridala ale robim,však ma možde dojst kuknut 😀

danona
11. dec 2008

ahoj, ja uz padam, idem nakupit vecicky, musim nieco napiect aj ja, uz my hryzie svedomie.. 😔 ideme s malou do tesca.. no uvidim ci sa niekto prida, ked nie, tak ta siwi navstivim aj sama.. 😀 papa zatial 😉
ozaj v nedelu sa asi chystam do toho kulturaku - materske centrum nieco organizuje..neviete kedy to zacina?

ella1
11. dec 2008

caute.zuzi-no ved musím schovávať, lebo mm chodí na rafaelo 😀 ale dala som do chladničky, hádam sa nepokazí dovtedy.alebo nepoje 😅 no tak kúpime v tescu nejaké umelé koláče 😀
však ja by som aj išla s vami, len ma nik nevolá 😀 okrem pondelka, to má veronika vystúpenie v kulturáku v šali....
tak musím ísť.
inak je ostrihaná pod uši, taký šok pre mňa.vždy dlhé vlasy po pás,nakratšie mala po lopatky....

danona
11. dec 2008

kocky, prave nam dosli galantske noviny, tak tie trhy su az od 18./stvrtok/ 🙄 ...

ella1
11. dec 2008

ano, už aj ja som čítala.....

zuzula28
11. dec 2008

čaute papuľky, ja sa zajtra dobehnem mrknúť, že čo ste popísali, ale hlavne teda cicky ideme v nedeľu do toho kulturáku na tú akciu s mc? 14-teho hovorila teta, že to má byť nie...ja sa musím ísť pozrieť na stránku bambuľkovú, lebo som už aj zabudla, že čo to má vlastne byť za "akció" 😵 😵 😵

zuzula28
11. dec 2008

danon, čiže až 18-teho budeme nasávať? 😀 😀 😀 Keď sa pôjdete zajtra niektorá "venčiť" s krpčekmi, tak nám zavolajte, my sa tiež radi s vami prejdeme...náš tata má zajtra výročie pracoviska, takže bude určite prítomný až v neskorých nočných hodinách a v značnom "rozklade" osobnosti 😀 😀 😀

zuzula28
11. dec 2008

ella, že nikto ma nevolá 😨 😨 😨 To sa musíš normálne ohlásiť, že idem s vami a hotové, takže ak niekto idete v nedeľu na to "niečo" neviem čo, tak napíšte...my by sme išli...v nedeľu bude mať tata službu, takže ja mám pohodku, nevarím, nič nerobím, len s murkom lemríme celý deň 😵 😵 😵

danona
12. dec 2008

zuzula- ja dnes von nieee-doobeda som varila, absolvovala kadernicku /len fukanie 😀 /, s dadou kontrolu na ocnom.. teraz mala spi, poobede idem s kolegynkami posediet /asi aj s ninou 😝 / sobotu mame uz tiez program, nedelu mam zatial volnu, aj by som isla do toho kulturaku.. no dam este vediet.. 😉

ella1
16. dec 2008

cafte.zuzi jasné,ved ja sa vtierknem pozvánku nepotrebujem 😀
no tak som tu nebola od štvrtka, nebol čas.veroni mala včera v kulturáku vianočné vystúpenie.brejkovali 😀 no celkom sranda.
aj sme videli, že v šali sú trhy už od 12-teho.neviem prečo tu až vo štvrtok.ak by ste išli, tak by som sa pridala. 😉

zuzula28
17. dec 2008

ja len jemne pripomínam, že zajtra je 18-teho 😀 😀 😀 Kto to vyzýval na tie trhy, hááá 😀 😎

baby, potrebujem s.o.s radu...svokra robila ordnungy a vyradila svokríkovi jeho 100 ročné flanelky na charitu a on si teraz zúfa, že kto mu jeho milované flanelečky nahradí a že chce pod stromček...ale s kočárom odmietam ako detektív oriešok pátrať po celej "bezbariérovej" GA...ak viete kde majú dobré, kvalitné flanelové košele, radu vyvážim zlatom 😅 😅 😅 😅 Ďakujem, cmuk 😵 😵

zuzula28
17. dec 2008

dnes idem kaderníčke prosím pekne nasledovným spôsobom...o 16.45 ma nafarbí rýchlo, pričom ešte chce aj malého naháňať, potom s farbou na hlave naháňam ja a o 17.50 klusá za nami tatino z vlaku pre malého aby ma mohla ostrihať...vlasy mám odrastené a otrasné, že 😝 😝 😝 😝

danona
17. dec 2008

ahojte
zuzula- kosele neporadiim 😒 napada ma textil hore v Univerzali, no len tipujem a s kocikom sa tam dostat neda.. 😝
s tou kadernickou.. 😀 no mas odvahu 😀 mna uz na nieco take moja kadernicka nahovarala, no zatial som vzdy nechala moju duracelku u svokry alebo kamaratky.. 😀 daj vediet ako si /teda ste 😅 / dopadli.. 😉
a tie trhy..veelmi som chcela ist, no co ja viem... je otrasne pocasie 🙄 sa mi nebude chciet moknut vonku.. ☹ dnes som s malou ani vonku nebola.. doobeda som bola v seredi na masazi, teraz doma vegetime.. 😅 zajtra idem na Clis na 18h..od 15.30 maju na tych trhoch aj deticky zo skol ci skolok vystupovat.. no ak bude prasat tak neviem kto im tam pride.. 😝

ella1
17. dec 2008

no zuzka ako si dopadla?
s tými košelami..no tiež neviem,ja tu chodím lan do potravín...ale zajtra sa chystám, lebo zháňam niečo a ešte chcem kúpiť obedovú súpravu,pod univerzálom mali veľmi pekné,hranaté,tak hádam ešte majú...
no prší a prší..... 😝

zuzula28
17. dec 2008

čaute, no strihanie bolo perfiš, bola tam ešte jedna holka s asi 2,5 ročným synom a aj 4 ročný kaderníčkyn syn, takže v podstate také malé mc a ešte ich aj tiež prítimný kaderníčkyn manžel organizoval...takže neuveriteľne v pohode...ešte, že som zbalila 2 traktory a jedno autíčko...každý niečo dostal + bebe keksík do ruky...keď prišiel tatino akurát malého obliekol a šli sme na nákup 😵 😵 😵

micky, tak kto by zbadal tú flanelku niekde, prosím, prosím hláste 😅 😅 😅

ella1
18. dec 2008

no zuzi nevidela som.v tescu nemajú?tam by teoreticky mohli mať také, nie?
a porazí ma asi.....som išla do univerzálu ako na hotové, mala som vyhliadnutú obedovú súpravu, hranatú a tam už nemajú ☹ pozerala som aj v šali a nič.....neviete kde by mohli mať?

a okrem toho, že som predvčerom spálila šošovicu, tak som dnes skúšala svetlá na stromček, či fungujú a zrazu bum, vybuchlo mi to v ruke a všetky poistky v prdeli 😅 no darí sa mi 😀

ella1
18. dec 2008

tak som napísala do boglass.sk,majú tam, že ak je to na sklade, tak do 48 h. to príde.tak som zvedavá, čo odpíšu,lebo inak nebudem mať darček pre mamu 😅

a kde ste všetky?my nevravte, že pijete na trhoch a ja trčím doma 😲 idem si aj ja niečo dať 😀

lefika
18. dec 2008

ella, v takomto pocasi na trhy? nikto ma uz von nedostane 😠
dnes sa mi v blave v tom snehu rozpadli topanky, som myslela, ze umrem od zimy, kym som v nich prisla domov 🙄

ella1
18. dec 2008

no ja zas v pohode.aj som sa poprechádzala...mne to dobre padlo a dážd nevadil.......
lefi,to čo za topánky? dnes len také vyrábajú,že z domu do auta a šup do garáže v nákupnom centre 😝

lefika
18. dec 2008

ella, no ulakomila som sa na tescove vypredajove, tak mi treba...a odlepila sa mi na pate podrazka od zvysku. brrr, este teraz ma oziabaju nohy,ked si predstavim, ako som tam mala mokrooo ☹

ella1
18. dec 2008

hmm to ti verím,tiež som mala česť s takými topánkami.už len čakáš kedy budeš doma...relatívne teplo bolo dnes,ale ked je sneh a mráz tak môžeš nohy akurát rozbíjať 😅

danona
18. dec 2008

ella- ani ja som vonku nebola-len na tom clise-od 18h.. mi stacilo prebehnut z auta do kulturaku 😀 nikto by ma nenahovoril byt vonku aj keby to vinko zadarmo nalievali.. 😀
na zajtra som slubila svokrusi ze ju zoberiem do trnavy, tak rano padame..ak bude este prsat, ma porazi.. 🙄
lefika- 😒 blby pocit s tymi topankami... ozaj som na teba myslela, pocula si nieco o tom, ze ta skolka na uzkej sa ma zatvarat? - som tam chcela dat malu, no asi ju dam na novu dobu ci ako sa to vola.. 🤐