Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

pipinka82
19. júl 2009

ahojte 😉 no veru my horuckujeme dnes cely den maly mal 38,4 ☹ tak som mu musela podat paralen cipok 😔 a aj grckal neviem ze ci od zubkov bo sa tlacia horne alebo len viroza 😅 snad tuto noc to prejde a zajtra bude fit 😒 😉 a Marko snad tiez bude uz o.k.zajtra 😉 😉

manika77
20. júl 2009

petruci no on nikdy taku nemava tak neviem co to bude ...ale bol strasne mrzuty len mrnckoval spinkat nevedel, tak uvidime teraz rano nemal tak snad ho to uz preslo... 😎

siwike25
20. júl 2009

Awojte herečky aj my horučkujeme ☹ ☹ ☹ .Simonko mal teraz rano 38,7 a aj ja som mu dala čipok,no uvidime to bude nejaka viroza alebo čo 😠 😠 😠
Manika sirup možeš dat ale čipok sa dava nad 38 lebo nabuduce ti nemusi zabrat 😉
Pipika no to asi zuby nebudu 😠 😠 ,všeci 3 su chory,babulky moje 😉

siwike25
20. júl 2009

Počkam do zajtra ak mu nebude lepšie tak snim pojdem dr.,ale chyba šrtalmachova,takže ju zastupuje kerteszova a ta hned da antibiotika a to nechcem ☹ ,no uvidime.A už zas spinka ☹ aj simi vracal 😒

petruci6
20. júl 2009

joj chudatka male,nech sa vam vyliecia
to bude z toho pocasia
dr daju len ATB,je tam zbytocne chodit
radsej doma vyliecte,aby ste tam nenachytali v cakarni naozaj nieco

siwike25
20. júl 2009

No kerteszova da určite ant preto počkam do zajtra čo sa stoho vikluje ☹ ,teraz mu klesla teplota dufam že mu bude lepšie 😉

siwike25
20. júl 2009

Baby v novej tatoške v jasparku je 50% vypredaj na všetko.Suprovo som nakupila,dobre veci maju 😀 😀 😀

manika77
20. júl 2009

petruci dakujeme hadam to prejde...zase mu stupla horucka...uz nemal rano a teraz zase ☹ ..mnoo uvidiem..ked tam neni stalmachova tak ja ani nejdem u kerte...som bola raz a moc sa mi nepacila,, ☹ oo snad nam pomoze horsky vzduch zmena,,uvidime do zajtra ako na tom bude...a kokedy ma stalmachova dovolenku...tak uz mu nedam cipok som nevedela 😕

danona
20. júl 2009

ahojte
chorym zelam skore uzdravenie 😉
petruci,kristinabianka-ako dopadla babyparty?ake bolo v nedelu pocasie?? 🙂 😉
siwike-tiez som doobre nakupila-vo vypredajoch v nicosii 😀 , uz nadranom letime domov,tak sa urcite v meste stretneme.. 😎

bzuki
20. júl 2009

Ahojte mamicky, neviete mi prosim poradit dobru pediatricku v Galante? Pristahovali sme sa tu pred par tyzdnami a neviem si vybrat, nakolko ziadnu nepoznam. Budem rada za kazdu skusenost - dobru aj zlu. Dakujem.

pipinka82
20. júl 2009

Baby Ryanko je dnes natom dobre rano este mal trocha zvysenu teplotu ale nedala som mu uz nic ved v noci dostal cipok bo mal 38,5 ☹ a fnukal strasne moja laska ☹ nespali sme celu noc ☹ ☹ ale potom boobede uz bol aj veselsi a uz teplota nebola..a teraz pred spanim som mu merala a nic tak dufajme ze sa to uz nevrati...no tak ked to maju uz 3ja tak to fakt nebudu zubky 😅 no uvidime 😝 tak skore uzdravenie 😀

kristinabianka
21. júl 2009

ahojte kocky,co uz vsetky dovolenkujete,ze nepisete???? 😀 😀 😀

danona
22. júl 2009

ahojte, zdravim z domuuuuuu 😎
kristinabianka-noo, uz dovolenkujem domaaa 😀 😀 😀

pipinka82
22. júl 2009

ahoj tak ako je doma 😀 aj tu je teplo xixi aj ja sa citim ako na dovolenke xixi 😀 😀

Siwi zijeees???? 😀

Marus odisla na dovolenku do hôr teraz ma veget s malym su tam aj obidve babky 😀 aspon si odpocinie!!! 😀

siwike25
22. júl 2009

Awojte babule
Danona ako bolo??
Pipika szermus aranka,mam čas??heheheh simonko je už zdravy,cely den robil len e len zle 😠 😀 😀 😀
Však dojdite neee??? 😉 😉

pipinka82
22. júl 2009

Siwi 😀 mam čas?hm!! 😀 😀 Miro dojde domov v piatok tak sa tesim a mame velke upratovanie dobeda doma xixi vies mama je na dovolenke a je aspon s malym 😀 😀 ja mam tak cas aspon nieco porobit 😀
To co mali nase deti asi bola vyroza a Ryankovi dnes vysiel horny pravy zubok huraa 😀 aspon uz ho to netrapi po nociach 😅

pipinka82
22. júl 2009

Baby predavam Quinny Buzz cerveno cierno reflexny ak viete o niekom kto ma zaujem budem rada lacno to je 125eur dakujeem 😀 😀

Siwi shanaj aj ty niekoho na nee!!! 😀

Danona uz si svoj predala?? 😀 😀 nedari sa nam coo??!! 😒

janka5861
22. júl 2009

Ahojte babizne..... siced niesom z galanty ale zajtra by sme chceli ist do galandie ? Co hovorite odporucate ?

danona
23. júl 2009

janka5861-urcite ano 😎
siwike-no doobre bolo 😀 😎
pipinka-no nedari sa ani mne... 😅 jedna kocka z cr ho velmi chce, no tak za polovicnu cenu este.. 😝 ty ho mas uz po niekom ten kocik??-ja len ze to je starsia verzia a malinky je este malinky.. 😀
a blahozelame k zubku 😵 😵 😵

pipinka82
23. júl 2009

dnes som bola s malym u doktorky ved v noci kaslal az sa drhol a ma sopliky ☹ tak nam dala kvapky a uvidime tuto noc ako bude 😝 a este nam povedala ze malemu sa tlacia 4 zubky naraz 😅 zatial je len ten jeden vonku tak cakam kedy dalsie 😅

ninny
24. júl 2009

ahojte 🙂

chodila alebo chodí niektorá z Vás na to kúpanie dojčiat do Galandie? 😉

manika77
24. júl 2009

cawte prave sme prisli jooj strasne dobre nam bolo take teplo tam nebolo aspon 😉 maly tam bol ovela kludnejsi..
ninny myslim ze cez prazdniny to nieje az v septembri...

ninny
24. júl 2009

manika, to neviem.. ja chcem s maličkým začať chodiť, keď bude mať pol roka.. len som chcela vedieť, či ma niektorá s týmto kurzom skúsenosti 🙂 viem, že je to 2 krát do týždňa, pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov 🙂

pipinka82
24. júl 2009

Manika čaw no konečne si doma xixixi 😀 akooooo?? 😀 😀 malemu to tam asi prospelo však xixi 😀 😀

siwike25
24. júl 2009

Heloooou
Niny tušim danona chodila s malou,skus sa jej opitat 😉
Manika čaves,tak to je dobre že vam bolo super 😀
Pipika aj Simonko strašne kašle a aj soplik ma trocha,ale nechcem chodit koli kašlu k dr. 😉 ja mu davam hedelix a ked to nepomože tak mu kupim sirup na kašel 😉 😉 .Miro je už doma??Boly sme sa včera kupat v galandii,bolo suprovo,zas som cela zoškvarena,ale aspon som už neni biela ako stena,heheheheh.Už som hneda 😀 😀 😀

pipinka82
24. júl 2009

Ninny malinký je zlatunky 😎 ved a kočíkovat snamy nechceš chodit???Sme vonku každý den s manikou 😀
Síce v tomto teple nechodime von ako sme zvyčajne chodili ale ked už bude znesitelnejšie počko určite pojdeme 😉 ak chceš môžem ti poslat číslo ako aj na mna lebo manika ti pošle svoje zavoláš nám a stretneme sa 🙂))

pipinka82
24. júl 2009

Siwi ja som šla radšej bo otec ( dedo) je tiež chorý a nechcela som aby to dostal ešte viac ☹ dala nam kvapky na kašel a už je dnes lepšie 😎 a máme hnačku dnes chúdatko tak sa pokakal že aj koberec som mala odtoho a on bol celý xixi s oblečením som ho musela šupnut do sprchy xixi 😀 to tie zuby dnes je vonku druhý horny a vedlajsí sa už tiež tlačí 4 zubky naraz idu 😅

pipinka82
24. júl 2009

Miro dnes pride večer tak sa nenormalne teším xixixi 😀 po 2 mesiacoch ani nečudo xixixi 😀

siwike25
24. júl 2009

Pipika no ked ma oslabenu imuniotu tak to určite chiti,ale dufajme že nie.No stimy zubamy mi niečo hovor,pozname to od 4 mesiacoch 😀 😀 .Dnes idem robit,dufam že tym dvom tam nebude zas šibat 😠 😒

siwike25
24. júl 2009

pipika bude krvava spalna ,čoooooooooooo??heheheheheheh 😉 😉 😉 .Budeš chodit ako kačica 😉