Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike25
6. mar 2009

kukuk kukuk,nikto nikde 😀 😀 😀 😀

lefika
6. mar 2009

caute,
tak co, skusime buduci tyzden? 😉
ja som vcera tak strasne premokla kym som sa dotrepala z BA, ze aj tak by sa mi asi velmi nechcelo...

ella1
7. mar 2009

cafte.
my sme sa tiež dnes vybrali do gyoru.no ozaj sa oplatí nakupovať.akurát sme tam stretli pol galanty a okolia....
potom dajte vedieť, či bude niečo z toho stretka.....

lefika
7. mar 2009

ella, aj my sme na dnes planovali nakupy, ale nakoniec sme ostali sediet doma na zadku: dieta soplave a nam sa tiez do toho pocasia velmi nechcelo.

siwike25
11. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

siwike25
12. mar 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

siwike25
13. mar 2009

možte sa hambit baby ,ani jedna sem nepachne len jaaaaaaaaaa???? 😀 😀 😀

ella1
13. mar 2009

siwike ty tu tiež len urobíš prievan a zmizneš 😀
som nevedela, že máme novú billu.vynovenú...akurát jedno sa nezmenilo.plno ľudí a len dve pokladne....

siwike25
13. mar 2009

Ja sem stale kukenzujem ale nikto nikdy tu neni.Davno som nebola bille,viem že je prerobena,počula som,mangel tam chodi saimonovi kupovat melon 😀 😀 😀

pollyanna
16. mar 2009

Ahojte, trošku sa vám zamotám do debaty, priateľ hladá do firmy "brigádničku" na pomoc s účtovníctvom a personalistikou. Išlo by o prácu par hodín týždenne, podľa toho ako by vám to vyhovovalo a ako by ste sa dohodli. Firma sídli v TT.Ak by ste mali záujem, alebo poznáte nejakú mamičku na materskej, ktorá robila niečo podobné a chce si privirobiť, prosím ozvite sa mi do IP. Dakujem.

lefika
17. mar 2009

babyyy, to co je vonku??? ja chcem jar 🙄 😔 😒

ella1
19. mar 2009

sneží 😅 🙄

zuzula28
23. mar 2009

tak čo krásavice galantské? To je počasíčko, že...vóóbec nás nejde odfúknuť na tejto dokonalej rovine 😝 😀

zuzula28
23. mar 2009

siwi, šmejdila som, že ste boli na farme...my sme boli dávnejšie, ale ešte sa nedalo jazdiť na koníkovi a bolo vtedy také blatisko, že až...sme prišli domov ako to prasiatko, čo tam majú spiace až po uši v blate 😀 😀

zuzula28
23. mar 2009

tak čo ženy, bude voľačo? Nedávno sme boli s mužom na večeru v tuffys-e a bola som príjemne prekvapená...takáto reštika vyššej triedy tu dosť chýbala...na tej teraske bude cez leto mňamky 🙂 🙂

ella1
23. mar 2009

cauko.hej v tuffyse je pekne.pár krát sme tam boli.dokonca aj bývali.len výber jedál nie je moc pestrý. 😒
nech už je jar.som si nakúpila semiačka a cibule tak budem pestovať kvety a byliny.už som nažhavená do práce len to počasie...

minule som bola v tom novom oc v slovodeve, či čo to je.aspoň je to utulnejšie ako galaxia.akurát, že som spravila nákup v drogérke, idem platiť, ako inak kartou a nedalo sa.no tak som tam nechala nákup a išla domov 😅

siwike25
23. mar 2009

Awojte babyy.
Zuzula no boly sme bolo veeelmy dobre,len zimaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
Saimon je prijati do školky,huraaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 ,budem ja plakat v septembri počkajte,hehehe 😠 😀 😀 😀

zuzula28
23. mar 2009

siwi, super, veď Simi je už veľký chlap...ja inak z neho neustále žasnem, ako dobre kreslí...rozvíjajte to v ňom, lebo je evidentne talentovaný... 😵 😵 😵

siwike25
24. mar 2009

Zuzi dakujeme 😀 😀 😉 😉

danona
25. mar 2009

ahojte
siwike-kde davas maleho do skolky??-ja mam prihl. na snp, no pre rozhodnutie mam ist az prvy aprilovy tyzden 😕 ...
ella- v tuffyse ten jedalny listok dost casto obmienaju.. 🙂 aj menu mavaju dobre 🙂 tiez sa tesim ked vonku dokoncia cast pre deti.. 😎 aj ked som vselijake pripomienky na jedla tam pocula.. 😀
o chvilku ideme zase plavat 🙂
zuzula-vcera som ta videla ficat s kocikom-preletela som len autom okolo vas.. 😀
konecne je vonku 😎 no je zimaaaa 😖

danona
25. mar 2009

a zabudla som - vsetkym zelame pekny dnik 😵 😵 😵

ella1
25. mar 2009

caute.
danona viem, že obmieňajú jedálny, boli sme tam už pár krát, ale mne to pripadalo, že si nemám z čoho vybrať .mne sa to vidí, že stále podobné jedlá. ale dezerty majú dobré aj krásne upravené.
slnko-konečne, len škoda, že tak strašne fúka. ale cez víkend má byť už 15 stupňov. ked nebude fúkať bude super! pôjdem pracovať do záhradky 🙂

zuzula28
25. mar 2009

čaute,

ja som bola v tuffyse len 1x, ale hlavne cez leto by sme tam mohli občas "páchnuť"...tá terasa vyzerá veľmi dobre...my sme si fakt pochutili, tatino mal divinu (srnčí chrbát) a ja steaka...moje bolo priemer, ale ten srnec bol vynikajúci...však som aj tatkovi nenápadko lozila do taniera 😀 😀 😀

danona, ja stále takto frčím s kočíkom, aby som schudla...už mi to pár ľudí povedalo, že vy ste s tým kočíkom ako F1 😀 😀 😀

maminecka26
27. mar 2009

AHOOJ.... HLADAM OPATROVATELKU K SVOJMU 2ROčNEMU SYNOVI NA CELY DEN, MADARSKY JAZYK PODMIENKA.... AK NIEKTORA Z VAS VIE O NIEKOM, PROSIM DAJTE MI VEDIET..... PODMIENKA SKUSENOSTI S DETICKAMI. OSTATNE SA DOHODNEME UZ OSOBNE. DAKUJEM VOPRED

ella1
27. mar 2009

a prečo podmienka vedieť madarsky? ja by som aj, len ja neviem.dieťa som mala, aj mám, tak nejaká skúsenosť by bola, mám čas, že sa už aj začínam nudiť.aj záhradu máme 😀 aj zvieratká...len tá madarčina......

maminecka26
28. mar 2009

ella vies myslela som tu madarcinu preto, lebo hovorime s nim doma po madarsky.... ale porozmyslam. Vies hladam si pracovne miesto a potrebovala by som niekoho , kto by mi maleho povaroval kym som v praci....totiz do skolky pojde az v septembri....ale este mame plienky.... neva????

ella1
28. mar 2009

no aj som si myslela, že asi kvôli tomu, že doma hovoríte madarsky.....plienky neva. len ja fakt neviem madarsky, tak.....bol by problém?

ella1
30. mar 2009

čaute.ako ste víkendovali?
mne robil problém posun času.aj veroni.včera nevedela zaspať a ráno sa jej nechcelo vstávať.....

lefika
30. mar 2009

ella, ja som si uz dnes aj zdriemla, co mi hlava padala za pc 😅
ale inak sa vytesujem, ze snad uz konecne bude teplo 😎

ella1
31. mar 2009

pekný deň 😵
lefi ja tak v nedeľu.z postele sme sa vytrepali až po dvanástej 😅 kto by vstával ked sa tak dobre spalo pri daždi....
no či bude teplo.tiež na to čakám ako kura na sopel 😀 ale aj tie predpovede menia každú hodinu 🙄