Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

pipinka82
27. júl 2009

No baby nejako to tu flákate 😉 😀 kde ste??

Siwi a ty???kde si????? 😀 😀

pipinka82
27. júl 2009

no asi som tu fakt len ja 😉 flákate sa cicušky 😀 máme nové fotečky 😀 Many kuk je tam aj Marko herec na bicykli xixi 😀

ninny
28. júl 2009

ahojte 🙂)

pipinka, manika kedy idete dnes kočíkovať? 😵

manika77
28. júl 2009

ninny zavolaj ked pojdes my budeme vonku uy asi skor ako ty 😉

ninny
28. júl 2009

Dobrý večer 😉

Uff, teraz som si sadla... Sebinko sa nám nakoniec zobudil niečo pred siedmou.. okupkali sme ho, pomasírovali.. nakojila som ho, pred pol hodinkou zaspinkal.. ja som ešte upratala kuchyňu po večeri a konečne sedím pred telkou.. 😉 dúfam, že zajtra sa už k Vám pripojim.. ale na druhej strane, som hrozne rada, že dnes konečne Sebko po dlhom čase cez deň dlhšie spinkal 🙂

Dobrú nôcku, papa 🙂

siwike25
28. júl 2009

heloooou herečka šak som tady tudy,heheheheh.MAM čAS??????????HEHEHEEH 😉

pipinka82
28. júl 2009

helooow 😀 no tak maj čas xixi a ja mám čas??? 😀 😀 čo robíte?? 😀

Ninny v pohode však sa ozvi zajtra idem ja na poradnu na 13:00 hod a mani ide somnou 😀 ale pobede zajtra nebudeme vonku asi Manika ide kuk miminko a ja sa asi budem s malým trápit po očkovaní 😔 ☹ no snad to zvládne a bude fit 😎 ale ved zavolaj 😀

ninny
28. júl 2009

pipinka, dúfam, že to očkovanie prebehne čo najhladšie a Ryan to pekne zvládne.. držím pršteky .-)

pipinka82
28. júl 2009

No v tom dúfam aj ja 😉 dost sa natrápil kôly zúbkom pred pár dnami a zajtra zas ☹ ved uvidíme 😅 díky 😎

siwike25
28. júl 2009

Pipika mam čas??heh?? 😀

manika77
28. júl 2009

cawte spite uz?

siwike25
28. júl 2009

ja som tu a pipi na pokeci,heh 😀

manika77
28. júl 2009

bozze ta lubi ten pokec 😀 ..ja som kukala na markize taky film ..ale marko sa kazdu chvilu budi tak to bude zase noc 😒

siwike25
28. júl 2009

Aj ja sem tam kuknem.Ale idem už hajat,zajtra sa ideme kupat,dufam že bude dobre počasičko 😵 😵 pA

pipinka82
28. júl 2009

ahojte som na pokeci xixi 😀 ale preto že kšeftujem 😀 mám kupca na kočík aspon dúfam že nie ako iné ozvú sa a potom nič 😅

pipinka82
28. júl 2009

no asi už hajáte že? Pridala som nové fotečky 😉 tak dobrú idem dalej kšeftovat papa

siwike25
29. júl 2009

heloooou kukuk,dnes bolo super,už som jak cigana,xixi 😀 😀
Pipi no už si ho predala???
Manika awoj
kde ste???
zuzula-kde si ešte žijete?????????????????????????????? 😀

manika77
29. júl 2009

caaw ja som sem akurat nakukla...ale ty si tu uz asi neni ☹

ninny
30. júl 2009

ahojte
pipinka, ako dopadlo včera očkovanie?
ja som dnes skusila kupkať skôr, už o pol siedmej sme boli hotový, vykupkaný, pomasirovaný, akurát keď som ho šla obliecť, tak sa v priamom prenose vykakal 😀 zlatušík môj 😉

ninny
30. júl 2009

a zaspal mi ešte počas kojenia, papal len necelých 10 minut, tak som zvedava ako dlho mu ten spánok vydrží 😝

pipinka82
30. júl 2009

Siwi predala včera 😀 a zajtra idem pre peg.perego do TT 😀 😀 😀

ninny očkovanie je katastrofa dnes ho bolia nožičky ešte viac než včera celú noc sme boli hore 😝 a fnuká celý den nechce ani na zem vždy na ruky ☹ aj teraz zaspinkal ale budí sa plačom každú pol.hodinku ale neskôr mu skúsim dat sirup na upokojenie prot bolesti bo k nožičkám nás trápia zúbky 😔

pipinka82
30. júl 2009

Siwi kuk album a si tam aj ty ako sa močíme v bazéne xixi 😀

pipinka82
30. júl 2009

hm a zas tu nieste ked som tu ja xixi 😀 spinkáte čooo????no idem aj ja kým herec spinká 😎 paaaaa

manika77
30. júl 2009

noo pipi aspon vies ake je nespat ja uz nespim vyse sedem mesiacov 😒 uz som z toho totalka unavena ☹ dufam ze okolo roka zacne spavat 😉

siwike25
31. júl 2009

Helou herečky ako??Nemate čas ani dojst ma mrknut do roboty,že??? 😀

danona
31. júl 2009

ahojte
kazdy den sa tiez macame v bazene.. 😀 dnes idem k svokrusi "dobrovolne"pomahat zavarat broskyne 😝 😝 ma porazii.. 🙄 a to to chcela robit vcera cez obed, v tych najvacsich horucavach.. 😒
manika-ze spanok?? ninusa vcera zaspala o 01h rano, od 9h rana uz funguje... a to cely den beha, plave v bazene... 🤐

siwike25
31. júl 2009

Danona prijemnu zabavu,hehheeh.Simonko ešte stale nespi 😠 😠 😠

petruci6
31. júl 2009

caute baby,
linduska sa nam dostala do top 10 v sutazi a dnes to konci
mozete nam poslat hlas,ked sa vam fotka paci?

http://www.modernazena.sk/index.php?c=829

v lavo sa hlasuje pod tou velkou TOP 10, sme cislo 7

dakujemeeeeeeeeeeee galanta 🙂

prve 3 miesta budu v casopise 😵

siwike25
31. júl 2009

Petruci a je tam naš hlas,držime prsty 😉

danona
31. júl 2009

siwike-maly ti este poobede spava?? 😕 ak ano, tak super..ninusa nespava poobede od druhych narodenin... aspon dnes vecer zalomila uz o 20h, len dufam, ze sa o 21.30 nezobudi s jej oblubenym "mamiiii, uz je laano?" 😀 😝
petruci-hned to idem kuknut a zahlasovat 🙂 😉