Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

liana77
28. aug 2008

Ahojte
tak sme dosli z dovolenky a potom nam 2 dni nesiel internet ani telefon, tak som mala nutene 2 dni dovky navyse, ale boli super, konence sme podpisali zmluvu na kupu domu, dostali preddavok a buduci tyzden sa mozme tam aj nastahovat.
Barunka super s tym bytom, gratulujem!! Neboli ste dnes nahodou doobeda na ihrisku ?

Andela1 a kde bude ten rod.dom? stavali ste tu v Ulanoch?

liana77
28. aug 2008

Zahliadla som ze ste sa bavili o kengurugold, maju pekne vecicky, ale nato, ze je to madarska vyroba su neskutocne drahe, teda aspon v madarsku. sice som necitala co ste tam planovali kupovat, ale oproti C&A ci H&M su normalne drahsi. Mam ich prekuknutych, lebo v pesti kde sme byvali boli blizko vsetky tieto obchody a kym som bola na materskej som mala na taketo cas, kedze mi mala spinkalvala cez den len kociku 🙂

liana77
28. aug 2008

no tak som citala, ze sa tam chystate do Pesti.
ten obchod kt. ste mysleli moze byt aj www.brendon.hu - a ak aj nie, tak vrele odporucam tam mrknut. Je pri dialnici z Gyoru do BP na M1-tke a exit je ten isty ako exit k Tesco. Je to super vyznacene. Treba zist k tescu, vedla tesca je kika, a potom zatim je kruh.objazd k eletronics a tam hned je aj Brendon.
Obchod je obrovsky, maju tam krasne vecicky. Vrele odporucam, ale ak neplanujes nic kupit tak tam nechod radsej. Moj muz vzdy schovaval moju kartu aby som tam nemohla minat 🙂))
Doteraz spomina ako som tam sla kupit komodu s vanickou a miesto toho som dotrepala domov kocik PP Pliko P3 asi 2 mesiace pred porodom 😀 😀

barunka
autor
28. aug 2008

andela, no s úľan je nás tu už dosť 🙂 staviate tu domček??

liana, boli sme doobeda na ihrisku 🙂 ako vlastne každý deň, lebo inak sa s tým dieťaťom nedá vydržať 🙂
s tým bytom to ešte nie je isté, lebo my o ňom prakticky nič nevieme, ani koľko sa bude platiť ani aký bude veľký, a tak. Jednoducho nič nepovedali... otras.
ale aj tak si myslím, že sme dostali len preto, aby sme ich tam už nechodili otravovať za pozemky 😀 😀

liana77
28. aug 2008

barunka, tak hadam sa Vam podari, budem drzat palce.

Zajtra doobeda s nou pojdem na ihrisko tiez. Dnes som letela s nou do obchodu,totizto dosli nam biele jogurty, kt. mala miluje. Ovocne odmieta... Potom uz sla spat tak som jej to nechcela dalej natahovat. Poobede tam vsak bola s mojou mamou.

barunka
autor
28. aug 2008

no my sme boli aj poobede 🙂 a dokonca aj večer 😀 😀 po dlhej abstinencii sa takto liečime a hlavne ju rada nosím teraz preč, lebo už len pár dní a nebudem ju mať doobeda pri sebe.

my máme zajtra doma tatka, takže to si ani nechcem predstaviť čo bude, tí dvaja keď sú spolu, tak mne vypadávajú vlasy a dokonca aj varenie mi trvá oveľa dlhšie 🙂

liana77
28. aug 2008

to mate super. nas tatko siel sluzobne prec a pride az v nedelu ☹ ☹ Mala ho totalne miluje, stale len apa apa apa Ked dnes odisiel do vecera len mlela ze apa apa a stale sa obzerala, ze kde je. Mi jej bolo hrozne luto.

Ja zas mam training 2 tyzdne v robote od 8.sept. - tak mi ju bude muz zrejme nosit na kojenie cez obednu prestavku, a vobec si neviem predstavit ako to zvladneme 😖

barunka
autor
28. aug 2008

liana, no aj simi je totálne zbláznená do tata. akurát že keď sú spolu, tak sa buď vadia alebo robia samé somariny.. Napríklad ju tatko naučil vyliezť na najvyššiu preliezku na ihrisku a šmyknúť sa dole a keď som to prvýkrát videla, myslela som, že ma odtiaľ ponesú rovno do márnice.

mne sa ináč veľmi páči, keď majú deti taký pekný vzťah s tatinkami.
budeš v práci celé dni?
inak práve pozerám ten obchod a už chlap chodí po izbe a frfle si. Dosť sa mi to páči, tak sa asi bojí, že ho tam najbliŽšie poženiem.
takze od budúceho týždňa zasa nebudete úlančania 🙂 gratulujem k domčeku...
ja čítam oneskorene, dieťa som teraz napratala do postele, doteraz mi vytápali s tatkom kúpelku..

liana77
28. aug 2008

🙂
kupelku som okupovala aj ja doteraz. Inak ten brendon je aj v Gyori.... muzovi sa ospravedlnujem ;)

maminecka26
29. aug 2008

ahoj barunka.... tak to ti gratulujem za ten bytik.... vidis aspon toto sa vam podarilo. Potom zbehneme na navstevu a budeme tisko zavidiet 😅 ....
Andula tak ta dopredu vitam medzi nami... a kde ste kupili domcek?

danona
29. aug 2008

liana-aaano, ten brendon je to... aspon uz budem vediet.. 🙂 vcera sme v budapesti boli, no obchody som /pre mangelika nastastie? 😀 / nestihla... pozreli sme tropikarium, zoo a vidámpark..vratili sme sa vecer o 22h.. bez obchodov.. 😝 len som tam chcela kuk kociky 😅 , preto som tu pisala to kenguru, lebo sa pamatam ze som to v letaku ci takom minikatalogu videla.. 😉 moja ninusa nosi na 80%nextík - segra mi robi priamo v nexte v UK,tak aj ceny su potom uplne ine ako ficia tu, prave dnes ma ku mne pricestovat, mam objednanych 31 veci na zimu..tak moze zacat snezit.. 😀 taak sa vytesujem a cakam ju.. 🙂 no ten brendon pozriem v gyori..malej nabytok do detskej.. este raz dakujem!! 🙂

barunka
autor
29. aug 2008

liana, teraz mu tam listujem v detskom nábytku a už krúti hlavou 😀 😀 akurát mi to prišlo vhod, lebo som chcela simi urobiť novú izbičku 🙂

maminecka, no ešte to nemáme na 100% isté, ešte tam musím nabehnúť a niektoré veci sa popýtať, ale hádam sa podarilo 🙂 a návštevy budeme prijímať veľmi radi, veď doteraz sme dva roky abstinovali, nikto nechcel prísť, tak sa teraz budeme vytešovať...

danona, tak to závidím, ja next objednávam cez mmb, od jednej, čo má libru za 45 sk 🙂 u nás v obchodoch sú neskutoční, nevedia, čo si majú pýtať 🙂

liana77
29. aug 2008

tak som rada, ze som pomohla.... aj ked ten nabytok tam maju poniekt. fest drahy, ale naaadhernyyyyy
My sme tam nakoniec kupili aj tu komodu co ma vrchny suflik vanicku, a este aj sportovy kocik. Ten PP sme museli predat, lebo nam mala vyrastla hrozne rychlo vanicku aj vajicko.

danona ten next to mas super, moja segra byva v UK a ma tesne pred porodom. Tak som ju tymto este nexcela zatazovat..
barunka, mozes poslat to ID na mmb? este som tadial neobjednavala, ale xcela by som skusit. dik

barunka
autor
29. aug 2008

liana ja objednávam od katky, to je toto http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=8121

ale už robí next aj jedna úlančanka, je o korunu drahšia http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=9646

barunka
autor
29. aug 2008

no a ešte som chcela, chlapovi nedá pokoj, kto je to tá tvoja sestra, vraj či neprezradíš meno 😀

danona
29. aug 2008

no tak ja som prave segre vyplatila vecicky-cast chcela v sk, cast k Kc, ceske som jej dala po 32Kc, slovenske po 39 Sk, plus ma zamestnanecku zlavu a ta je 25%... 🙂 nevyhoda je, ze domov k nasim /do CR/pride len raz za cas, no a ked je u nasich tak ide pozriet aj mna na sr, alebo idem ja domov-k nasim... teraz budem od nej zase brat az veci z letnej kolekcie-na dalsi rok.. 😀 no uz ju to tam velmi nebavi, aj by sa uz vratila domov, no haaadam este nejaky cas vydrzi.. 😀
barunka-uz som aj ja preluskala tu brandon stranku,no trvalo mi dlhsie kym som nasla nabytok/nemaju tam anglicku verziu stranky 😀 🙄 / no inak v pohode.. 😎

barunka
autor
29. aug 2008

ja som práve dostala mierny šok, práve som si prerátala zostavu izby ktorá by mi plne vyhovovala pre simi a len jedna skriňa by vyšla na 26 tisíc... asi sa poobzerám po inej 😅

danona
29. aug 2008

no, nabytok je ozaj z tych drahsich..aj www.cilek.sk maju kraasne izby, no tiez su ceny vyssie... ja planujem ninusi biely nabytok, no nesuri mi to este.. 😉

barunka
autor
29. aug 2008

nám by prakticky stačila komoda a jedna skriňa na vešanie... mne sa páči aj na štýl ako má ikea mamut, ale simi nechce ružové, ona chcel zelené... 🙄

liana77
29. aug 2008

Barunka
dik za id. segra sa vola Aneta

weroni
30. aug 2008

barun sak zelena je dobra 😀
barun potom daj vediet ked sa na tom urade popytas ok? 🙂 juj ja tak dufam ze aj hentito dostanu...
inak nahodou netusite kedy sa ma odovzdavat ta druha bytovka co sa teraz zacala stavat za touto prvou?

barunka
autor
30. aug 2008

weroni no to teda netuším, v stredu tam pôjdem, v utorok radšej nie, nechcem sa tam rozrevať, veď kočka mi ide do škôlky 🙂 potom ti dám vedieť, čo som zistila. Inak vraj všetkým, ktorí dostali už listy posielali, a plus náhradníkom, tak neviem.
ale keby si videla aké papučky si dala kúpiť do škôlky. 😒 pôvodne sme jej kúpili také klasické, ale trošku krajšie v deichmane, ale ona si ich nechce obuť. tak sa včera tatko rozhodol že ideme kúpiť druhé. a nakoniec máme chlpaté ružové s motýlikmi. katastrofa 🙄

liana, nie je začo.. chlap už asi vie 😀 😀

danona, pozerala som si tú stránku, teda nádherné, vybrala by som si tam, ale tie ceny tieź nie sú bohviečo... 😅

weroni
30. aug 2008

barun no ber to tak ze teraz ked to bude pre Simi dost prelomove obdobie jej musis vyhoviet v takychto veciach 🙂

danona
30. aug 2008

barunka-no, ceny su tam vyssie.. 😝 mne sa z ikei paci seria hensvik, no nemaju k tomu komodu.. ☹ a objavila som, ze nabytok galan bude mat od 6.9 nove detske studio - pozri na ich stranke aktualne akcie - na september... tak som zvedava... 😉

ella1
31. aug 2008

cafte.
no ked sa bavíte o tom nábytku, ja som zas uprednostnila z masívu.vraj pre deti najlepší.a teda tiež je to dosť drahé. zatiaľ máme len stôl M-variant stál cca 12 tis. a posteľ,tú zas máme z gazelu a s matracom stála cca 20 tis.
😝 no ešte chýba skriňa,komoda a uvidíme,čo ešte......ale zas mne sa tie drevotrieskové nevidia,deti to hned otlčú.
na druhej strane,za cenu postele sme možno mohli mať celú detskú 😀
ten cilek majú tiež pekný nábytok,v bojniciach majú predajňu,videla som z auta,ked sme išli na zámok 😀
hej a neviem,čo je s tými deťmi,akosi sa všetky milujú zelenú 😅 aj veronika by chcela.
ale zatiaľ musí vydržať s ružovo-žltou.
ale potom ju nechám vybrať si 😉
tak za dva dni zase vstávať 😝 🙄 a už máme po lete.........

alegoria8
31. aug 2008

siwike25, dakujem, za tvoje odpovede aj odporúčanie...Veľmi si mi pomohla, tak ešte raz dakujem 🙂 ....Maj sa pekne...

ella1
2. sep 2008

nazdar 😀
tak zase škola začala 😀 ledva sme sa dostali do šale 😅 roboši musia začať pracovať práve vtedy, ked je to najmenej potrebné 😀
chodí tu vôbec niekto do školy 😕 ?
ozaj,neviete čo je zač tá helen doron v galante?či to stojí za niečo.....

pimpulka
2. sep 2008

caffte, ella pisem ti IP 🙂

danona
2. sep 2008

ahojte
barunka-v nedelu som bola v gyori ten brandon obchod pozriet, nabytok tam maju tiez, no nic mi nepadlo do oka, maju tam milion kocikov 😀 /elle aj bugaboo 😀 /
ella-za 20.000 tak polsky nabytok kupis.. 😝 alebo niektory ikea nabytok, tie sa mi aj pacia 🙂
helendoron - som nieco citala, aj v tv videla- ze je to aj pre male deticky, tam to chvalili, inak neviem.. v ga je to tusim v akademii vzdelavania?-neviem.. 😉
premavka meste to bolo horor.. 😝

danona
2. sep 2008

barunka-este ma napadlo...blackredwhite maju jednu seriu nabytku, skor styloveho, je taky jemne zeleny a cenovo myslim ok.. 😉 skusim tiekde najst obrazok.. 😉