Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

lefika
11. jan 2008

ahoj siwike, nebola som nikde, sme chore ☹

lefika
13. jan 2008

siwike, my asi pojdeme zajtra do mc. pridate sa? 😉

siwike24
18. jan 2008

Ahojte baby ako sa mate?

Lefika cawej co je svami nove?

barunka
autor
28. jan 2008

fúha kočky, kam ste sa stratili? našla som nás až na tretej strane...

nina87
31. jan 2008

ahojte ja byvam v Úľanoch 12 rokov,ale okrem par byvalych spoluziakov tu žiadne mlade mamičky nepoznám...ide ma z toho porazit 😒

barunka
autor
2. feb 2008

No konečne sa niekto ozval...
ninka, mladé sme tu všetky 🙂 Teda hádam aspoň ja v tom dúfam 😀 😀

weroni
2. feb 2008

caute baby 🙂
ninka: ja som sa sem pristahovala pred rokom, vydala som sa sem do ulan 🙂
barunka: caaaaaaaau 😉 🙂

nina87
2. feb 2008

jasne že mladé ste všetky 😎 ,myslela som to tak,že okrem bývalých spolužiakov a kamarátov mojich rodičov,ktorý majú deti,nepoznám nikoho s kým by sa dalo porozprávať... 😒
barunka s weronikou ste sa už stretli aj osobne?

barunka
autor
3. feb 2008

nina, no stretli, celkom náhodne u manželovho bratranca. ja som tiež prisťahovalec do úľan, vydala som sa sem. bývame tu cca 1,5 roka 😀 😀
weroni, už ste predali pozemok?? Za koľko vlastne predávate??? inak máš krásne bruško 🙂

weroni
3. feb 2008

barunka: dakujem, brusko si neuveritelne uzivam a najradsej by som ho uz take mala cely zivot 😀 😀 😀
nina: ano stretli sme sa uplne nahodne u nasich susedov 😀 som zistila ze tu v tychto ulanoch sa fakt kazdy s kazdym pozna a skoro vsetci su tu rodina 😀 😀 😀

nina87
3. feb 2008

to som zistila už na zakladnej,už tam bol každý s každým rodina 😀

snilko7
3. feb 2008

jééj zasa sa nám rozbehla témička...ja samoška ponocujem, nakoľko Kika už tretiu noc odmieta spinkať. Zachvíľku budem ako smrtka 😀

barunka
autor
4. feb 2008

a ja zúrim, kúpila som si nové usb-čko a samo, nejde mi nainštalovať ovládač. takýmto štýlom nový počítač nikdy nebude, šľak ma z toho porazí, keď si tie fotky nenatiahnem...

weroni, no veru, aj ja by som niekedy simi vymenila za také bruško 😀 😀 😀

nina87
4. feb 2008

ani Emmka posledny tyzden poriadne nespava lebo je chora a mame chytenme priedusky a este k tomu aj ja,manzel a starsia dcera sme chori,takze ni je veselo 😒

mexx
4. feb 2008

Ahojte, babeny, tak som nakukla aj do tejto temy, ked uz ste z okolia, ze ci tu niekoho zahliadnem... 🙂 No cauko, Weroni... 😀 😀 😀 Ja len tak, ze kto tu byva blizko Serede? Asi vsetky, ked ste z tohto okresu... 😀 No tak sem obcas medzi vas skocim... 🙂

weroni
4. feb 2008

barunka: 😀 😀 😀 😀 😀 to ti verim 😀 😀 😀 😀

nina: inac sa strasne podobas na jednu moju kamosku z Holandska 😉

mexx: cauky, my sa tusim vzdy stretneme v inej teme 😀 😀 😀

mexx
4. feb 2008

Jasne, Weroni, ja som vsadepritomna. 😀 Teda aspon v tych temach, ktore by mi mohli byt niecim blizke... 🙂

weroni
4. feb 2008

mexx: 🙂 ty konikocestovatelka 😀 😝 🙂
ako inac? dnes sme boli na poradni a vsetko je ok 🙂 a uz mam osme kileckooooooooooooo 😀 😵

mexx
4. feb 2008

Juuuj, krasne sa nam vyvijas, veru krasne... 😀 😀 😀 Ale to mam az do juna cakat, aby som vedela, co sa ti narodi? Strasna doba... 😀

weroni
4. feb 2008

mexx: veru veru, pekne to musis vydrzat so mnou ked uz som sa dala na taky "udel" nedat si povedat pohlavie 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mexx
4. feb 2008

A ty si si chcel dat povedat? Alebo od zaciatku si bola rozhodnuta pre prekvapko?

weroni
4. feb 2008

mexx: ale kdeze, ja som este predtym nez som otehotnela bola uplne v tom ze ked budeme cakat babo dame si co najskor povedat a az teraz ked som uz bola tehu a ja som zahlasila nieco v zmysle" No, a konecne nam povedia uz aj pohlavie" a muz na mna ze 😕 co? ale ja nechcem vediet pohlavie 😀 😀 😀 😀 😀 😀
tak som nechcela byt zla nanho, reku nech aspon nieco je podla neho 😀 😀 😀 a to som si myslela ze si ja dam povedat ale kedze sa poznam a viem ze by som mu to hned vytrubila tak som sa zlutovala nad nim a rozhodla som sa cakat s nim 🙂 poviem ti ale zo zaciatku som si to vobec nevedela predstavit a teraz - na moje obrovske pocudovanie - kedze ja som neskutocne zvedavy tvor, vobec mi nejde rebro vytrhnut od zvedavosti, co som fakt sokovana 😅 dufam ze mi to vydrzi 🙂

mexx
4. feb 2008

😀 😀 😀
Ja si tiez stale hovorim, ze to nebudem chciet vediet, ked raz budem cakat...lebo mam vzdy pocit, ze keby som to vedela, tak uz by nebolo take...co ja viem ake...skratka taka urcita definitovnost by mi mozno uberala radost z prekvapenia, alebo ako by som to povedala... 🙂

weroni
4. feb 2008

mexx: mas pravdu, je to take carovne ked nevies 🙂 aj ked, obaja s muzom sa drobcekovi prihovarame akosi automaticky v muzskom rode: macko, macicek, zlatusik, chrobacik, drobcek, manzel s nim komunikuje "kamo" a "drobec" a akosi sme obaja presvedceni ze je to chlapcek ale niekedy ma tak prepadne taka pochybnost ze co ak je to dcerka a my ju tak "zchalanštime" 😀 😅

mexx
4. feb 2008

😀 Moja kamaratka caka babatko, mali by ho mat, myslim, koncom aprila... Ona si stale myslela, ze to bude chlapcek, aj jej to vela ludi hovorilo, ze to vyzera na chlapceka - podla tych klasickych "babskych povedaciek" ako tvar bruska a tak...a tiez velmi opeknela, tak skratka jasny chlapec... 🙂 Tak ho vraj vzdy oslovovali Michal, Misko, ze sa im to paci... No a vramci vianocneho darceka si absolvovali 3D ultrazvuk a tam sa ukazalo, ze ziadny Misko. 😀 Vraj to bude holka, tak mali problem s menom, lebo sa im nic poriadne nepacilo - akurat predtym ich trochu drzala Adelka, ale potom sa orientovali skor na toho Miska... 🙂 A potom niekde poculi meno Saša a manzelovi sa to zacalo tak strasne pacit, ze o inom mene uz nechce ani pocut. Akurat su trochu rozladeni z toho, ze im kazdy do toho keca - oni sa totiz rozhodli, ze to bude jednoducho Saša, ziadna Alexandra ani nic podobne, len Saša. 🙂 Mne sa to napriklad velmi paci... 🙂

weroni
4. feb 2008

mexx: no aj to je dovod preco moj drahy nechce vediet lebo to obcas este stale nie je stopro...
ani ten 3D - u mojej kamosky sa naposledy pomylili aj napriek 3Dcku... 😅

no ja idem zalahnut zajtra pridem 🙂
tak pa a bru nocku 🙂

barunka
autor
5. feb 2008

weroni, ôsme kilečko??? To vážne??? A kde preboha??? Veď si štíhla ako prútik 😀 😀 😀

nina, uff, prajem skoré uzdravenie 🙂 inak snilko sa len na tú svoju kikinu sťažuje, ale ono je to také zlaté dieťatko. Keď má to čo chce, tak mlčí 😀 😀 😀 😀

weroni
5. feb 2008

barunka: toto sa ma kazdy pyta 😀 😀 😀 😀 nuz ale vaha neklame 😀 😀 😀 😀 😝 😉 len dufam ze mi nieco z toho zostane aj po porode 😀

mexx
5. feb 2008

Jaj, Weroni, ty si tusim uplne opacna... 😀 Zeny vacsinou lamentuju, ako schudnu...niektore by sme to potrebovali aj normalne schudnut, nielen po porode...a ty takto... 😀 Stastna osoba... 😀

nina87
5. feb 2008

ďakujeme,už sa to trochu lepší 😉
už nech je aspon takých 18´C,lebo ma už šlak trafí z tých chorob 😠
túto zimu sme už asi tretí krat chorý 🙄