Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

danona
7. máj 2008

lefika - ano, chodime uz druhy kurz, pre mna je pozitivum ze mam aspon nejaku pravidelnu pohybovu aktivitu 😀 , malej sa tiez paci, vzdy hovori ze pavat ete, t.j. plavat este 😀 , ked len ideme okolo galandie, tak reve v aute ze pavat pavat!! 😀 v skupinke je vzdy tak 4-6 deticiek, vekovo cca rovnako starych.. 🙂 myslim, ze do leta bude este jeden kurz, potom az na jesen. prihlasit sa da cez stranku galandie.. 😉

ella1
7. máj 2008

a ako je to s vodou?aj to menia pred plávaním alebo ako?mne sa moc nevidí,že by som mala ísť napr. s 3-mesačným bábom do vody,v ktorej bol predtým bohvie kto.

hlavne tie malé bába sú náchylné na všeliaké neplechy z vody....

na SNP je to fajn.dobré učiteľky..........

danona
7. máj 2008

ella - to neviem ako menia, problemy sme ziadne nemali, ani kamoska /ta chodi s mensim babom/ - detske plavania su od rana do obeda, do bazena kde su deti inych ludi nepustaju, samotna galandia sa otvara oficialne az od 10h... co som si zistovala sama, tak hygiena je povinna tam robit kontroly, aj pravidelne robi, nic zle tam zatial nenasli, nasli parkrat nejake neplechy 😅 pri stolikoch kde sa prebaluju deti, tak tam si davam pozor, vzdy malu osuskou a zupanom obalim.. 😅

barunka
autor
8. máj 2008

ahojte baby,
tak ja po dlhom čase, bola som bez netu, mali sme pokazený počítač a až teraz sme sa dopracovali k novému...
ale už mi to tu chýbalo, len tak si pokecať... veď závislosť je závislosť

vilki
9. máj 2008

cau barun, ja som tu tiez davno nebola...ako sa mate, simi poslucha?

lefika
10. máj 2008

ahojte baby, idete dnes o 15 na milu pre mamu? 🙂

barunka
autor
10. máj 2008

vilki, ahoj.. No Simi je kapitola sama o sebe, plieska s ňou obdobie vzdoru, ale dá sa to zvládnuť. Síce odkedy sfúkla dvojku na torte mám pocit, že jej mozog skôr odchádza ako prichádza ale v rámci jej možností a mojich požiadaviek poslúcha. Ešte ju totálne odnaučiť utekať mi na prechádzke a spať a nebudem mať výhrady 😀 😀
a čo Samko??? ako už narástol?

danona
10. máj 2008

lefika - nejdeme - starsia dcera ma v pizzerii oslavu narodenin, tak tam budem s deckami...inak som chcela ist - minuly rok som nebola - hrozne prsalo, teraz oslava..ty sa chystas?? 😎

maminecka26
10. máj 2008

Ahoj barunka.... tak fakt si tu dlho nebola. Mimochodom skoro kazdy den sa stretavame v ...este si ma nespoznala? chodievas este s jednou maminkou, ktora ma dve deticky. Vies viackrat som ta uz chcela oslovit,ale dako som nenasla odvahu, nevedela som ako zacat. tak pekny vikendik

weroni
10. máj 2008

barun: so Simi to vobec nie je take hrozne 🙂 ani s malym Patkom - strasne chutnucki su 😀

barunka
autor
10. máj 2008

weroni, no to preto, lebo na návštevách sa prvú pol hodinku krotí a potom buď musíme rýchlo zdupkať alebo sa pripraviť na najhoršie 😀 😀

maminecka, tak tá druhá maminka, to je moja sestra... Inak teraz ako pozerám fotku, tak sa mi zdáš povedomá. Nemáš náhodou také modré golfáče??

inak kočky, my tu máme zasa svokrovcov, tí sa hádam nikdy nenaučia, že na návštevu sa nechodí o siedmej. Tak som vzala Simi a slušnosť neslušnosť išli sme hore do jej izby, o chvíľku sa má kúpať a nebudem to posúvať.

weroni
10. máj 2008

barun - oni vam tou navstevou o siedmej chcu zrejme nenapadne naznacit ze prisli na veceru 😀 😀 😀

snilko7
10. máj 2008

weroni 😀 😀 😀

barunka
autor
11. máj 2008

weroni, no to pochybujem, lebo podľa mojej svokry ja neviem uvariť ani čaj, nieto ešte poriadny obed či večeru 😀 😀

maminecka26
11. máj 2008

Ano.... to som ja , sice to nie su golface ale mam taky modry sportak.... tak nabuduce ked sa stretneme uz ta oslovim.... vies, bolo by super s niekym sa zoznamit....pa

barunka
autor
11. máj 2008

maminecka kľudne. ja tu tiež bývam len chvíľku a známostí máme pomenej. nemať tu segru, tak ma občas aj hrabne 🙂

weroni
11. máj 2008

barun: no vies, mozno potrebuje nieco aby si mohla rypnut 😉 😀
a inac to je predsa uplne jasne ze ziadna nevesta na svete nedokaze varit lepsie ako svokra 😉 😝 😀 😀 😀

lefika
11. máj 2008

weroni, chcem sa ta spytat: planujeme ist do toho relaxu na bikoch. nevies, ci tam ide aj nejaka polna cesta smerom od sladkovicova? do premavky sa mi moc nechce 😖

barunka
autor
11. máj 2008

lefika, my sme sa odtiaľ práve vrátili... Ale či tam vedie poľná cesta to veru netuším, z úľan áno, ale zo sládkovičova bohvie...

weroni, však ja som si zvykla, moja svokra to je kapitola sama o sebe, najmúdrejšia, najlepšia, vševedúca a keď niečo nie je tak ako ona chce, tak použije psychický teror a začne roniť slzy...

lefika
11. máj 2008

barunka a ako bolo? my sme boli dnes pri kralovej na farme humanita. a na mape to vyzera byt z GA rovnako daleko ako do relaxu. ale ved cez vikend snad okolo nas nebudu premavat kamiony, tak skusime normalnu cestu

a nemame my nahodou rovnaku svokru? 😉 akurat ze ja ju mam v bezpecnej vzdialenosti 50km 🙂

danona
11. máj 2008

lefika - tiez sme boli v Humanite - vo stvrtok 🙂 ninke sa tam velmi pacilo.. no isla som s nou autom.. v relaxe sme este nikdy neboli, no kamaratka to veelmi chvali 😉
barunka - je v tom relaxe aj nejake obcerstvenie, alebo si treba brat vlastne zasoby?? 😕 dik za info.. 😉

weroni
11. máj 2008

lefika: vobec netusim ci sa tam zo Sladkovicova da ist polnou cestou ale predsa zo Sladkovicova ten kusok po ten mostik sa da prejst v pohode - tam nie je az taka velka premavka 😕 nemyslim po panelke ale po tej druhej vies 🙂

barun - aj my sme tam dnes boli 😀 asi od pol jednej do nejakej tretej 🙂

barunka
autor
12. máj 2008

danona, je tam jeden bufet, majú tam aj na jedenie aj na pitie. 😀 😀 ja osobne tam najčastejšie chodím na rybu 😅
lefika, fajn, len bolo strašne veľa ľudí. ale ide teplo, takže tam bude čím ďalej tým plnšie. My sme tam akurát riešili ako vysvetliť Simi, že ak sa vyciká do trávy, neubudne z nej 😀 😀 Má s týmto ešte nejaké dieťa problém?? Simi si tam nečupne ani za ten svet

weroni, my sme boli neskôr, až okolo štvrtej, sme sa tam stretli aj s lenkinými 😀 😀

lefika
12. máj 2008

barunka, u nas podobne, a to je saska o nieco starsia: ale v pohode pusti do gati, ak nie je poruke zachod ☹ docasne som rezignovala a ked ideme do prirody, dostane plienku a hotovo 😠

barunka
autor
12. máj 2008

lefika, tak Simi málokedy pustí do gatí a ak náhodou pustí, potom je cirkus akoby ju z kože drali. Vlastne včera tuším sa pocikala po dvoch mesiacoch prvýkrát a na dvore spustila vreskot ako hrom... ona neznáša keď má špinavé ruky alebo mokré oblečenie, to sa čertí až hrôza.

danona
12. máj 2008

barunka - dakujem za info.. 😉

pipinka82
14. máj 2008

ahojte aj ja som z Ga ako pozerám nepíšete sem moc často 🙂

weroni
14. máj 2008

baby dnes som pokupila vsetko do porodnice, oprala tasku, zajtra to vsetko nabalim 😉

barunka
autor
14. máj 2008

weroni, to si super 😀 😀 😀 šikovná, ja som sa balila tuším v 40tt ale iba preto, lebo ma roli donútil, že on ma nebude vedieť zbaliť a keď tam chcem mať všetko, tak nech sa toho chopím 😀 😀 už sa tešíš??

maminecka26
14. máj 2008

ahojte....barunka ja som sa balila uz mesiac pred tym, pretoze aj to vyzeralo, ze porodim skor, co sa nastastie nestalo tak.... aka nahoda, ze sme tu teraz....
ale pre maleho som nemala nic nabalene, postupne mi manzel ponosil veci.... ale to si vies predstavit 🙂 musim povedat, ze sa snazil...