Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

deticky123
18. apr 2011

@magdusska my chodime k dr,malikovej (pri bille),ma 1den len deti,sme spokojni, len 1 nevyhoda,na poschodi,priamo vedla schodiska a cakaren velmi malinka... 🙂

magdusska
18. apr 2011

dakujem, skusim jej zavolat 🙂

krasnyanjel
19. apr 2011

Len treba si tam davat pozor,lebo ambulancia je na poschodi,na prizemi sa nechavaju kociky a mne tam ukradli kocik.

magdusska
19. apr 2011

nas maly v kociku z velmi nevydrzi, tak uvidim ako sa rozhodneme...bud pojde na dvojke, čiže pešo alebo na autičku. Ale aj tak vdaka za upozornenie.

deticky123
20. apr 2011

@krasnyanjel neskutocne,to ma mrzi,joj...toho som sa vzdy bala tak som radsej vzdy isla autom ☹

denide
20. apr 2011

aj ja mozem dr. Malikovu len odporucit aj my k nej chodime, je super

denide
20. apr 2011

@deticky123 mohla by som aj poprosit blizsie info ohladom tych jasli? nevies ci maju aj teraz volne miesto? a cena? dakujem

zlatat
20. apr 2011

zlatat
20. apr 2011

@rachelkattona škôlku? A kde? Neplánujete možnosť aj bezlepkového stravovania? Mám doma malého celiatika a mám s ním problém, v našej dedinskej škôlke mu odmietajú variť bezlepkovo, takže tam bude musieť byť bez stravy ☹ a ani obedy mu nemôžem zabaliť )

rachelkattona
21. apr 2011

@zlatat no, dobra myslienka, myslim, ze to bude mozne zrealizovať, porozmyslam nad tym a ozvem sa ti, urcite to neni moc prijemne a este k tomu nase skolstvo nema k tomu ziadny postoj,

sofhia
21. apr 2011

@denide prosim vas a ako to funguje, ked potrebujete ist na kozne vy a nemate kde odlozit deti? objednavate sa???
po porode sa mi spravili vsakovake vyrastky, tak predpokladam,z e mi to bude odstranovat a necham tam aj do 70 E, tak nechcem platit este aj za objednanie...
aj ked... toto bol odhad tej druhej koznej, kt. sa inak mimochodom zachovala strasne, ked som tam bola s malou, ked mala este len 5 tyzdnov... tak k nej uz v zivote nepojdem...proste ma odmietla zobrat, ze ma pacientov objednanych, ze nech ani necakam, mala spustila rev...tak som ju tam musela nakojit...no pruser... tak ma nasrala, ze som sa tam rozrevala..

denide
21. apr 2011

@sofhia no ja som sa tam doteraz stale objednavala alebo platila za prednostne, tam je strasne vela ludi a kopa z nich je objednana takze ak dojdete skoro rano musite sa zapisat na papier a sestricka potom podla toho vola dnu ludi plus pravdaze objednani pacienti, ale objednat sa tiez treba dost dopredu lebo maju vela ludi, my tam chodime cela rodina aj brat si ide teraz odstranovat materske znamienka ale ona ho poslala na chirurgiu to nebude ona robit, no vela stastia ale oplati sa fakt je najlepsia moja mala bola tiez po plienkach tak ani nie vyhadzana to uz bol exem no strasne to mala a pomohla jej, do serede by som urcite nesla tam sme chodili ako deti a hroza des, vy ste boli u koho predtym nie u nej? inak ja by som sla aj s malou keby som ju nemala kam dat sestricka tam ma aj detsky stolik s farbickami hrackami mozno by zatial mohla byt s nou ajj ona je velmi mila

sofhia
21. apr 2011

@denide ja som bola s malou najskor u tej druhej co je tu v GA v tom druhom medickom centre ako sa ide na Kaskady, vypadlo mi teraz jej meno.

henka1
28. apr 2011

@rachelkattona Ahoj, myslienka je dobra, aj ja som nad nou uvazovala 🙂 momentalne som na MD, ucim v MS blizko galanty..mam ratolest zrelu do jasiel..mimochodom pani ucitelku s VS predskolska ped. +anglictina nehladate? Da sa k vam prist pozriet ?

dupinka
5. máj 2011

Ahojte!

sorry, že vám tu vstupujem do debaty. Ale naskytla sa mi práca v GA a hľadám jasle pre malého. Viete poradiť? Našla som Medulienku v Hodoch. Nič viac?!

maznacik007
17. máj 2011

tak boli sme u mudr. malikovej a sme spokojni... male deticky sa nedaju objednat .. sme sa pytali ale ja sa isto objednam ak budem potrebovat...

mata1001
17. máj 2011

ahojte baby nepoznate niekoho kto robi v ga alebo na okoli plienkove torty?dakujem 🙂

deticky123
18. máj 2011

@mata1001 nasla som v trnave,pozri mk bazar-plienky 🙂

f1
18. máj 2011

ahoj maminecky. ktora mamina sa chysta na jesen do prace a nexe dat babo do skolky? (2rocne)

f1
18. máj 2011

@deticky123 cauko. kade chodis 🙂)) kedy ideme kocikovat? uz ani na fejsi ta nestiham 🙂))) 😵 😉

deticky123
18. máj 2011

@f1 ty kde si??? 😀 ,ako citam, preberas mi deticky 😀 😀

f1
19. máj 2011

@deticky123 no iba jedno... Lucke to nevyslo , dava od septembra strazit krstnej. 😖
teda uz som sa tesila, ale skusime tuto, ci sa niekto ozve 🙂 🙂 ak nie, tak nie. aj Lucka dava info, ze som "volna". 🙂 🙂

f1
23. máj 2011

aj na dni a hodiny 🙂

deticky123
7. jún 2011

mile maminky 🙂 opatrim aj vase deticky 😉 😉 ( info cez IP)

siss_sz
17. jún 2011

viete mi poradit nejaku dobru a lacnejšiu zubarku? na porovnanie cien - u mojej zubarky platim za velku bielu blombu 30-40€, pri mrtvom zube 1koreňová výplň 30€ a napr. kovovo-keramická korunka aj s čapon 210€ ... má niekto niečo lacnejšie?
GA, Sereď... Ďakujem 😉

riana12
23. jún 2011

ahojte 🙂

siss_sz
1. júl 2011

@riana12 ahoj🙂

riana12
1. júl 2011

@siss_sz ahojky 🙂

f1
10. júl 2011

@siss_sz to mas sakra drahu zubarku. ja mam czolleovu v Ga. som s nou velmi spokojna. dokonca ma vzdy aj pohladka 😀 😉

f1
10. júl 2011

ahoj mamicky. postrazim vase zlate pokladiky. od septembra. aj ked si chcete odbehnut k lelarke. info cez IP. 😉