Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

manika77
3. sep 2009

to prve som sa sekla...mi to teraz poslala jedna kamoska 🙂 noo to by bolo super ze?

pipinka82
4. sep 2009

no to by bolo už na čase sakra ved tých necelých 5tisíc je nič !!!!!!!!!!!!!! 😠

Manika ako to že nejde tak ti to pošlem emailom a sem dám nový link čakaj xixixi 😀

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6521483 tak tu je ešte raz je krásna 😎

manika77
4. sep 2009

noo to je ona 😉 ta co som &markovi 🙂

pipinka82
4. sep 2009

už som tu 😀

mata1001
8. sep 2009

ahojte baby,nechodi tu niektora z vas do stomatologickeho centra v ga (co je pri amfiteatri)?
please odpiste ak niektora chodi....vdaka 😀

siwike25
8. sep 2009

Ahoj mata,nik tam nechodi iba som počula že je to tam straaašne drahe 😒 😠 😀 😉

pipinka82
8. sep 2009

Haloo Siwi žiješ !!! 😉

Mata netuším našťastie tam nemusím zatial 😀 😝 ani som nič nepočula ale drahé to bude určite a ved ktorý súkromník nie je drahy??!!!Svinuchy xixix 😀 no čo už skús a uvidíš aspon hodíš info 😉 🙂

mata1001
9. sep 2009

ahojte vdaka za info.boli sme tam dneska a taky mily pan nam vsetko poukazoval-myslim ordinaciu,maju tam RTG aj pristroj na bielenie zubov.vstupna prehliadka je zadarmo a potom sa uz plati.cennik maju vyveseny,ale vtom fofri som si to velmi nezapamatala.takze asi tak...a neviete mi poradit nejakeho zubara co ma aj normalne ceny a robi dobre?to chcem uz vela co? 😀 😀 😀

pipinka82
11. sep 2009

Ahooj Galanta 😉 😎 pekný den prajem 😎

maminecka26
12. sep 2009

ahojte maminky.....robim taky prieskum....uvazujem nad sukromnou materskou skolou, jej zriadenim a robim si taky prieskumik, ci by to vobec malo zmysel???? neviete mal by niekto zaujem??? popripade zaujem aj pridat sa do timu....bolo by to super.....

siwike25
14. sep 2009

Maminečka moja kamoška si chcela otvorit ale potom to vzdala,potrebuješ na rozbehnutie veeeeeeeela vela penazi,priestory,jedlo zabezpačit na jednu učitelku max. 3 deti,je to dost naročne.A hygiena ti to nemusi schvali 😉 .Vela štastia 😉

pipinka82
15. sep 2009

Maminečka tak držím palce aby to vyšlo škôlka by sa sem nová zišla aj možno jasle ved v Ga žiadne niesú !!!! 😉

danona
16. sep 2009

ahojte, dam jeden tip na vylet..vcera sme boli v rozpravkovom parku pre deti - www.familypark.at, je to tam pre deticky super 🙂 , je tam viac slovakov ako domacich.. 😀 😎

maminecka26
16. sep 2009

pipinka tak v to verim, ze by sa zisla daka skolka a mozno aj jasle dokopy.... tak dufam, ze by sa mi to aj podarilo....Ale maminky rada by som Vas poziadala o jednu laskavost..... oboznamte znamych z okolia, ze sa uvazuje nad takouto vecou a ci by mali zaujem svoje deticky dat do tejto skolky vobec.... Aby som vedela, ci by sa to vobec oplatilo....dakujem.

pipinka82
20. sep 2009

maminečka 🙂 potom napíš či sa ti zadarilo otvoriť škôlku!!!! Brala by si aj menšie deti??? 😉 Ja by som prijala momentálne aj jasle 😀

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maminecka26
21. sep 2009

pipinka....vsetko by sa dalo....ale dostt vela vybavovaciek je ....za roven by som potrebovala cloveka s pedagogickym vzdelanim aby som sa mohla pohnut, kto by do toho siel so mnou....

pipinka82
21. sep 2009

aj to hej ja som si myslela že máš školu na to 😉 no jasne že treba mat niekoho na to školeného bez toho to nejde 🙂 ale ak by si mala niekoho určite by ste o deti nemali núdzu 😎

maminecka26
22. sep 2009

uvidime....ono to je strasne komplikovane a hlavne financne dost narocne .....

manika77
22. sep 2009

pipi ty co chystas sa do roboty??

pipinka82
25. sep 2009

sem už fakt nik nechodí???????????????????????? 😒

ninny
2. okt 2009

Maminky z Bratislavy, Trnavy, Galanty a Serede nemáte záujem o plienky za dobrú cenu, ak áno tak kuk sem:
www.najlacnejsieplienky.sk
Ak by ste mali zaujem, tak piste do IP...
Cez zo mňa je to bez poštovného... 😉

ninny
2. okt 2009

pipinka 😀 pravdu maš, nejako to tu stíchlo 😅

inak furt keď ideme naproti Milanovi, tak kukám či nebudete pri fontáne.. ale odkedy sme sa tam stretli naposledy nič... hm... asi je fakt lepšie naplánovať.. ale keď náhodne stretka sú tie najlepšie 😀 😅

danona
5. okt 2009

ahojte
idem sa pochvalit, alebo posmutit 😀 😅 uz mam doma skolkarku.. ninus isla dnes prvykrat, s usmevom... 🙂 zato ja som za dverami 😢 ...
ozaj, aj buzz som uz predala... 🙂
vsetkym pekny dnik 😎

kristinabianka
5. okt 2009

danona gratulujeme 🙂 bianka posiela posinky skolkarke ninuske,to uz nebudu doobednajsie kavicky a sprinty za babami???vzdy som bola z toho hotova ale priznam sa ze to bude chybat ☹

danona
5. okt 2009

kristinabianka-dik 🙂 , je to zmena, no, kavicku so sprintom dame niekedy po skolke a robote 🙂 😎

siwike25
9. okt 2009

Holoooou baby kde ste??? 😀

manika77
14. okt 2009

ale sa nam ochladilo 🙂

danona
14. okt 2009

ahojte,
kocky, ak mate chut, cas a rovnaky nazor 😀 , podporte tuto akciu www.nechcemespalovnu.sk