Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike25
24. júl 2009

pipika kde maš fotky??? 😒 😀 😀

pipinka82
24. júl 2009

To bude xixixi 😀 ako dve kačice xixixi 😀 no album hned bude pracujem na nom xixixi 😀
Bože nezávidím ti no snad budú v pohode 😀 bez hádky xixi 😀

siwike25
24. júl 2009

Pipika heheheheh.Normalne s hnusom tam idem a aj Peto,v septembri si volačo najdem a ani v ..... tam nepachnem ,však ti vieš kde 😒 😒 😠 😠 😠 .No veru veru.Kam ti zmizly fotky??čo si to vymazala? 😉

siwike25
24. júl 2009

Kde si zmizla aranka???????????,, 😀 😀 😀

pipinka82
24. júl 2009

hej bo som sem nechodila a tak ale dam sem novy album 😀 už niečo mam si tam aj ty 😀 no padam herec sa zobudil prave papa

siwike25
24. júl 2009

Idem aj ja do roboty,zastavte sa s manikou 😉 😉 😉 paaaaaaaa

ninny
24. júl 2009

siwike, pipinka, rada 🙂) tiež v tomto teple nechodíme cez deň, až ku večeru, väčšinou o tej pol šiestej, manžel prichádza o šiestej vlakom, tak mu ideme naproti 🙂
ja chodievam občas kočikovať s jednou kamoškou (mimik9911), tak by sme mohli chodiť aj vo štvorici 🙂

ninny
24. júl 2009

vlastne to chodíš s manikou 🙂)) siwike s Vami nechodí? 😀

ninny
24. júl 2009

siwike, jaj Tvoj drobec ma už 3 roky 🙂 ten už asi v kočiari nechodí, že? 😀

dnes som dobre mimo 😉

manika77
24. júl 2009

caawte ste este tuu

kristinabianka
24. júl 2009

ahojte,aj my sme chodili na kurz plavania,zacali sme ked mala Bianka 9.mesiacov,urcite odporucam,naucili sme sa pesnicky,ktore som ja uz zabula,mala sa vie ponarat,ale samozrejme ze my nepreplava velky pl.bazen 😀 😀 ,ale urcite to da vela dietatu.v septembri by sme este aj my mohli chodit,asi aj budeme,ved co doma??? 😀 a aj danona chodila s nami,myslim,ze je toho isteho nazoru 😉 😉

pipinka82
24. júl 2009

NINNY 😉 tak super aspon nás bude viac 😀 😀 ano chodím s Manikou 😎 Siwi je už pracujúci človek xixi my sme ešte na dovče 😀 😀 ale občas sa stretneme aj so Siwi na neee 😀 😀 ked nepracuje 😅 tak ti pošlem číslo a cez týžden brnkni 😀

pipinka82
24. júl 2009

Manika spinkáte už??? 😀 😀

pipinka82
24. júl 2009

Siwi album dokončím ešte..niektorý den 😀

manika77
25. júl 2009

pipi a ty co si sa nevenovala muzovi ???he 😀

pipinka82
25. júl 2009

ešte nebol doma o pol noci došiel tak som čakala zatial xixixi 😀 a potom som sa venovala na plnej čiare xixi 😀 a zajtra mi už odchádza fnuuk ale na Ryankove narodky dojde zas a potom idem ja tam na týžden huraaa 😀 😀 v pondelok ti volám o.k. pojdeme von 😎 a počkaj kedy to ideš k tej lekárke?? A v stredu máme poradnu dobre??Ideš aj ty??? 😉

manika77
25. júl 2009

noo tak cakam na telefonat teeda..hmm ja som jej este nevolala ja som zabudla 😅 ale hned v pondelok rano tam zavolam 😉

manika77
25. júl 2009

galanta spite uz?

danona
26. júl 2009

awooj,sme nespaliii 😀 ale dodatocne sme oslavovali ninkine meninyy 😀 😎 a dnesny program...o chvilku ideme smer zoo... 🙂
vsetkym pekny dnik!!
ninny-plavanie, ano, chodili sme aj my, cca rok aj pol...ninke sa veelmi pacilo.. 😵

manika77
26. júl 2009

dnona a to plavanie na kolko je ten kurz?prajem pekny vylet...

pipinka82
26. júl 2009

už odišiel fnuuuk ☹ ☹ teraz idem uložit štupla 😉 a ked vstane pojdem snim trocha von pojdeš Maruš 😀 😎 zavolám ti dobre 😉

manika77
26. júl 2009

dnes sme boli opekat na ciernej vode jooj jak super nam tam bolo 🙂 🙂 len potom prisla ta moja hlupa migrena a museli sme domov 😠 ..a potom to zase preslo 😉 a uz sa nemozem dockat zajtrajska zaciname aj s pipi drzat dietu.. 😀

pipinka82
26. júl 2009

haloo 😉 xixi noo snad nám aj pomôže xixi 😉 a pošli mi to Mani 😉 😉

manika77
26. júl 2009

ja mam pocit ze mne uz nic nepomoze 😀

pipinka82
26. júl 2009

😀 no hovor mi o tom niečo xixi mne by ani plastika nepomohla xixi bola by som ako Jacko M. 😀 😀

ozaj čítala som že mu ukradli nosovú protézu xixi 😀 bol pochovaní asi bez nej xi 😀 chudák ale lutujem ho 😔

pipinka82
26. júl 2009

Siwi kam si sa stratila halo!!!!!!!!!!!!!!!! 😎 😎 inak nás tu je dost málo nie??Bejvávalo nás tu aj viac 😀

manika77
26. júl 2009

pipi asi sme tu momentalne len dve 😀

manika77
26. júl 2009

idem asi aj ja do sprchy a hajat kym marunko spinka lebo on je hned hore 😉

pipinka82
26. júl 2009

no to hej xixi 😀 ved sa venujú mužíčkom no nie?? A dovolenkujú aj ja by som šla niekam k moru 😅 No asi Ostrava mi bude musiet stačit xixixi 😅

pipinka82
26. júl 2009

idem aj ja ešte kuk na kočík či sa niekto neozval a idem do hajan 😉 zajtra sa vidíme pa 😎