Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

buffinko
9. jún 2008

ahojte kocky, chcem sa opytat kam chodite k zubarovi a ci ste spokojne. sme sa prestahovali pred casom, ale par x som bola este u stareho dr., nakolko tam bolo super, ale s bruskom a babetkom to uz nebude mozne. je to dost daleko. tak hladam nieco v GA a okoli. prosim poradte 😅

biela.pani
9. jún 2008

no weroni, v sobotu, keď som ťa videla, mala som pocit, že už do nedele určite pôjdeš. tvár si mala takú inú. a keď si sa u nás v sobotu ani nezastavila, myslela som si, že si už niekde v Topoľčanoch. ale ako vidím, ešte aj dnes si doma.

barunka
autor
9. jún 2008

weroni, tak rýchlo začni upratovať... 😀 😀 ja som tiež začala rodiť až keď som šaškovala na rebríku so záclonami 😅 😅 ale držím palce...
inak dnes nám už t-comáci natiahli kábel, asi ma majú vedenú ako ťažký prípad závislosti, preto prišli tak rýchlo 😀 😀

buffinko, ja ti viem poradiť jedine v SC, ja chodím tam. Tiež som pôvodne chodila do BA, ale potom sa to už so Simi nedalo zvládať, tak som sa prehlásila...

buffinko
9. jún 2008

barunka - ku komu chodis a ake to tam je? pristup, vybavenie... vopred vdaka

barunka
autor
9. jún 2008

buffinko, meno zubárky si nespomeniem, ale ordinuje v seneckom gymnáziu. Vzal ma k nej manžel, on k nej chodí už roky. Musím priznať, že ja mám zo zubárov hrôzu, ale táto je v pohode, kým ma ošetrovala rozprávali mi so sestričkou kadejaké hlúposti, len aby som nemyslela na ten strach. Trhala mi zub a dávala mi umelý a to som predtým odpadávala u zubára už aj pri vrtaní no toto som zvládla. Je to taká staršia pani a veľmi milá... Na rtg sa chodí na polikliniku a ešte spolupracujú so super laborantkami...

weroni
9. jún 2008

buffi: ja tiez mozem odporucit squelu zubarku v SC - pani Heldova a ordinuje v budove Elektrovodu - je to po pravej strane po ceste od Galanty - neda sa to prehliadnut 🙂

barun - no mne mimusko v brusku este vobec stale nezavadzia takze az ked to bude ozaj nutne budem robit vselico na urychlenie 😀 ale dnes som absolvovala hodne schodov a stale nic 😀

barunka
autor
10. jún 2008

weroni, tak to poznám, to aj mne vraveli, že schody, drepy, pikantné, sex a podobné voloviny a aj tak decko narodilo, kedy ono chcelo 😀 😀 😀
inak práve nám volali z nextry, že net napojený, ale že nemáme objednaný router... normálne sa čudujem, že nás tak rýchlo napichli...

ella1
10. jún 2008

no weroni 😀 stále nič......asi sa ti to plní,že čím dlhšie v brušku,tým lepšie 🙂
dnes som bola na gyn. a bolo tam také malé miminko....ach...krásne 🙂

barunka
autor
10. jún 2008

u nás sa asi dejú zázraky. po vyše pol roku moje dieťa spí cez obed...
ella, žeby si zatúžila po mimču?? inak aj mne sa hrozne páčia bábätká, a úplne najviac keď viem, že kedykoľvek ich môžem vrátiť ich rodičom 😀 😀 😀

ella1
10. jún 2008

nooooo,tak ešte jedno snád...... 🙂
ja zbožňujem bábätká.škoda,že tak rýchlo vyrastú.......
barunka ty máš ešte malinkú,tak sa môžeš vytešovať.tá moja má už vlastný rozum 😀 už ani pomaznať sa moc nechce 😒

weroni
10. jún 2008

baby stale nic okrem toho ze ma pobolieva brusko ako pri MS akurat ze je to silnejsie ako predchadzajuce dni 😕 a totalne nepravidelne 😅 😀

lefika
11. jún 2008

weroni, ja ked som s takymi symptomami ako opisujes isla k dr., oznamil mi, ze som otvorena na 5cm 😕
to som este isla potom do kniznice, nech sa v porodnici nenudim 😀

weroni
11. jún 2008

lefika: 😀 no ja som zvedava co mi povie zajtra na poradni ci sa uz otvaram 🙂

barunka
autor
11. jún 2008

weroni, no veru, mňa keď trošku pobolievalo bruško tak ma otec násilím naložil do auta a v nemocke už len doki skonštatoval, že "ježiš, veď vy už rodíte" 😀 😀 😀

ella, no hej, malinkú, ale pusu jej dať nemôžem, lebo mi hneď skočí po krku a oznamuje, že "mama nono, simi nesce, simi veľká"

siwike24
11. jún 2008

čaute baby ,WERONI držim ti pelce.Baby teraz sme sa vratily z Dračiku a maju super zlavu na svietiaceho macka od EPEE,je užasny ,velmy pekne svieti,bola som ho kupit Simonkovy.Z 1199sk na 299sk,to je super akcia.Inac Simonko sa velmy lubi muckat a tulit,velmy si to vichutnavam. 😀 😀 😀 😀

danona
11. jún 2008

ahojte
siwike-v ktorom draciku ste boli? 😉 mozno uabehnem pozriet.. 🙂
weroni-tiez drzim palceky!!!!!!!!!!!!!! no som zvedavaaa, ci ty vydrzis 2v1 do zajtra.. 🙂 este raz drzim palceky 😵

siwike24
11. jún 2008

Ahoj Danona boli sme pri bille ale asi som zobrala posledneho ,chod sa pozriet k tescu tam ich budu mat viacej,velmy sa to oplatilo. 😀

danona
11. jún 2008

dik za info, ked sa moja nadhera zobudi, tak vybehneme.. 🙂

siwike24
11. jún 2008

ak nebudu mat tak my napis,pojdeme svokre do Sale,tak ti zbehnem kupit do dračika.Napiš my do 15-30 potom uz ideme,ak chceš. 😀 😀 😀

danona
11. jún 2008

to nie, diky, len aj tak tam musim zabehnut, potrebujem 9-rocnej sesternici nejaky darcek kupit, prave k tescu som planovala ist.. 🙂 takze dakujem 😉 ani moja mala surne hracku nepotrebuje, to len mamina je zvedavaaa 😀 😀 😀
ozaj a ocinko kupu dalsieho kocika prezil.. 😀

siwike24
11. jún 2008

no všk ani simi nepotraboval iba maminka 😎 😀 😀 .Ale aj tak musim ist do dracika ideme mu kupit darček na narodeninky,stol s naradím,človek už nevie čo ma kupit,všetko už mame,xixi 😀 😀 .A ešte som mu kupila pana zemiaka,maly sa stim stale hra,zaujimava hračka. 😀 😀 .A čo povedal na novy kočik,tatinko?Dnes sme išly okolo vas,robotnici makaju makaju 😀 😀

ella1
11. jún 2008

caute.
danona-aký kočík zase?! 😕 nie som v obraze? 😀
no,my sme toho macka kúpili pred pár mesiacmi,síce tiež zlava,ale až takáto teda nie.
barunka fakt?to u nás v tom veku sa to ešte dalo,teraz už málokedy. ☹

weroni
11. jún 2008

caute baby ja som si dnes tak pospala, isla som sa len prezliect z plaviek do sucheho (asi okolo druhej) a len teraz som sa zobudila 😀 nejaka som extremne unavena tieto posledne tri dni 😅 😀

ella1
11. jún 2008

no weroni ved už načase. 😀 som nedočkavejšia ako ty 😀

weroni
11. jún 2008

ella nie si sama keby si tie esemesky videla co ma bombarduju a telefonaty 😀

ella1
11. jún 2008

už len kvôli tým chudákom,čo pre teba nespia,by si si mohla švihnúť 😀 😀 😀

weroni
11. jún 2008

ella 😀 to povedz mojmu malickemu co sa vyvaluje v brusku 😀 dnes mi pani v zelovoci povedala ze to babo musi citit ako si to brusko uzivam a vychutnavam ked tam tolko zostava 😀 ale asi to je pravda 🙂
a ja by som fakt nedbala este zopar tyzdnov ho tam mat 😀

ella1
11. jún 2008

no tak môžeš rýchlo dalšie bábo pestovať 😀
moja asi zase cítila,že posledné dva mesiace som bola nedočkavá,tak sa vypýtala skôr.

weroni
11. jún 2008

ella a co s tym tvojim druhym babom? 😉

ella1
11. jún 2008

jéj,no chcem dokončiť byt,tak snád o rok,ak sa toto leto nepritrafí.vieš,nerobím tak mám večer kopu času aj chuti 😀
ale zajtra idem maľovať spálňu,takže ked si švihneme o rok by mohlo byť všetko hotové.