Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

zuzula28
21. júl 2008

čaute babky, ja sem moc nechodím, ale keďže u nás sa tiež oslavovalo, tak mi nedalo...siwike, krásnu oslavu ste vystrojili a perfektnú tortu si urobila...budem sa inšpirovať...aj my s tatom sme robili vlastnoručne a tiež sa vydarila (ale ja nemám album) 😵 😵 😵

siwike25
22. júl 2008

Ella1 viem očom hovoriš ,zažila som na vlasnej kožy. 😠 😠 😀

zuzula28 dakujeme, snažila som sa aj stou tortou,strašne som chcela potešit Simonka-a aj sa my ho podarilo potešit.Mal to byt Traktor-ale je to medzy traktorom ,kombajnoa a kamionom,xixixixixi ale snaha bola.Ale bola velmy pochvalena že bola dobra-neviem ja som znej nemala,respektivne sa my neušlo,xixixixi 😀 😀 😀 😀

ella1
22. júl 2008

caute.no zuzka mala by si to napraviť 😉 videla som aj tvoj album.trháš partiu?! 😀

siwike-takže nie som jediná.nie že by ma to potešilo,ale aspoň viem,že sa to nedeje len mne.
siwi-kedže sa ti neušlo,musela byť skvelá!
😉

siwike25
22. júl 2008

Ella1 neviem ti poradit 😅 🙄 🙄 🙄 ,no torta torta-bola asi dobra,xixixixi

zuzula28
22. júl 2008

ella, niekedy mám takú chuť dať pár fotiek, ale keďže už dávno zasadla rodinná rada a sľúbila som tatinovi, že fotky malého už nebudem dávať na net, tak nechcem pokúšať...on bol od začiatku veľmi proti, bojí sa o nás...tak jedine stretko by to vyriešilo...čítam, že nemáš do čoho pichnúť 😀 😀 😀

danona
22. júl 2008

ella - rhodos.. 😎 uz robim kopky.. 😀 /kopky veci co beriem/... ideme tri rodiny, uz sa tesiim.. 😎
s up ti poradit neviem, zatial som nastastie nemala skusenost.. 😅 no ja by som sa priamo toho uradnika opytala ze co a ako.. vsak na to su tam, aby poradili, nie?? 😅 ...
siwike - kraasnucka torta!! naahodou tak autovo vyzerala.. 😀 😉

biela.pani
23. júl 2008

danona kam na Rhodos idete a kedy? my sa chystáme v auguste 😉

biela.pani
23. júl 2008

no práve som si prečítala, že zajtra. kedy sa asi vrátite, nech sa dozviem ešte nejaké info. my ideme 3.8.

barunka
autor
23. júl 2008

ella, mne sa zdá, že odmietnuť môzeš asi trikrát, ale to si nie som istá, na UP som ešte nebola, len tuším chlapovi to tak hovorili...

my teraz stále šaškujeme s tým pozemkom.ten čo sme chceli nám ženská z realitky predala, lebo niekto ponúkol viac. tak teraz pátrame tu v ulanoch po pozemku, ale všetko samé obrovské a ja nie som práve záhradný typ a taký veľký bazén tiež chcieť nebudem 😀 😀 😀 😀

ella1
23. júl 2008

caute.no závidím vám,že idete do tepla.toto počasie mi už lezie.my teraz nemôžme,lebo príde koncom týždňa k nám mama a sesternica.tak snád sa oteplí.
no volala som do tej ,,práce" a našťastie to je obsadené 😀 tak si pojdem len pre razítko.ale mi odľahlo.
danona-no bohužiaľ tí uradníci ti nepovedia nič.alebo ti dajú len informácie ,ktoré su v ich prospech....

barunka-si tam nasadíš trávnik 😀 detičkám pieskovisko,hojdačku,pre vás gril...a hned budeš mať plnú záhradu 😀

barunka
autor
23. júl 2008

ella, a kto by nám to kosil?? a detičky. u nás to vyzerá, že bude len jedno 😵 😵
ale inak tie ceny sa mi uz zdá, ze tu trošku preháňajú. za 7 árový pozemok s domom na zbúranie si od nás pýtali 1,2 miliona... šibe mne alebo im???

ella1
23. júl 2008

no,to vieš,čím bližšie k blave,tým drahšie.......
akože kto by kosil?ved to je relax.ja som si tiež nemyslela,že ma bude niekedy baviť hrabať sa v záhrade......
normálne mám chuť pestovať si aj zeleninu 😅
no a s tým jedným..........o pár rokov sa budeš na to inak pozerať,ver mi 😀

barunka
autor
23. júl 2008

ella, ja neviem... ono simi nie je zlé dieťa, len ona je horšia ako duracel zajačik. ťažko sa opisuje aká je, to treba vidieť, je ako na pružine, nevydrží ani sekundu na jednom mieste a vkuse treba za ňou lietať, lebo niečo vyvádza. napríklad dnes, pod oknom v jej izbičke má stolík so stoličkami a kým som bola na záchode, vyliezla hore, otvorila dokorán okno, postavila sa do neho a tešila sa, ako na ňu prší. Keby nemala pod oknom terasu, tak ma tam namieste porazí...

danona
23. júl 2008

biela pani - htl. Paradise village´, ideme cez hydrotour, vratime sa 4.8 okolo 8h by sme mali byt v Ba 😅 , taakze info - ak - tak podam len z hoteloveho pc.. 😎 inak hotel je niekse medzi hlavnym mestom a Faliraki.. odporucili nam ho, ze je jeden z naj na ostrove, tak uvidime.. 😅 infosky si podame asi az potom navzajom.. 😀 😎
barunka - tiez som dlho druhe bejby nechcela, no zmenilo sa to potom..taakze asi ako pise ela... 😉 medzi kockami mam 10 rokov rozdiel a pohoda.. 🙂 inak tie ceny za pozemky..ozaj horror.. 😒
ella - pocasie je tu fakt otras.. znami su na hvare, tiez je tam pocasie nanic, dalsi su na makarskej, tam uz je pekne.. 😎

siwike25
25. júl 2008

Halooo kde ste baby?Danona si už určite leži pri mory 😀 😀 😀

barunka
autor
28. júl 2008

teda s danonou by som teraz určite menila 😀 😀

biela.pani, tak aby sme neporušili tradíciu, včera simi zaspala až po pol jedenástej. Myslela som, že sa asi zbláznim, ale nakoniec sa ju podarilo Rolimu nejako ukecať nech spí 😀 😀

siwike25
28. júl 2008

Awojte baby prosim dajte nam svoj hlas na stranke
www.babyweb.cz/souteze/so2-I-takhle-muze-vypada... pod nazvom ,,moje grimaskovanie" velmy pekne dakujeme ak pridate hlas.

Halllo baby kde ste všetky?

janka_pn
29. júl 2008

ahojte, rada by som vas poprosila o radu pri vybere dobreho detskeho lekara/ky. cakame v okt. babo a stahujem sa do sladkovicova, takze najradsej tam alebo v blizkom okoli. dakujem 🙂

biela.pani
29. júl 2008

barun, no to si človek myslí, že po takom vykúpaní a vybehaní to dieťa už bude spať ako pôjde k posteli a v nej ešte toľko energie. Vika zase ešte aj v noci sa zobudila na to, že ju bolia kolená, keď som ju zakrývala, nechcela si zakryť nohy a do rána na oboch kolenách dobré modriny. Takže asi naozaj mala prečo plakať.
janka_pn, myslím, že v Sládkovičove je detská, volá sa Záhončíková a niektorí si ju chvália . Určite sa neprihlás do Úľan. 😖 😉

janka_pn
29. júl 2008

ja ani neviem kde ulany su 😀 a co galanta? je tam daka dobra lekarka?

siwike25
29. júl 2008

Janka_pn ajoj ja ti jednožnačne oporučam ist do Ga a tam si možeš vibrat detskeho lekara,maš na viber z 5 lekariek.Na dedinu by som sa nespoliehala,asi tolko o mojom nazore 😀 😀 😀 😀 😀 😀

barunka
autor
29. júl 2008

no a my máme lekára v Senci. 😀 😀 tam sú tiež dobrí lekári

biela.pani, chudinka Viki, tak to sa asi udrela viac, než sa zdalo, lebo na nôžkach skoro nič nemala. Muselo ju to poriadne bolieť

janka_pn
29. júl 2008

a poradite mi konkretne mena, lebo ja neviem kam sa mam obratit 😢

barunka
autor
29. júl 2008

tak mi chodíme k harsányimu, ten je súkromný, ale som spokojná. veľmi si chvália napríklad lekára z kráľovej a jelky - valchár či tak nejako...
a v senci je ešte viacero lekárov, spomínam si na vargu...

ga neviem...

siwike25
29. júl 2008

janka_pn tak mamš tu napr,štalmachova,repkova,kerteszova,mullerova a szitašova.My chodime štalmachovej,je z nych najlepšia odbornička a aj ja som knej chodila ked som bola mala,a viem ich porovnat. 😀 😀 😀 😀 .Ga je blišie za 7 min. si tam zo sladkéovičova.

janka_pn
30. júl 2008

dakujem 🙂

barunka
autor
2. aug 2008

kočky, no my sme nakoniec zohnali pozemok.. síce malý, ale hádam nám to bude stačiť 🙂 uvidíme, čo bude ďalej. 😀

ella1
4. aug 2008

cafte.čo nové?
barunka-čo znamená malý?ved dom sa hádam vojde,aj nejaký trávnik ostane......

janka_pn
4. aug 2008

zuzula28, na inej teme som tusim citala, ze si povodne z piestan. mylim si to? 😕

barunka
autor
4. aug 2008

ella, no už nič, z toho pozemku nič nebude. bohužiaľ majiteľ má za suseda starostu a keďze odmietol jemu predať kompletne celý pozemok, tak sa pohádali. A starosta sa netají tým, źe nikomu, kto to kúpi nedovolí stavat...

ale dostali sme ponuku na ďalší, na meter o stovku lacnejší, majiteľka rozmýšľa rozumnejšie ako ten predtým tak uvidíme, čo z toho nakoniec bude.

inak my chceme len maličký pozemok, cca tak 4 - 4,5 áru, lebo aj domček mám vybraný malý a nechcem mat záhradu ani nič podobné, len pieskovisko, bazénik, hojdačku a búdu pre psa 😀 😀