Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

lefika
18. dec 2008

danona, zatvarat??? to nemyslis vazne! 😢 odkial mas info?
to by som bola velmi nerada, saska je tam spokojna...a ja som tiez spokojna s tym, ako to tam funguje. a kam by tie deti sli? v utorok sme mali vianocnu besiedku a ucitelky sa rozpravali, kto z tych krpcov pojde buduci rok do velkej triedy, takze sa tvarili, ze ani oni o nicom nevedia...

danona
18. dec 2008

lefika-len kamaratka mi hovorila, tak ta nechcem potom strasit.. 😒 vraj sa to ma rekonstruovat a budova potrebuje veela peniazkov na to kolko je tam deti.. no som zvedava.. v marci treba prihlasit deti, tak dovtedy uvidim co a ako.. 😅

lefika
18. dec 2008

danona, prednedavnom tam menili kotol a okna: rekonstruuje sa to za chodu, aspon co sa da...
ale je mozne, ze to potrebuje nejake vacsie zasahy. ale ak by aj menili strechu, to sa da stihnut cea prazdniny...akurat tie peniaze, no...

danona
18. dec 2008

mne sa ta skolka paci-ze tam nie je vela deti..no ak tam rekonstruuju, tak to hadam zostane-inak mi to zmysel nedava.. a dufam teda ze len nejake blbe reci to boli.. 😕
dik za info, si mi zlepsila naladu.. 🙂

ella1
19. dec 2008

bré ránko.
aj ja padám za chvíľu do trnavy,zháňame mp3 pre veroniku.no a kedže je riziko stratenia tak nejakú pod 1000 sk.no nikde také nemajú 🙄
chceli sme mp4 predsa len, je to lepšie,ale zas tie sú ešte drahé a nedám 3-4 tis. za to, lebo náhodou to niekde stratí a potom mi to bude ľúto....
baby aj na snp je super škôlka.podľa mňa lepšia ako na novej dobe.ale niekde som čítala, že aj tam sa má niečo rekonštruovať, tak pochybujem, že by zatvorili niekoľko skôlok naraz,ved kde by tie deti chodili.....

lefika
19. dec 2008

ella, to este niekde mp3 stoji viac ako 1000? 😕
pozri sem: http://www.alza.sk/mp3/18843093.htm
ak by si to hned objednala, este by si to stihla...

ta skolka na snp viem, ze je dobra. napokon, ta na uzkej pod nich patri. akurat, ze je plna...

ella1
19. dec 2008

no lefi, aj za 10 000 som videla....
dík za link idem to pozriet.

lefika
19. dec 2008

ella, ja mam tento http://www.alza.sk/SK/mp3-prehravac-creative-ze...
maju ho aj o polovicu lacnejsi v 1gb verzii. ved si to daj zoradit podla ceny.
my sme tiez cumeli, ze ake drahe su v nay a euronicse pekarnicky na chlieb, kym nas nenapadlo pozriet na nete: usetrili sme tisicku 😉

ella1
19. dec 2008

no lefi,ma sklamali, lebo majú tam napísané, že do 24h donesú a nakoniec ked som objednávala, tak že kurier je vyťažený a teda to asi nestihne nie že do 24h, ale do 24.12. 😕
ale objednala som tú obedovú súpravu,tak tá hádam príde.lebo potom si ju môžu........

zuzi no čo košela kúpená?

danona
23. dec 2008

ella- no co,kurier postihal co mal?? 😕 😉
zuzi-kosela je? 😉
lefika- ja som si pekarnicku obycajnu lacnu lidlacku kupila a sluzi tiez tak ako ma.. 🙂

kocky, maminy, nemaminy, ocinovia aj deticky.. vseeeeetkym zelame pekne vianoce!! 😵 😵 😵 😵 😵
/ak ste poculi-videli/ pred chvilkou ohnostroj, tak to bolo od nas z dvora 😀 -chlapi sa blaznili.. 😀 😀 😀
VSETKYM ZELAME PEKNE VIANOCNE SVIATKY!! 😵

ella1
23. dec 2008

danona-no stihol, ale stihol aj rozbiť 😠 takže som to hned reklamovala, aj foto som poslala, takže vymenia to,lenže už to nestihnú......
bud. pondelok to prídu zobrať.....no tak darček bude až v novom roku 😒

no mne tu z každej strany niečo hučí, takže ani od susedov by som nepočula... 😀

Všetkým krásne vianoce, pohodu, detičkám rozžiarené očká a dospelým nech nie je zle od prejedania sa 😀

ella1
23. dec 2008

a zabudla som: KOPU SNEHU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

danona
23. dec 2008

ella-no, ten sneh by doobre padol, inak si ako na jar pripadam.. 😀
no internetove obchody a pred vianocami, to je niekedy "o hubu".. mne tak 2 knihy nedosli, no zlatucka pani z toho obchodu mi volala, ze sa im jeden titul prave vypredal, tak som nahanala po obchodoch a vcera v seredi kupila.. 🙂

lefika
23. dec 2008

no, my tiahneme na sever, tak sneh snad bude 🙂

danona, ma ta lidlova pekarnicka aj bezlepkovy program? ten ja bohuzial potrebujem 😒 ale vlastne, teraz je to uz jedno...

tak aj ja prajem krasne vianoce, nech si to deti uziju a my prezijeme 😀

danona
26. dec 2008

lefika-nie, nema taky program..inak ma vela programov.. som si doteraz myslela, ze na bezlepkovy chlebik staci len speci muka, som ani nevedela ze su na to nejake ine programy.. 😕
tiez tahame prec - na tyzden na lyzovacku, tak hadam lyziarske overaly prevetrame.. 😀

zuzula28
2. jan 2009

ahojte papuľky,
my sme už dotiahli domov z kopaníc a vidím, že zahajujem novoročné gratulácie 😵 😵 😵
Takže ja za našu zdravotnícku family prajem jednoznačne hlavne zdravie, všetkým dobrým ľuďom a keď toto budeme mať, tak nám všetko pôjde od ruky...a hlavne nech nám je teda to naše euro ku prospechu...my s tatinom sme celkovo pozitívne naladení a dokonca sme dnes na nákupe zistili (v Kauflande), že všetky potraviny po prevedení na euro sú o pár halierov lacnejšie, ale doslova všetko na účtenke je lacnejšie ako pred novým rokom... 😵 😵 😵
Tak sa všetci držte a teším sa na nalbližšie stretko...hádam čoskoro...lebo bude baci-baci 😀 😀

lefika
2. jan 2009

tak uz aj my sme doma, sneh sme videli, riadne sme vymrzli, s rozlietanou familiou sa stretli a tak mozeme ist opat spokojne do prace 😀

danona
4. jan 2009

ahojte
my sme vcera docestovali 😎 bolo super 🙂
aj od nas vseetkym stastny novy rok, vela zdravicka, stasticka a lasky, to ostatne uz pride same.. 😉

ella1
12. jan 2009

caute 🙂
ako?
tak my sme mali takú menšiu dovolenku 😀 bývali sme 5 dní na hoteli, robili nám kúpelnu......teraz len upratujem 😝 ........

miki060707
16. jan 2009

ahojte baby, som tu nová, som z Pustých Ulan, rada by som sa k vám pridala, ovšem ak ma prímete za svoju 🙂

miki060707
16. jan 2009

mám dcérku, vola sa Soňa a má rok a pol, ......

zuzula28
17. jan 2009

miki, ahoj, máme rovnako "staré" drobátka 😵 😵 😵

siwike25
19. jan 2009

No to snat nie,kde ste?mate všatky absenciu 😉 .
Miki607007 awoj ,vitaj. 😀 😀 😀

miki060707
19. jan 2009

ahojte, diki za privítanie, baby máte skúsenosti s ušným teplomerom??? ja som ho dnes objednala, neviem inak zmerať malej teplotu, ...tak skúsim ušný, pekný večer vám, .....odkial ste baby, postupne si budem čítať vaše príspevky........už sa tešim 🙂

ella1
21. jan 2009

caute.no tiež pozerám, či po sviatkoch nevládzete koníkovať 😉
ja mám nervy lebo stále nie sú doriešené tie rozbité taniere.dnes som tam volala,zajtra je totiž 30deň reklamácie...
no vyhovárali sa na kuriera, lebo vlastne oni to rozbili, ale že to naťahujú.tak že ked to nevybavia do piatka tak mi firma pošle bud. týždeň na vlastné náklady....lenže to už bude po 30dňoch aj viac, neviete niekto aké mám právo v tom prípade?či nemáte skúsenosť.....
už som písala mail do nejakého fora spotrebiteľov,tak snád čo najrýchlejšie odpíšu,lebo už ma štve, že tu si so zákazníkmi robia čo chcú.tak nech sa začnú učiť ako sa majú správať 😠
miki-ušný neviem, my sme mali obyčajný....ale však ked to zmeria za pár sek. tak by to mohlo byť v pohode,nie?

siwike25
26. jan 2009

hallooooooooooooooooooooooooooooooooooo baby kde ste? 😀

ella1
30. jan 2009

caute.tak aké boli vysvedčká? u nás samé s vyznamenaním!tak sa chválim ako by to bolo moje 😀

siwike25
30. jan 2009

Ella tak gratulujeme.Kde su ostatne? 😠 😀 😀 😀

ella1
30. jan 2009

no ja neviem.všetci na to kašlú 😝 chodím sem pozerať, či niekto náhodou....tak ked nik, tak ani nepíšem... 😒

danona
30. jan 2009

ahojte
sa hlasim 😎
ella - u nas bude vysv. az buduci tyzden-cela trieda su na tyzden na lyzovacke.. 😀
nejako nestiham
cez vikendy "plesame" 😀 /aj zajtra 😝 /, zajtra tiez idem na otvorenie wellnes-u, v nedelu beriem ninu k nasim do cr na tyzden..ja sa chystam v po do londyna /damska jazda 😎 /, potom na lyzovacku bez ninky.. 😅 tak budem mat tyzden pre seba, sa to chystam vyuzit.. 😎
no ked budem mat cas, tak sem kuknem.. 🙂
vsetkym pekny viikend!!
siwi-waaw, dobru foto mas v pase.. 🙂