Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

danona
8. aug 2008

a doobeda som ja osobne nedospavala.. 😀 uz som stihla v Trnave par miest obehnut.. 😎

ella1
8. aug 2008

no,len aby 😀
ved my sme tiež prišli domov okolo desiatej.to sa dialo až po polnoci.

siwike25
8. aug 2008

Caute baby o tej bitke som počula aj ja ale bolo ich tam viacej-segrin syn hovoril,vydel 😎 .Ozaj ella včera som ta spoznala ,bola si s malou a mužom-mala si bodkovane šaty,že? 😀 😀 😀 .Ja spoznam každeho,xixixxixii. 😀 .Aj my ideme dnes von ale až navečer,dam simimu antibiotika a už aj ideme.Kolotočovat sa 😝 .Ja som tiež davno hore lenže mangel ma dovolenku a neceee ma sem pustit. 😀

ella1
8. aug 2008

siwike,ano a kde?a čo si sa neozvala.ja som hľadala zelený kočík,ale váš som nikde nevidela.

weroni
8. aug 2008

ella tak vy budete mat hafca a ten nas dnes isiel prec... manzelovi uz rupli nervy z toho jeho neustaleho zdrhania a nocneho - najnovsie aj denneho potulovania 😒 takze Huginka uz nieto... vzal ho spät do Senca veterinarovi od ktoreho sme ho kupili...

siwike25
9. aug 2008

Ella to bolo štvrtok cca 21-45h išly ste smerom na kolotoče 😀 😀 .Pozrala si sa aj na kočik ale tak letmo,xixixxi 😉 .
Danona ty kde si bola teba som nevidela včera iba Dadu sa kolotočovat,hm? 😀 .
Baby inač mohly by sme si dat cez tyžden najake stretko,čo vy nato? 😀 troška popletkazujeme popijeme xixixi(colu) 😀 😀 😀 .

danona
9. aug 2008

siwike-vcera dada "zdrhla" z oslavy za kamoskami, ja som tam nakoniec zostala s ninou sama.. 😅 lebo na trhy "zmizla" aj moja polovicka.. 😀 na stretko sa nepripajam, vecer padame prec.. 😎 este zehlim par veci.. 😝
weroni-nedalo sa mu spravit nejaku volieru?? - lebo aj nas by asi utiekol ak by nebol za plotom resp. vo voliere.. 😅 a ak sme vonku s nim, tak len na voditku a s nahubkom.. 😀 - mame vlciaka, nas ma velmi rad deti, no neznasa kociky 😀 , steka na kolieska ked sa otacaju.. 😀

ella1
9. aug 2008

cauko.no weroni,zatiaľ to neponáhľa.chcela by som,ale má to čas.a neskúsili ste ako písala danona volieru?
siwike-jaj,tak to sme išli z koncertu.to my nenapadlo,že by ste tam mohli byť,a vôbec som si vás nevšimla,ani kočík.a to ja po kočíkoch stále pozerám 😀
a boli sme aj včera od pol šiestej do cca ôsmej.ale sedeli sme na víne.takže zas som nikoho nevidela.
no a dnes sme sa všetci zobudili o druhej!!! 😅 🙄 som zvedavá čo budeme robiť v noci 😒
inak už som rozmýšľala nad nejakým stretkom,ja mám momentálne dosť času. 😉

siwike25
9. aug 2008

No to by bolo super stretko 😉 ,počkame si na Danonu kym sa nevrati a potom sa dohodneme,hm? 😀 😉

weroni
9. aug 2008

danona, ella - my sme ho kupili totiz na to aby strazil kedze staviame a co by z neho bolo keby bol zavrety? Uz aj to ze bol na retazi - na co je taky strazny pes ktory nemoze volne behat a keby dakto chcel preliezt cez plot alebo tak - nemohol by sa za nim ani rozbehnut - resp. kym bola na retazi tak mu to problem nerobilo lebo ju urval a naposledy si roztrhol aj obojok jak sa utrhol ale vo voliere by nam bol na dve veci ☹
No co, zrejme skoncime pri uplnom steniatku a asi fenke ... tie vraj nezdrhaju

ella1
11. aug 2008

halo,halo!kde ste všetky? 😕

siwike25
11. aug 2008

Bu bu ja som tu,xixixi.Strašna nuda je že?Ozaj baby idete v sobotu na den otvorenich dvery do markizy?my by sme chcely ist troška sa tam pokukat a potom do Zoo by sme chcely kuknut.Aky ste maly wykend?My sme boly v Nitre v parku ,poviem vam že to je meggggga parkisko ,same humpačky,kolotoče,zvieratka a všelijake atrakcie pre deti,no bolo tam fakt suprovo.Rano sme isly a večer sme sa vratily až,boly sme na čine na obede,mnam mnam. 😀 😀 😀 simonko nechapal kolko veci je v tom parku ,nevedel čo ma chitit skor,taky bol chutnučky,hodim aj nejake fotečky.

ella1
11. aug 2008

cauko.fíha.ani som nevedela,že v nitre je niečo také.no my sme sobotu prespali,včera sme sa boli flákať najprv v TT potom NR.
na DOD v markíze sme boli už asi 2x,ale strašne veľa ľudí tam býva,tak sa ani poriadne nikam nedostaneš.no a aby som čakala v rade niekoľko hodín....ee.
ja to mám už aj tak okukané,kedysi som tam chodievala často,takže viem zhruba,čo kde je,ako to vyzerá.
zajtra mám stretko s bývalými kolegyňami,tak sa teším. 🙂

ale mám v žalúdku Ga poštu.dnes som sa tam náhodou išla spýtať,či tam už mám balík,lebo ani pap. v schránke.no a samozrejme od piatku ho tam sušili 🙄
predtým knihy takmer tri týždne 😠 ,raz mi skoro stratili peniaze,čo nám poslali,už sme skoro reklamáciu vybavovali a nakoniec sa tam našli! 😠 idú mi na nervy!

siwike,čínu milujem,mňam,aj sushi 😀

siwike25
13. aug 2008

Ella no je to hned vedla kupaliska a štadiona.Bolo tam super a ešte tam určite pojdeme s malym.A ta čina naozaj bola dobra 😀 😀 .Maly ma zas horučku,najprv dasna a teraz toto.Pred tyždnom mu prepichovaly dasna,mal tam hnys,to bol ten najhorši pohlad nanho ked mu to robily ja som viec plakala než on,chudatko moje už si tolko vitrpel. 🙄 😅 .A ty ,čo maš nove?

ella1
13. aug 2008

cafte!
no nejak to tu viazne.od teraz povinne aspoň dve správy za deň! 😀 každá!
my sme s manželom pozerali v noci padajúce hviezdy.bolo to super!toľko ich bolo...... 🙂 akurát,že ma bolel krk,stále sa pozerať do neba 😀
tak sme išli spať strašne neskoro a ráno už veľmi skoro začali susedia vrtať,tak som sa vôbec nevyspala.no,ale musíme to vydržať,ved oni tiež museli,ked sme my prerábali.

lefika
13. aug 2008

ahojte,
ella, postu mam v zuboch aj ja: mame totiz negramotnu postarku, takze zlty papierik zvykne hodit nejakemu susedovi a potom je len na jeho dobrej voli, ci ho slahne do smeti alebo do mojej schranky. ale za "odmenu" zas ja niekedy dostanem postu niekoho ineho 🙄 teraz si uz skoro vsetko, co sa da, davam posielat cez ups, radsej si priplatim, ako sa k veciam nedostat vobec 😒

jaj, baby, neviete niektora, ako zastavit cas? 😉 v septembri nastupujem do prace a pohlad do kalendara ma desi: je to kazdym dnom blizsie 😢 ☹

ella1
13. aug 2008

hm,no ved my tu mávame tie žlté papieriky s cudzími menami aj adresami. 😠 a potom môže niekto čakať....

ale neboj,bude dobre v práci.trošku zmena,aj pokecáš normálne..... 😀 a kam ideš do práce?

liana77
13. aug 2008

Ahojte
prave som tu nasla tuto temu, ja som z Velkych Ulan a mam rocnu dcerku. Povodom som odtialto, ale byvam v zahranici, len teraz tu travime uz dlsiu dobu kvoli kupe domu a predavame byt takze je to nadlho...
Je tu niekto z Ulan ?

krasny den prajem,
Lia

ella1
13. aug 2008

cau liana.vitaj.
no z ulan je weroni,ale teraz bývajú dočasne v senci a barunka.

lefika
13. aug 2008

ella, no ved prave, ze kde: obaja budeme dochadzat do BA a dieta v skolke v GA. takze budu nervaky aj s dochadzanim okrem stresu v praci. aj by som este ostala doma, ale kedze som v skolstve, tak to by som asi cakala do dalsieho septembra a to je uz vela 😔

ad posta: dnes som tam bola zistovat, co baliku z piestan trvalo 12 dni, kym dorazil a tetula: to viete, oni nam to zdrzuju v bratislave 😕 stupidita vyhovoriek sa stupnuje. svine blavacke: naskladuju si tam baliky z celeho slovenska a my chudaci sa ich potom nevieme dockat 😀 cakam, kedy sa vyhovori na ufo 😝

ella1
13. aug 2008

no,jasné.ved aj mne vravela,že asi neprišiel ked nemám lístok,ale vravím jej,že to sa mi už stalo,že tam nakoniec bol.tak sa išla pozrieť a mali ho tam už v piatok 😠 otras!

no tak to budete mať nerváky aby ste stihli škôlku....

lefika
13. aug 2008

a este som sa nasmiala tusim predvcerom v spravach na markize, ze aki chudaci su v presove, ze na mestsky urad im vedu schody a mamicky s kocikmi si ich musia vyniest alebo vyviezt na rampe pre vozickarov (islo asi o 10 schodov). schvalne, zavolame ich na nasu postu? 😀

ella1
13. aug 2008

no veru.to sú na tom veľmi dobre,ked len 10 xchodov majú.

barunka
autor
13. aug 2008

ella, weroni je v úľanoch, nie sú v senci 🙂

lefi, aj my máme na pošte minimálne 50 schodov, tam sa s kočíkom ísť nedá vôbec, jediný spôsob je vytiahnuť decko z kočíka a ísť hore s ním na rukách. a keď potrebuješ na OÚ tak ešte vyššie po schodoch.
a ako sa vyrovnávaš s blížiacou sa škôlkou? mne chlap povedal, že by som sa mala dať vyšetriť psychiatrovi, lebo najprv ju tam zapíšem a tešim sa z toho a teraz tu nariekam, ako to tam zvládne a ako to ja bez nej a ona bezo mňa vydrží...

liana ahoj, vitaj medzi nami 😀 😀

lefika
13. aug 2008

barunka, no vyrovnavam sa s tym asi tak ako ty 😒 a predpokladam, ze najviac budem nariekat v praci na zachode, aspon tak prve dva tyzdne 😢 tebe ide kedy simi do skolky?

barunka
autor
13. aug 2008

lefi, v septembri ide na adaptačný program, to ešte musím dohodnúť v škôlke ako bude prebiehat a potom sa uvidí podľa toho, ako to bude zvládať. do práce nastúpim až podľa nej, teda keď to bude viac menej o.k.
a u nás bude asi vodiť do škôlky tato, lebo maminka by plakala ako šialená...

lefika
13. aug 2008

barun, u nas tiez 🙂 tata ju rano zavedie, on nebude vyvadzat 😀 a ja si ju potom vyzdvihnem 😵

weroni
13. aug 2008

😀 😀 😀 barun dik ze podavas cerstve informacie, ella ja som nepisala ze sme naspät v ulanoch? 😅
tak sorrac potom asi mi uz riadne stupa materska na mozog 😀

liana ahoj ak sa ti chce mozme niekedy vybehnut von spolu 🙂 ja chodim s Esterkou velmi casto s kocikom po dedine, ale uz mi to lezie na nervy je to tu prilis male na mna 😅 😔

barunka teraz zacinam chapat preco si chcela ist z ulan... musime nejaku peticiu spisat na vybudovanie dajakeho centra 😀
akoze dedina je super ja som tu velmi spokojna ale predsa - furt ta ista trasa - do dediny a naspät - jedine obmenena tym ze idem po ulickach pomedzi domy... v Senci ked som aspon stretnem 150 ludi po tej jednej ceste takze neni taka fadna 😀
proste raz za par dni na mna pride taka nalada ze sa zbalim a idem s malou do Senca - len tak lebo potrebujem "iny vzduch" 🙂

ella1
13. aug 2008

no neviem,či si písala,ja sa len pamätám,že si raz vravela,že až v septembri. 😉
hm,tak to je vážne na mozog,každý deň po tej istej ceste 😒

lefika
13. aug 2008

weroni, ja som prveho pol roka na materskej byvala v modre a poviem ti: dedina je dedina, mozes budovat ake chces centra, stale sa dostanes z jedneho konca na druhy za pol hodky a polezu ti tie prechadzky krkom. ja som pravidelne utekala k nasim do trencina, zmenit vzduch(aj ked ja aj od svokry, no 😅 ). ja som to robila tak, ze som sadla na bus, ked bolo pekne a behala po okoli: v takom pezinku to uz vyzeralo o niekolko urovni lepsie 🙂