Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

lefika
2. júl 2008

ella, super 🙂 my ideme dovolenkovat do hor a uz sa hrooozne tesime, najma na to, ze nam konecne nebude tak teplo 😀

a ked uz sme pri tom: neviete niekto, ci vobec niekde v galante predavaju kompasy? na mna sa dnes v meste pozerali, ze co by som to este nechcela 😖

ella1
2. júl 2008

lefi-no ja som pred časom zháňala tiež kompas.tak skús pozrieť v army shope,tam by mali mať.
ja som nakoniec kúpila v lidli,náhodou tam vtedy mali.

barunka
autor
2. júl 2008

lefika, ani simi nemusí teplo. tiež sme vonku ráno a poobede až od tej štvrtej 😀 😀

ella a takto fotočky pre závistlivcov nemáš???? 😀 😀

ella1
2. júl 2008

no,len tri som hodila 😀 to bol len taký predlžený víkend.
manžel teraz otravuje,že by chcel ísť ešte v auguste do egypta.ja už 4 roky otravujem s greckom a furt sa nechám ukecať na niečo iné 😝 😀

danona
2. júl 2008

ella - peknee fotky... 😎 egypt si nechaj na september.. sa tam uvarite v auguste.. 😅 bola som tam v aprili aj v septembri a bolo super pocasie.. 😎
lefika - ake hory? daj potom tip ak najdes dobre ubytko.. 🙂

my sa chystame k "macat" k moru - koncom jula, potom 4 dni doma a v auguste zase.. 😎

lefika
3. júl 2008

ella, kompas v army shope mali, dik za info 🙂

no, bola som dnes v bille, ze kupim pribinacikov v akcii a vpredu mali vylozene take, ktorym koncila zaruka 29.6.! mna uz z nich asi slahne: toto sa stava tak casto, ze ked vojdem do billy, tak kontrolujem datum pomaly aj na ponozkach 😒
idem vygooglit cislo na soi a hodim si ho do mobilu 😠

ella1
3. júl 2008

caute.no ja tiež pozerám dátumy,lebo nevšimneš si a kúpiš po záruke 😠

danona-no išli by sme v septembri,lenže už je škola.možno pôjdeme len my dvaja a veroniku pošleme k babke 😀

lefika
3. júl 2008

ella, tak o takej dovolenke my snivame: malu dat babke, stacilo by na 3 dni a my by sme si uzivali 😀 😅

ella1
3. júl 2008

ved vlani tak bolo.mama ju vzala a my sme ostali doma sami.no normálne nuda!!!! 😀
my sme nevedeli čo robiť 😅
tak jasné,užívali sme si,ale inak to bolo také divné.sme nevedeli čo s toľkým časom 😀

barunka
autor
4. júl 2008

ella, pekné fotky. obe ste kočky, si vás musí chlap poriadne strážiť, aby si vás pri sebe udrzal 🙂

s tými dátumami, tak to isté je u nás v jednote. nemajú problém predávať veci týždeň po záruke a ešte ti povedia, že oni to kontrolovali, že sa to tam muselo dostať omylom. Len nechápem, ako sa tam môze omylom dostať asi jogurtov z jedného druhu...

ella1
4. júl 2008

vdaka baby 😉

víchrica sa nekonala,my sme všetko poriadne pozatvárali a potom nám v noci bolo strašné teplo,tak sme zas všetko otvárali 😀

a kopu vecí,čo sú v obchodoch,tak ani nezistíme,či sú po záruke.na niektorých sa dá v pohode prelepiť dátum alebo pomiešať s čerstvým tovarom.

náhodou na samsung day nebol nikto.............?
my sme chceli ísť pozrieť,kedže som tam robila,ale manžel vravel,že to tam bolo strašné,samý opitý rumun a spoluobčania 🙄

siwike24
4. júl 2008

Ahojte baby

ELLA1 my sme sa teraz otial vratily,tento rok nič moc sami čikariove-cigani.Zabava bola docela fajn.Nič si nezmaškala 😀 😀 .A aj pre deti hry čo tam boly už o 17-00 všetko balily akurat ta pena čo tam bola tak ta bola super,maly sa totalne viblaznil.

ella1
4. júl 2008

ahoj siwike,takže nemusím ľutovať.......a aká pena?

lefika
5. júl 2008

my sme boli len chvilku, boli sutaze pre deticky, ale uz o pol tretej sa im minuli ceny, a kym sme sa o tretej dostali k malovaniu na tvar, uz to balili: saska bola nestastna ☹ aspon v tych sutaziach vyhrala banany v cokolade 😀

siwike24
5. júl 2008

Ella1 nemusiš lutovat.To bol taky stroj čo vitvara penu a fuka ju do vzduchu a všetko to padalo na zem asi 1,5 metra peny bolo na zemi a deti sa v tom valali 😀 😀 😀 .Taka pena zvikne byt aj na diskotejkach,už vieš?

Danona dokedy ste boly vonku?

danona
5. júl 2008

ahojte
siwike - boli sme na samsungu do 19h - ked skoncil Gladiator sme isli domov.. 😉 som sa tesila, Gladiator mam veeelmi rada, aj ninusi sa pacili, len tlieskala.. 😎 aj z peny bola hotova, len jej oci ziarili.. 😀 no jej sa pacilo asi vseetko-tie velke gumene nafukovacie smyklavky a ta lezecka stena, no nechapala.. 😀 a ja som aspon postretavala ludkov co som aj cely rok nevidela.. 😉

ella1
6. júl 2008

caute.
jáj,no tak tú penu nemusím,také veci neznášam.človek sa pol dňa trápi aby vyzeral dobre a potom pustia penu a všetko je v prdeli... 😀

takže nikto nič nevyhral?
žiadna telka,dvd,čo sa za chvíľu pokazia? 😀 😝

weroni
6. júl 2008

caute baby dlho som tu nebola 🙂
Esterka je hladosko a cez den je skoro furt na prse a az poobede vydrzi spinkat a aj to az okolo stvrtej do siedmej - osmej. No dnes absolutne nie, v noci spinka fajnovo, tie 2,5 - 3 hodinky a potom papkame.
Vy sa ako mavate?

barunka
autor
7. júl 2008

weroni, lenka nám hovorila, že malinká je už veľká fešanda 😀 😀 😀

siwike24
8. júl 2008

ahojte baby kde ste zmizly? Weroni- mala esterka je zlatučka,aj jaaa scem,bééééééééé 😀 😀 este mam čas na druhe baby. 😀 😀

siwike24
9. júl 2008

Danona včera sme nakukly k vam do zahrady mate to super,skumaly sme to s tatinkom 😀 😀 😀 .Upratovala si?my sme sa prechadzaly a maly ked zbalal vaš dom už kričal tam,,babo" A išiel k dveram.Jak vie že tam byva Ninka 😀 😀 :tahal si kufor za sebou cely čas 🙂 🙂

barunka
autor
9. júl 2008

siwike a ja zasa viem, že na 95% druhé bábo nikdy nebude... buď by sa muselo niečo vážne prihodiť, čo zmení môj názor, alebo by sa musela simi zmeniť, alebo by som sa musela zblázniť ja 😠 😠 😠

maminecka26
9. júl 2008

ahojte..... barunka esteze na takyto nazor nie som sama.... hoci sa aj mne paci brusko, i male miminka, ale uz nikdy viac a to hovorim na 100%.... jedno habadej staci.... a to nielen kvoli dnesnemu svetu, ze je vsetko take drahe, ale najma kvoli tomu, ze Kristianko je taky certisko. Pochybujem, ze by som druhe zvladla, ked ma dokaze uplne vystavit.... zas mame obdobie, ked ani v noci nechce spat a uz ma to nebavi, som jak handra....

ella1
9. júl 2008

to vás prejde.to som tvrdila aj ja,ale už mením názor 😀
už po takom piatom roku som si začala zvykať na myšlienku,že by predsa ešte jedno........ 😀

danona
9. júl 2008

siwike - no, upratujem, lietam ako sarkan po dome.. 😀 😀 este tento tyzden tu mam chlapov 😀 , uz by sme mali koncit... videla som, ze maly nieco taha, sa mi nechcelo verit ze to je kufor.. 😀 😀 - az domov ho dotahal?? 😎 baby nemam doma - v nedelu sme ich hodili k nasim /ČR/, tak sa mi lepsie doma robi...v piatok ideme pre nich.. no stale mam skype online - dada vola aj 5x denne ze co robim.. 😅 nina je v pohode, aj ked vecer ze spomina "maminka moja".. 🙂
barunka,maminecka - aj moja starsia bola veelke certisko, tiez som si dlho hovorila ze druhe bejby 100%nie... no po case som zmenila nazor, no a nina je uuuuplne ina, kludnejsia no a starsia medzicasom vyrastla, takze sa to da.. 😉

danona
9. júl 2008

ella-caf 😎

ella1
9. júl 2008

ahoj 🙂
no tak mi ostáva len dúfať,že moje dalšie nebude opak!veronika bola dobrá 😉

barunka
autor
9. júl 2008

kočky, ak myslíte, ze ma to prejde, dostavte sa večer cca okolo 9-tej ku nám domov. do polnoci máte o program postarané. Hysterické záchvaty, hádzanie sa o zem, plač, krik, vreska, a to všetko len preto, lebo slečne sa nechce spávať, povazuje to za stratu času.
simi ani nie je také čertisko, simi je v podstate počas dňa poslušná, ale s deviatou večernou hodinou jej odchádza mozog a dostavuje sa jej druhá osobnosť.
A to vám ručím, že to čo by ste u nás videli, ste zatiaľ určite ešte nikdy v živote nevideli. Myslím, ze za všetko hovorí fakt, že včera všetci okolití susedia stáli vonku na dvoroch a pozerali, čo sa u nás deje. a 3/4 na mňa dnes zazerala akoby som decko včera mala prinajmenšom zabiť...

ella1
9. júl 2008

caute.práve sme prišli z kina.boli sme na Kung-fu Panda.dobre sme sa nasmiali.

no barunka-ved ju to prejde.a skusali ste rozprávky alebo uspávanky alebo niečo iné?
alebo cez deň nedať spať a večer by potom zaspala v pohode......

biela.pani
10. júl 2008

čau barunka, a kedy ráno Simi vstáva? Môže sa to zmeniť keď pôjde do škôlky. Ani Vika nechcela večer zaspávať, len ona necirkusovala, ale sa hrala v postieľke každý večer do jedenástej - dvanástej. Ale od kedy chodí do škôlky, ráno vstáva okolo pol siedmej a tam sa poriadne vybehá a vyšantí, tak večer najneskôr o deviatej spí. 😉 Síce teraz v lete, keď je tak dlho svetlo, sa jej nechce ísť do postele, ale je už unavená, tak nakoniec povolí. Ona aj doma vždy bola v pohybe, behala a nesadla si celý deň na zadok, ale v škôlke sa aj tak viac unaví. Počkaj od septembra.