Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

kisska
7. dec 2007

danona - myslim, ze to mohlo byt mile, keby som ta videla ako okoloiduci vodic, tak sa urcite minimalne obzriem 😉 ak aj nenaburam...

ella1
7. dec 2007

takže ked mi niekto povie,že videl včera mikuláša v aute,nepomyslím si,že bol asi dobre sťatý 😀
a ak niekto nabúral pošleme ho za danonou 😀

siwike24
9. dec 2007

Ahojte

Danona ano Simonko bol dobrucky,pozrel si mikiho a potom sa hraly.Bolo tam dore,este tam pojdeme urcite.Asi v utorok,bude tam logopedicka,bude mat prednasku ako sa rozpravat s malimy detickamy. 😀

lefika
9. dec 2007

siwike, a vo stvrtok nahodou nejdete? ja nebudem mat skor cas ☹

siwike24
10. dec 2007

Ahoj lefi asi pojdeme aj vo stvtok.

lefika
10. dec 2007

supeer, tak sa stretneme 😉 sa mi zda, ze vtedy je viazanie satiek, co je pre nas uz neaktualne, ale nevadi, aspon sa zahrame 🙂

siwike24
10. dec 2007

To mi nevadi. 🙂 .Uz mas nakupene darceky?Ja ano,pra Simonka som to az prehnala,chi,chi 😀 .Plnu skrinu mam s darcekmy,uz nemam kam davat.

lefika
10. dec 2007

siwi, pre sasku som to aj ja prehnala 😅 som zvedava, kam to podavame 😀
ale manzel bude tvrdy oriesok, tomu neviem co mam kupit, a to ma este aj narodky...

danona
11. dec 2007

siwike - aj ja som tak s darčekmi - pre ninu mám aj v garazi schovane 😀
lefika - no, to ani ja neviem co kupit mangelikovi.. co veelmi chce si vzdy kupi sam.. 😖 zatial mam kazetu s parfemom a vodou po holeni, dostane tiez kalendar s fotkami nasich deticiek 😀

siwike24
12. dec 2007

Caute baby kde ste?Co dobre varite?

lefika
12. dec 2007

ahoj siwike 🙂 my sme dnes mali spenat 😉
inak ides zajtra do mc? ja pojdem, tak cca o pol desiatej.

danona, moj manzel na darceky typu kozmetika vzdy frfle, to mu neurobi radost 😖 ale baby(mama, sestra) sa vzdy daju vybavit kremikmi a pod, ked neviem, co ine 😅 som sa ho pytala a on chce take "nenarocne" veci ako nove disky a pamate do PC, nove auto 😀 ....

ella1
18. dec 2007

kde ste všetky? 😕 hádam nepečiete a neupratujete?! 😲
darčeky už máte? 😉

weroni
18. dec 2007

caute baby ja som akosi nestihalaa, co nove? 🙂
ja uz mam tehu gate takze som spokojna na plnej ciare 🙂
uz len tento tyzden taky hrozne busy a tesim sa na veget potom 🙂 a vy ste ako na tom pred Vianocami? Dufam ze sa nestresujete 🙂

lefika
18. dec 2007

ahojte, no ja som este piect nezacala 😅 ale aspon sa to do vianoc vsetko nezje 😉

ella1
18. dec 2007

no,ja dnes posledn deň v práci a potom........
ale ešte musím upratať,okná umyť,prať,nakúpiť..... 😝
ešte nemám všetky darčeky,ale hádam sa v piatok podarí zohnať všetko.no a ja neviem piecť,takže niečo kúpim 😀

lefika
18. dec 2007

ella, tak ja v tejto zime odmietam umyvat okna 😠 na take veci mame jarne upratovanie 😉
no a stym pecenim si to vyriesila hadam najlepsie

ella1
18. dec 2007

no hej,ale ja som umývala naposledy na jar 😀

a to som vždy vravela,že ked budú plastové okná,budem stále umývať,lebo to pôjde super! to víš!!! 😀

weroni
18. dec 2007

baby ja som umyla okna niekedy v septembri - koncom mesiaca - asi tri tyzdne predtym nez som sa dozvedela ze som tehu a nemozem teraz umyvat okna - takze ja to uz mam porobene s niekolkomesacnym predstihom aj zaclony 😀
my budeme piect len tak - na co budeme mat chut - vidim to na puncove rezy a nejake este take lahucke ovocne kolaciky 🙂

ella1
18. dec 2007

napeč aj pre nás 😀

weroni
18. dec 2007

ella - no, poviem ti tak ze z tych puncovych uz do pol hodinky nic nezostane 😀 😝 😀 my to strasne lubime s manzelom 😀 😉
ale inac nebudeme robit ziadne take "typicky vianocne pecivo" - dokonca ani medovniky lebo sa ich najeme uplne vsade kam len prideme 😀

lefika
18. dec 2007

weroni, u nas sa medovniky tiez nerobia: nejako nejdu na odbyt. moj manzel nebude jest kolace, ked niekde v dome najde maso 😀 a mne nejak nechutia 😉

danona
18. dec 2007

ahojte 😉
mam napecene suhajdy, aj medovniky - neviem kto to bude jest, ale trpim predstavou, ze bez pecenia vianoce nepridu 😕 , mangelik ma presviedca ze aj tak pridu 😀 😎 a este sa chystam na take nepecene gulky a vanil. rohlicky 🙂 /ak moja mensia duracelka bude chciet vecer spat, inak take srandy ako pecenie nezvladnem/ 🙂 aj okna su umyte a zaclony vyprane /na to som si zavolala "lidi"/ 😎 , tiez este chcem k rodicom /do CR/ skocit a v sobotu vecer stromcek ozdobit..
no plany su, uvidim co zvladnem 😀

snilko7
18. dec 2007

ahojte...no u nás skoro prišli bez pečenia 😀 normálne tento rok nestíham dokonca aj s upratovaním je to omeškané tento rok...ale v nedeľu som aspoň napiekla trošku medovníčkou, no ale synátor už polovičku z nich zhltol, tak neviem či do vianoc z nich niečo ostane 😀

danona
18. dec 2007

snilko - malý ti uz aspon pomahal s vykrajoovaním?? alebo az s tym papkanim?? 😀

snilko7
18. dec 2007

danona pomáhal s vykrajovaním, ale vždycky vykrajoval v strede cesta, nevedel pochopiť že to treba z kraja, on len tak všelijak to robil a potom som aj desať razy vaľkala cesto 😀 ale teraz sa každému chváli že to on napiekol

danona
18. dec 2007

😀 no, ja robievam medovniky kazdy rok kvoli dade, paci sa jej to vykrajovanie, tiez zacinala tak ako tvoj patko 😀 , neboj, po par rokoch sa zacvici ze ako na to.. 😎

snilko7
18. dec 2007

no to kým sa Paťko zacvičí, narastie nám Kikuška a potom Paťko bude vykrajovať z kraja ako sa má a Kika pekne zo stredu 😀 😀

danona
18. dec 2007

😀 no, nieco na tom je.. 😀 a maminka bude pritom popíjať kávičku.. 😎

snilko7
18. dec 2007

môže byť...a potom budem upratovať ten obrovský neporiadok 😀 😀 Paťko už dneska chcel stavať stromček ale manžel trvá na tom že až cez víkend, chudáčik sa už nevie dočkať 😵

ella1
18. dec 2007

danona-no tak si vravím stále,že si najmem niekoho na upratovanie,ale ma to baví a stále si myslím,že nik to nespraví lepšie 😀 aj ked viem,že áno 😀

nemáte niekto recept na medovníky,ale nejaký hrnčekový(nemám váhu) a taký aby nestvrdli?
možno predsa len sa zabavíme s Veronikou 😉