Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

ella1
30. jan 2009

ten wellnes neotvárajú v nedeľu? 😕 teda ak myslíme ten istý.......v galante.....

danona
30. jan 2009

ella-v sobotu pre rodinu a znamych 😎 -este som tam nebola, nina sa tam uz aj kupala /so svagrinkou/.. 😀 mozno oficialne v nedelu-neviem.. 😉

danona
30. jan 2009

kocky, co vy na tento nabytok?? http://www.pinolino.de/katalog/assets/s2dmain.h... - vola sa Princessin Carolin II. - dala som si u nich urobit cenovu ponuku, je to celkom ok.. potrebujem to bez satnikovej skrine-dam si urobit roll-doorku,len neviem ci to nie je velmi sweet. Material je masív-smrek.. hadam do 10rokov by s takym nabytkom mala vydrzala,nie.. 😕

ella1
30. jan 2009

aha, môže byť, ja som len počula že v nedeľu.ja som ani nevedela, že niečo také tu bude...
ten nábytok je pekný, len ak mám porovnať s veroni tak ona už v siedmich začala odmietať všetko princeznovské a ružové.....tak neviem.......

danona
30. jan 2009

ella-no, s tym vekom mam dilema..no aj do siedmich rokov je to dost.. 🙂 to by mala pat rokov ten nabytok.. 🙂 nasa dada mala barbie izbu do 11-tich rokov..no je pravda, ze posledny rok frflala... 😀 teraz ma vymalovane steny niektore tmave fialove, sikme steny/podkrovie/ma bledsie fialove, nabytok jelsa s brezou..a je maximalne spokojna.. 🙂

ella1
30. jan 2009

tak ked sa ti to oplatí na tých cca 5 rokov.......to už ty musíš vedieť...
no však veroni má žlto-ružovú + barbie princess bordury a doplnky a ešte sme to len zariadili a už pindala, že to nechce 😝 😀 tak musí vydržať, kým sa mi bude chcieť maľovať....no a ešte furt si nájde niečo iné čo by chcela..najprv witch čarodejnice, potom to bola kitty, potom snoopy.zase witch.... 🙄 😀

siwike25
12. feb 2009

ale baby,našla som nas na 4 strane.Hamba vam 😀 😀 😀 😀 :kde ste?hm? 😀

miah
13. feb 2009

Ahojte baby, my sa s najvacsou pravdepodobnostou budeme stahovat do okolia GA,
trosku sa toho bojim, ale verim, ze pre maleho to bude lespie ako tu zavrety v panelaku 🙂🙂🙂
Vidim, ze vy uz mate vacsie deturence 😵 😵 ale tak snad nevadi, ze som sa pridala..
Napiste mi nieco pozitivne o Galanta, aby som sa nezblaznila 😀 😝

ella1
13. feb 2009

siwi-no a ty?! 😕 😝 😀

miah -vitaj-no ked na niečo prídem, tak ti napíšem...... 🙄 ale nie, no menšie mesto má svoje výhody.už len kvôli deťom..........mne sa tu ťažko zvykalo......

ozaj, nechodíte niekto cvičiť? chcela by som, však len sedím, do leta budem mať zo zadku placku 😝 , ale namám momentálne s kým........

miah
13. feb 2009

dakujem za povzbudenie 🙂 ella - a ty si povodne odkial?

ella1
13. feb 2009

zdaleka.až z Rbk 😉 ....tiež sme bývali v ba.....tu je veľa mladých rodín prisťahovaných z blavy......

ella1
13. feb 2009

a kam do ga sa sťahujete?

miah
13. feb 2009

To ešte nieje isté 😀 Budeme sa sťahovať asi niekde do okolia GA, buď kúpime len pozemok a budeme stavať alebo kúpime nejaký menší domček 🙂 Ale to zvykanie bude asi tažké ☹

siwike25
13. feb 2009

kuk.
Miah vytaj kočka 😀
Ella no awoj ,ako? 😀 😀

ella1
13. feb 2009

siwi-no pomaly...už nech je teplo 😝

miah- ale neboj, ked som ja prišla bola tu len jednota..odkedy je tu samsung už je to tu omnoho lepšie.ale okrem potravín sa tu nič neoplatí nakupovať.zas super je, že je to všade blízko.aj do TT,NR,BA, rak. mad. .......

siwike25
13. feb 2009

ella tak to si myslim aj ja,už 😠 😀 je dlho zima,však?

ella1
13. feb 2009

tak hádam ešte mesiac a bude to lepšie......
idem už, lebo mm vždy zaspí o ôsmej pred telkou, potom ked idem ja okolo pol noci spať a som už fakt unavená, tak on sa prebere, čerstvý jak rybička a jám byť happy 😠 😀

mimik9911
17. feb 2009

cafte baby, nejak to tu mrzne...co stvarate? 😉 vsak ani ja sem nejak nechodim, ale obcas spravim kuk a najdem vas na 3-4 strane 😲
inak ja som si tu v GA este stale nezvykla ☹ uvidime ci si zvyknem 😎

barunka
autor
17. feb 2009

ahojte, ja po sto rokoch, od decembra nemáme internet, len samé tahanice s poskytovateľom... ale už sme prestahovaní. 😀 😀 😀

ella1
17. feb 2009

ahoj barun-ako sa vám býva?

lefika
17. feb 2009

ahojte,
aj ja este existujem 😅 len mam teraz toho straaasne vela, ale za par tyzdnov snad bude lepsie 😕

ella1
18. feb 2009

sa všetky len vyhovárate... 🙄 😀
no čo koho nahovorím na cvičenie? 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

maminecka26
21. feb 2009

babenky.... ak by ste mali nahodou zaujem.... beriem zakazky na pecenie tort, rozneho druhu , rozneho tvaru.... ohlaste sa.... neolutujete....

lefika
21. feb 2009

maminecka, my sme na dlhy cas dooslavovali. ale skusim si zapametat a potom v novembri sa ti ozvem 😉

maminecka26
22. feb 2009

Kludne lefi.... mozem dat aj t.c. ak budes mat zaujem...

ella1
22. feb 2009

maminecka- no ale treba najprv ochutnávku spraviť 😀 😉 a kde môžme vidieť tvoje výtvory?nejaké foto..... 😉

barunka
autor
22. feb 2009

ella, fajn fajn, akurát už dva mesiace čakáme na výmenu strešného okna, ktoré nám prasklo cez vianoce a kde nič tu nič, nikto nechodí... a okno celé krížom prasknuté... plus v spálni nám zateká... 😖 😖

danona
23. feb 2009

ahojte
maminecka-asi v maji budem tortu potrebovat,ako pise ella,nevies hodit nejaky link na vytvory tvoje??diky dopredu!! 🙂
tiez malo netujem, teraz sme len lyzovali a plesovali dokola.. 😅 no v sobotu som mala zaazitok 😀 na plese v Redute ma na 15sekund za ruku chytil Kaja Gott /spevak mojho detstva 😀 /, mangelik sa zo mna dodnes rehoce aka som bola happy 😀 😀
barunka- 😕 to zatekanie nie je sranda,ktovie kedy vam to opravia,tusim to musia strechu znova lepit.. 😕 a v takomto pocasi... 😒 no nezavidim vam.. 😒

ella1
23. feb 2009

cafte.danona- aj si sa umyla odvtedy? 😀
barun-no snád to vymenia čo najskôr, treba ich stále otravovať.....ale asi netreba strechu lepiť, nie?to len sklo vymenia...rám netreba vymeniť, či?

barunka
autor
23. feb 2009

ella, no sklo prasklo preto, lebo je tam rám úplne nakrivo vložený. z jednej strany je tá "otváracia" časť okna nalepená na tú "pevnú" a z druhej je centimetrová medzera... no uvidíme. A okrem toho nám zateká spod strechy v spálni, tam nám to už aj plesnivie. Tam je strecha robená len nejakým plechom v tom rohu a asi preto...

danona, teda moja mama by ti Gotta závidela. To je jej srdcovka 😀 😀