Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

barunka
autor
13. jún 2008

biela pani, lefika, no presne netušíme čo... v moči má baktérie, vyzerá to na zápal pľúc, ale zasa krv mala v pohode...
v noci dostala 40-tky teploty, nedali sa jej zraziť, nurofen vôbec nezaberal, musela som jej celú noc meniť zábaly a az nadránom jej to kleslo na 38,5... vôbec nič nepapá uz druhý deň a ak aj náhodou niečo zje, hneď to vyvráti. vkuse spí, nedokáze absolútne udrzať otvorené oči a v noci doslova blúznila...

ella1
13. jún 2008

chudatko malinké ☹ želáme nech sa rýchlo vylieči!!!!!!


baby,inak ja včera 9 výročie!ako rýchlo to beží 😕 😀

weroni
13. jún 2008

barun jejda... no dufam ze sa simi cim skor z toho dostane - drzime palce nech ste ok cim sko

inac dakujeme za gratulacie 🙂

barunka
autor
14. jún 2008

baby, tak simi sa to vôbec nezlepšuje, dnes akurát tak olízala kuracie mäsko, pozrela sa na kakao... ale aspoň tepltou sa nám darí držat na 38,5 ...
takže zajtra asi nemocnica, keď sa neudeje zázrak.

weroni
14. jún 2008

barun a co jej je okrem teploty? och joj, to je blbe - take male dieta a tak vysoka teplota.. ale neboj v nemocke ju daju dokopy ked sa to nezlepsi 😉 drzime palce a ozvi sa ked bude nieco nove

barunka
autor
14. jún 2008

weroni, no očká má totálne podliate krvou a kožu okolo má úplne fialovú, nič nepapá, chrchle ako tuberák, vracia ako na bežiacom páse a buď spí, alebo je hore ale vyzerá ako totálne nafetovaná. A tento stav sa strieda s takým 5 minútových stavom, že vyzerá ako totálne zdravá.. no a momentálne zasa teplota nad 39 a sama sa zasa vypýtala spat...

weroni
14. jún 2008

fuha tak to je fakt na nemocku... ale tam ju aspon postavia na nohy - idete do Ga alebo do Blavy?

barunka
autor
14. jún 2008

na kramáre máme íst, do galanty by som už nešla, raz mi stačilo. je to tam hrozné.

weroni
14. jún 2008

barun to sa ti nedivim... aj ked...mne dali v Galante Erika dokopy ale zas to je nieco ine ako detske ...

No Kramare su Kramare co sa deti tyka takze tam vas urcite poriesia. Drzim palce!

lefika
15. jún 2008

barun, ako sa mate? uz je lepsie alebo ste na tych kramaroch? ☹

snilko7
15. jún 2008

ahojte...lefika, boli dneska na pohotovosti na Kramaroch, ale nenechali si ich tam, predpisali im nejaké nové lieky a v utorok majú ísť na kontrolu k svojmu doktorovi....inak predchvíľkou som si so sestrou písala cez icq a vraj asi začali lieky zaberat, lebo Simi už trošinku začala papať...tak dúfam že už sa to bude len zlepšovať, lebo fakt vyzerala strááášne zle ☹

barunka
autor
16. jún 2008

no snilko to vystihla. na kramároch sme boli, chceli si nás tam nechať, ale nakoniec sa zhodli, že keďže simi aspoň pije, tak to nie je až natoľko nutné. V utorok ideme na kontrolu, tak sa potom uvidí.
Inak je simi celá zahlienená, lezie jej to na pľúca. Zinnat nám vysadili lebo po ňom zvracala a namiesto jedných liekov máme teraz troje a ja si už pripadám ako tyranka, lebo keď nedávkujem jedny, tak sú narade druhé a simi len jačí. Keby niekto videl ako jej tie lieky treba podávať, už dávno som v televiznych novinách...
včera zjedla dve tyčinky a pol suchára, do piatich minút to vyvrátila a odvtedy zasa nič neje... teplota stále do 38, ale nemáme jej proti tomu nič dávať...
dnes už vyzerá lepšie, ale prezmenu nemá vôbec hlas a namiesto fialových očí sú teraz totálne biele..

maminecka26
16. jún 2008

Barunka vobec Ti nezavidim, ja som to taktiez prezila, ked som mala maleho choreho, ked mal mononukleozu, nejedol,nepil, teplotoval, vracal....no katastrofa.... hrozne som sa onho bala, ale Kramare su super nemocnica, su tam super lekari a oni ti ju daju dokopy.... Ved aj my sme tam po Galante sli, kde mi este viac dochramali maleho.... tam nas za tyzden dali dokopy a bola som velmi stastna, ked som videla maleho pokroky ako pije, papa a tak.... Drzim palce, aby ste sa cim skor vyliecili....myslim na Vas....
Weroni gratulujem k babenku.... kazda mamka potvrdi, ze niet krajsie ako drzat v naruci cloviecika, ktoremu si prave ty dala zivot....

biela.pani
16. jún 2008

barunka, držím palce, aby jej to čím skôr prešlo.

baby, kuknite sem, foto malej Esterky: http://www.hospitalto.sk/gallery/novorod/galeri...

barunka
autor
16. jún 2008

maminecka no veru, tá galantská nemocnica nestojí za nič. ja som tam tiez bola raz so simi a myslela som, ze ma tam porazí...
biela.pani diky, hádam to uz dlho nepotrvá a bude o.k.

ozaj, kedy pustia weroni domov? uz by mali nie??? esterka je inak strašne chutnučká ako špúli tú pusinku, akoby si pusu pýtala 😀 😀

weroni
16. jún 2008

barunka obdivujem ta ze to takto zvladas, si silacka 🙂 ked si predstavim seba ak bude malicka Ester niekedy v buducnosti chora 😨 fuha.... dufam ze nebude nikdy 😀
drzim palce aby ste boli cim skor fit uplne nech mate zo Simi zase zive striebro 🙂

maminecka vdaka - mas uplnu pravdu, uzasny pocit 🙂 😵

barunka inac mozno uz zajtra alebo neskorsie v stredu by sme mohli ist domov, Esterka je zatial ok - vsetky deticky tu na novorodeneckom maju novorodenecku zltacku a ona sa zatial drzi tak ak ju do zajtra nedostane mozno uz zajtra pojdeme, uvidime 🙂

barunka
autor
17. jún 2008

weroni, uvidíš, ze aj ty to budeš zvládať,ja som tiez mala stavy, ze by som sa najradšej dobre tresla od zúfalstva o zem a plakala, ale potom som sa nad tým zamyslela, ze opäť by som uškodila len a len simi a tak šlapem ďalej...

dnes sme boli zasa u dokiho a strašne ma dorazilo, ako nás jedny s dieťaťom predbehli. dobre, beriem, ze ich dieťa je choré, ale to naše tiez. Mozno mali dôvod prečo sa predbehnúť, ale asi slušnosť by bola to tým ostatným ľuďom ktorý čakajú a sú objednaný aspoň oznámiť a spýtať sa, či im to nevadí..

simi dnes zasa brali stery, lebo síce uz nemá teplotu a uz chrchle len občas, ale stále nič neje... tak uvidíme.

to je super, ze vás uz pustia,´( inak ani simi ako jediná nemala zltačku na oddelení) ako to zvláda tatinko? a ako to zvládate? "poslúcha" zatiaľ?

siwike24
19. jún 2008

Ahojte baby.Vprvom rade gratulujem WERONI k malej esterke 😀 😀 😀 velmy je zlatucka.Pokazeny mame modem,fnuk 😠 ☹

weroni
21. jún 2008

caute baby moc nestiham ale urobila som rychly vyber z tych 300 fotiek co sme za tyzden zivota nasej Esterky spravili takze kuk albumik 🙂

danona
21. jún 2008

weroni-naaaaaaaaadherne fotecky, naaaaaaaaadherne babenko!!! 😵 esterka je paradna okana 😵 😵 😵

weroni
21. jún 2008

danona dakujeme 🙂 to ano - cely tatino 🙂

inac baby neviete co je s barunkou a simi? je uz mala na tom lepsie?

barunka
autor
22. jún 2008

weroni, Simi už je o.k. začína aj pekne papať 😀 😀 Dokonca nám aj veľmi "pomohla" choroba s plienkami. Zbavila nás ich totálne, včera sme boli v blave a bez plienok. Inokedy by som mohla Simi aj mučiť do trávy alebo na cudzí záchod by sa nevycikala a teraz v pohode 😀 😀 😀 A aj v noci sme už suchý 😀

Práve som dopozerala foto, malinká je nádherná, má krásne očká. Veľmi vám to s ňou sekne a hlavne tatinkovi 😀

weroni
22. jún 2008

barunka no vidis vsetko zle je na nieco dobre, znova sa to len potvrdilo 🙂 to som rada ze je uz ok a drzime palce nech tie plienky vydrzia 🙂

no ocko je uplne pysny ako sa mala nanho podoba 😉

barunka
autor
22. jún 2008

weroni, no roli tvrdí, ze sa dieťatko musí podobať na tatinka aspoň prvý mesiac, aby si bol tatko istý, ze je jeho 😀 😀 😀

biela.pani
23. jún 2008

ahoj weroni, a teraz kde teda bývate? v Úľanoch alebo v Senci. Vika sa pýta, kedy zase uvidí Esterku.

barunka
autor
26. jún 2008

kočky kde ste všetky?? ako ste prežili včerajšiu búrku???

lefika
26. jún 2008

barunka, mne sa burky straaasne pacia, tak som ju celu prestala na balkone 🙂

inak ako, uz je simi zdrava? a viete vlastne, co jej to bolo?

barunka
autor
27. jún 2008

lefika ja sa búrok hrozne bojím, chlap tvrdí, že som prvotriedny po..ro 😅 😅 😅
netušíme čo bolo Simi, ale uz je o.k., teraz sa jej prezmenu urobil z tepla ekzém pod vlasami.

lefika
2. júl 2008

nejak pusto tu je...ste vsetky vonku na slniecku?
my praveze teraz viac vnutri, saska nema rada teplo, nechce chodit von 😒

ella1
2. júl 2008

caute baby.včera sme sa vrátili z chorvátska.bolo super.tu je dobrá zima oproti počasiu tam 😀