Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

piginka
2. dec 2008

dakujem siwike a tiež elle za info 😀

ella1
2. dec 2008

siwi a o koľkej?

siwike25
2. dec 2008

O 09-40 sa stretnem pred danoninim domom s danonou ,ak chceš pridaj sa aspon si dame ga stretko ,nie?

danona
2. dec 2008

siwike-stvrtok idem, zajtra nie.. 😉

zuzana222
2. dec 2008

ahojte babule, vo stvrtok je v galante v mc mikulas?o kolkej ?

zuzana222
2. dec 2008

´dievcata idem uz spat, ak niektora mozte poslite mi Ip ze ako je to s tym mikulasom. ja som v tom MC este nebola. jeden krat stvrtok bol prave sviatok a este jeden moj pokus,tak dcerka zacala kaslat,tak som radsej nesla.dakujem za odpovede.pekny vecer

zuzula28
2. dec 2008

zuzi, áno vo štvrtok v mc o 10.00...inak je to bambulkovo.sk 😵

zuzula28
2. dec 2008

siwi, sorry zajtra nemôžem ísť kočíkovať, lebo dnes prišla moja mamina a zajtra ideme riadiť náš byteček na Vianoce 😀 😝 a potom ju pôjdeme okolo 16.00 odprevadiť na stanicu na vláčik, tak dúfam, že sa nehneváš 😔

danona
3. dec 2008

zuzula-tiez robim dnes , zajtra vianocne upratovanie..mam tu aj jednu tetusku na vypomoc /ja pomozem jej, ci ona mne, no zajtra bude uz sama 😅 / - kedze chcem ist na toho mikulasa.. 😎
ozaj a k spenatu som sa dohrabala az dnes 😅 - vcera sme obedovali u svokry.. 😀

siwike25
3. dec 2008

Haloo baby kde ste? 😀

zuzula28
3. dec 2008

čaute cicky micky, tak house je vypulírovaný, som unavená ako koník, ale už bude pohodička 😵

siwi, zajtra ráno ti volám a zastavíme sa pre danonu a ešte musím zaniesť ku svokričke do ambulancie kľúče od bytu, lebo tata si ich nezobral a ráno pôjde zo služby, tak aby mi nezaspal na rohožke ako opustený puntík ☹

mimik9911
4. dec 2008

Ahojte baby, ja som tu dlhsie nebola, bo sme robili kuchynu a k tomu musim vsade nahanat toho mojho certika, vsade lezie a robi bordel 🙂
Ja som zo Zarnovice, ale dlhsiu dobu som byvala v BA a od narodenia Adel som sa ocitla v GA a moja polovicka je zo Serede.
Zuzula, to je ta lekaren za Galaxiou? ak ano, tak si ma raz obsluhovala v llekarni, kupovala som homeopatika na zubky a pamatam si ta preto, lebo som mala Adel na rukach pri sebe a ty si povedala, ze mozem ist dopredu s tym dietatom, ale to som uz bola skoro na rade, tak som nesla 😀
Ella, vsak jej povedz nech pride na kona, dohodneme sa 🙂

siwike25
4. dec 2008

Awojte babulky.Tak dneska bolo super na Mikulašovy,že?Najblišie sa pojdeme tam pohrat s detičkamy,hm? 🙂
Zuzula poslala som ti Ip 😀
Danona Aj tebe Ip 😉 .
Zatial pa pa ,večer napišem.A pošlitemi fotky na moju adresu,Ip vam ju pošlem papapapapap

ella1
4. dec 2008

caute.ja som včera robila rafaelo, ale musím schovať lebo mm mi poje do vianoc.teraz pôjdem spraviť vanilkové rožky a zajtra medovníky.
no to je na mňa aj tak skoro, ja som pred desiatou ešte v pižame a neumytá 😀
mimik-no ked ju niekedy stretnem poviem jej.ale neviem či vôbec majú net doma.....

lefika
4. dec 2008

ella, ty uz oecies na vianoce? 😕 ja este ani suroviny nakupene nemam 😅

siwike, ved daj do albumu nejake foto z mikulasa 🙂 bolo vas tam vela? a kto robil mikulasa, nevies?

ella1
4. dec 2008

lefi, no ja by som nie, ale všetci už dávno pečú tak som sa bála že to nestihnem.rožky som spravila, som zvedavá, či budú aj jedlé 😀

siwike25
4. dec 2008

Lefi awoj ,pozri si na Facebooku ,nechce sa mi to aj sem davat 😀 ,tak tento rok to nebolo velmy dobre zorganizovane ☹ ☹ .Deti sa tam bily a plakali.No neva.Mikulaš ani dobry kostim nemal 🙄 🙄
Ella1 je našla som ta na facebooku ,uložila som si ta do priateliek 😀
Danona ukazovala som mamine fotky,a hovori že teba pozna aj ti ju.Robila na poistovni upratovačku (anka) volakedy a teraz robi zas v nemocnici na 4.pos.... 😀 😀 😀 Dobre čo?heh 😀 😀 😀

lefika
4. dec 2008

siwi, uz som si pozrela 🙂 mikulas mal tusim ten isty kostym ako minuly rok...akurat ze vtedy ho mal na sebe 2metrovy chlap 😀 ten na fotkach vyzera tak srandovne 😅

ella, ja si absolutne neviem predstavit, ako by vydrzali tie kolace do vienoc, keby som ich teraz napiekla: pred mojim chlapom by to muselo byt na 10 zamkov zamknute, aj tak by to nepomohlo 🙄

danona
4. dec 2008

ahojte
siwike- 😀 ano, viem ktora, aj sa podobate 😎 😉 dufam ze na mna v dobrom pamata, lebo niektore baby tam neskutocne frflosky su 😕 /ja niee 😀 , vzdy sme pokecali.. 😉 /
hned idem fotky stiahnut.. 😉
ella- waw, sikovnaa, ja tak dva druhy upeciem, nieco svagrinka objednala, nieco svokra urobi /dufam 😅 / a 27.12 aj tak ideme fuc.. 🙂
zuzula,siwi- no skusala som dnes auticko-doniesli mi automat, ma skoro slahlo 😅 , tak som si vypytala od pana majitela fy nech mi necha zamestnanca, s nim som sa previezla po meste.. no islo mi to, tak som zamestnanca vylozila u neho vo fy a isla svojou cestou 😀 auticko mam dozajtra/dovtedy dufam bude hotove moje/ 😎

danona
4. dec 2008

lefika-no bol tam dnes trocha organizovany chaos.. 😀 no malej sa tam paacilo.. 😎

siwike25
4. dec 2008

Danona mamina spominala v dobrom na teba 😉 😉 😉 .A my sme pozeraly akeho fešiho to maš v aute 😀 😀 .Nešli my tie fotky a nedaju sa ani otvorit
http://www.facebook.com/home.php#/photo.php?pid... tu si kukni čo som nafotila ja.Ale dakujem za snahu 😀

zuzula28
4. dec 2008

čaute,

danona, akého "zajačika" ti na tú "jazdu" poslali...sme ho obzerali so siwi, že či nepristúpime, ale na palube bolo dieťa, takže nič 😀 😀 😀

zuzula28
4. dec 2008

siwi, áále čože by sa deti bili...naši sa správali ukážkovo...ninka ešte aj mňa potúlila, Mišiak sa celý čas kúpal v loptičkách a Simonko, ten bol absolútne nad vecou a nevzrušene kreslil krásne autíčka...my máme skrátka úžasné deti 😀 😀 😀

siwike25
4. dec 2008

zuzula tak zo ja viem že my mame užesne detičky ale podaktore tam išly skolabovat 😀

zuzula28
4. dec 2008

som si chcela na face pozrieť tie fotky, ale ma to nechce zaregistrovať ani za pána 😠 😠

siwike25
4. dec 2008

daj si ich stranku a dole na lavej strane si to prepni na slovenčinu 😀 😝 .Skušaj cicka skušaj

zuzula28
4. dec 2008

siwi, no však ja to mám v Slovenčine, potvrdzujúcich správ naondený plný mail a aj tak ma to tam nepustí 😝

siwike25
4. dec 2008

huraaa Simi konečne zaspal,ludia ja mam doma predatora ktory nechce spat 😠 😠 😠 .Ale konečne zaspal a ja si možem aspon odichnut 😀 .Zuzi kde si? 😝

siwike25
4. dec 2008

fuha tak potom neviem mne to islo na prvy krat 😀

zuzula28
4. dec 2008

siwi, idem sa nacáhnuť na gaučík, ide Roming a ocino apeluje na spoločné trávenie času, no idem, keď ma tak miluje 😀 😵