Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siss_sz
10. júl 2011

@f1 a kde sidli prosim ta? 😉

deticky123
12. júl 2011

susedka,skus pozriet DENTIK Galanta,aj dcerku tam zapisem 🙂

rony2011
12. júl 2011

Ahojte,
nenajde sa tu tehulka z GA na začiatku tehu?

f1
13. júl 2011

@siss_sz v nemocnici ma ordinaciu. tam kde bolo detske oddelenie, len na poschodi.
@deticky123 aj ja tam xem ist s deniskom. kedy ides?

deticky123
13. júl 2011

@f1 neviem kedy,dohodneme sa a pojdeme spolu 😉

f1
14. júl 2011

@deticky123 OK 🙂

buffinko
17. júl 2011

ahojte 🙂 nemáte niekto skúsenosti s logopedickýmu ambulanciami v galante? referencie na p. magistry?

siss_sz
17. júl 2011

@deticky123 tak mi zisti ceny v tom dentiku 🙂 toje pre mna dolezite..dobra zubarka je aj ta moja, ale potrebujem ceny vediet🙂
@f1 aj ty nevies nahodou priblizne ceny za bielu lombu v stolicke? 🙂 alebo hocico,nech mozem porovnat... dakujem

magdusska
18. júl 2011

...ked je tu uz tema zubari, tak mna dnes odmietli v Dentiku (aj maleho), ze mame skusit o polroka :( Pisal niekto, ze dobra zubarka je aj Czolleova? Ide o to, ze hladam zubara, kt. bude empaticky a chapavy k mojmu sialenemu strachu a ukludni ma, ak bude treba.

siss_sz
18. júl 2011

@magdusska akoze plne maju v dentiku, ci co?

magdusska
18. júl 2011

...to neviem teda. Opytali sa ma aku mame zdravotku a uz to bolo. Mame vseobecnu...no manzel sa tak vytocil, ze zajtra im ide volat, co to ma znamenat. Ved predsa kvoli kazdemu lekarovi nebudeme menit zdravotnu poistovnu 😒

f1
21. júl 2011

@siss_sz
@magdusska ahojte. ceny ma normalne. nikdy tam nenecham vela penazi! naposledy sa somnou piplala cely rok(dokonca s jednym zubom pol roka)a za tento cely rok ma to stalo asi 50euro.
🙂 🙂 je velmi mila. aj ja mam panicky strach a ako som pisala aj ma pohladka, milo sa sprava. velmi milucka!!! zlata doktorecka 🙂 😀

f1
21. júl 2011

@magdusska ja si myslim ze koli veku vas nezobrali. vsade pisu ze treba ist s detmi od 2 rokou, ale Dr. ich este nexcu brat do ordinacie, a hlavne ked nemaju priblem. pretoze este nevedia spolupracovat a vacsina deti ma strach z bieleho oblecenia.... ☹

siss_sz
21. júl 2011

@f1 dakujem...tak sa pojdem na nu pozriet... 😉

magdusska
21. júl 2011

@f1 nemyslim, ze to bolo kvoli veku, kamoska tam chodi s dcerkou. Manzel tam potom volal, jemu povedali, ze novych pacientov budu brat o 2 mesiace....asi maju stanoveny nejaky pocet pacientov na jednotlive zdravotky...no neviem.

f1
21. júl 2011

@magdusska hmm. no ja tam chcem ist tiez, ale ako citam, tak sme dosli. a asi ho potom dam k czolleovej. 🙂 len tiez neviem ci nema plno, ked ma aj zakladnu skolu ?????

magdusska
23. júl 2011

nam poradili v Dentiku, ze mame skusit doktora Vancu, hladala som ho na nete a to tiez nieco podobne ako Dentik len pri poliklinike a vola sa to Pro-dent (tusim)...

deticky123
23. júl 2011

@magdusska dr vanca si velmi chvalia,skuste 😉

rachelkattona
25. júl 2011

@henka1 Ahoj Henka, obsadzujeme uz posledne miesta v jaslickach, posli nejaky mail, dam viac info

henka1
1. aug 2011

Ahoj, chcela by som vediet, ci mozeme dohodnut aj osobne stretnutie. zatial este nemam pracu. takze pak by sme mali zaujem. 🙂

lucinka83
17. aug 2011

sa chcem opytyt offtopic nepoznate niekoho kto by chcel do daru dlhosrstu civavu, 5rocna sucka s papiermi po sampionoch rodicoch, velmi krasna, pritulna a cistotna, trosku pazrava 🙂 nasi by ju darovali, ale len do dobrych ruk, ziadnemu mnozitelovi, steniatka nech nema, z priestorovych a rodinnych dovodov, kto ma zaujem cez IP, poslem aj foto 🙂

zuzka_cz
22. aug 2011

Ahojte, viete mi niekto poradit, kde v Galante robia usg klbikov babätkam?

stvura
22. aug 2011

Kocky Galanta a okolie, ak mate niektora z vas chut, cas a odhodlanie stat sa laktacnou poradkynou a chceli by ste sa zucastnit kurzu Mamily pre laktacne poradkyne v NZ, dajte mi prosim vediet. Agitujem na usporiadanie kurzu v NZ a potrebujem dat vediet predbezny zaujem zdruzeniu. Este jedna malickost - kedze NZ su dokonale trhovym mestom nie je mozne /mozno niektora z vas vie, no mne sa to nepodarilo/ zohnat prenajom zadarmo, tak kurz by sa navysil o cca 8-10e nakolko najlacnejsi prenajom co som nasla bol za 240e na 6dni.

sofhia
22. aug 2011

@stvura ahoj, a co ostatne podrobnosti kurzu? celkova cena...dlzka skoleni...atd...mozes mi poslat aj cez IP. dakujem.

siss_sz
22. aug 2011

@zuzka_cz ved ciganikovci (doktor a doktorka - robia zvlast), obaja su na poliklinike, jedna na prizemiu, druhy na poschodi (co ja viem) ...ale nemaju zmluvu napr. s doverou... treba platit potom

zuzka_cz
23. aug 2011

@siss_sz a nevies, ci robia v urcity termin, alebo mozem prist kedykolvek?

buffinko
23. aug 2011

@zuzka_cz mali vyhradené termíny pre bábätká, neviem, či to ešte tak funguje, dobre je si tam zavolať vopred:
dr. Cigániková tel.: 031 / 780 24 41, Cigánik: 031 / 780 60 25

siss_sz
23. aug 2011

@zuzka_cz maju terminy poobede, jeden v pondelok, druhy v stredu tusim, ale neviem ktory kedy...radsej si asi ozaj zavolaj 😉 to bude najistejsie

zuzka_cz
23. aug 2011

@buffinko @siss_sz dakujem vam 🙂

maminecka26
23. aug 2011

ahojte....po dlhom case som tu opat....hladam si nejaku kamaratku, s ktorou by sme sa mohli stretavat 🙂