Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

zlatat
14. jan 2011

@siss_sz neviem, písal to rukou, a po ňom neviem čítať ... a už je to jedno, len by mohol byť trošku viac komunikatívny a povysvetľovať, dokopy nič mi nepovedal, len toľko, že to nevyzerá dobre ...

rachelkattona
12. mar 2011

Ahojte, maminy, tak sa nam to teda podarilo, budeme otvarat novu skolku a jaslicky v galante, velmi sa tesim 🙂 🙂 🙂

siss_sz
15. mar 2011

@rachelkattona kde kedy a aky typ? 🙂 podrobnosti prosime🙂

deticky123
16. mar 2011

mile maminky a deticky,v Galante bude trojo jasliciek 🙂 🙂 😉 😉

deticky123
16. mar 2011

som tu novacik,ale vsetko dianie okolo deticiek a mamiciek sledujem,aj ja mam doma 3 krasne ratolesti 🙂 🙂 🙂

manika77
16. mar 2011

@rachelkattona skolku? mohla by si dat podrobnejsie info dddakjem

siss_sz
17. mar 2011

@deticky123 a si z GA priamo? a ake jaslicky a kde budu? 😉

magdusska
17. mar 2011

@deticky123 troje jaslicky? super...sup sup nejake info prosiiiim 😀

deticky123
18. mar 2011

siss-sz,magdusska ahojte,pisala som na jasle v galante,ale bola som vymazana...porusila som pravidla fora 😢 ,takze ani teraz neviem co mozem pisat 😉 ,1jasle hodska ulica,15 det,2 jsle vodarenska 5 det,3jasle sportova 5det.

deticky123
18. mar 2011

som priamo z galanty,sportova ulica 😉 😉 😉

deticky123
18. mar 2011

a tie na sportovej,budu sluzit aj ako hodinove opatrovanie 😅,pre maminky,ktore si odbehnu nakupit,zacvicit alebo len oddychnut 😀,co vy na to maminky? 😵

silvia0111
18. mar 2011

@deticky123 dobra sprava 🙂 neskor vyuzijeme 🙂
poznate niekoho kto robi plienkove torty v GA ? ak ano, mozme sa dohodnut cez IP

deticky123
18. mar 2011

@silvia0111 nepoznam,ale idem sa povypytovat kamosiek 🙂

silvia0111
18. mar 2011

@deticky123 dakujem

siss_sz
18. mar 2011

@deticky123 jej, to je super... ja som zo sportovej!!!
a do IP nemozes viac info? (cena a tak...aj za to hodinove...a ze odkedy to bude aktualne) dik 😉

sofhia
19. mar 2011

@deticky123 ahojcek, prosim ta hod mi to do IP podmienky, to co chce aj Siss.... cena, odkedy, podmienky... aj to hodinove... aj tvoje skusenosti poprosim... dakujem

deticky123
19. mar 2011

ok koceny,napisem do IP,pa

f1
21. mar 2011

@deticky123 nazdar?

deticky123
21. mar 2011

@f1 ahoj mamicka,ako sa mate?

f1
21. mar 2011

@deticky123 idete von?

deticky123
21. mar 2011

f1,ideme von,volala som ti 😅 dajme stretko 🙂 🙂 🙂,

rachelkattona
21. mar 2011

@manika77 Pristahovali sme sa sem a teraz chcem otvorit od sepetembra bilingualne jaslicky
spojene so skolkou, aby deti mali moznost stabilneho prostredia az do kym nepojdu do skoly, jedny som uz mala otv
orene v piestanoch, kde som ucila deti aj zo zahranicia, nakolko v piestanoch je ich vela.Skolku som prisposobila zahranicnemu stylu, ucili sme sa anglictinu, co uz pre dvojrocne deti- bola najoblubenejsia aktivita zo vsetkych a mali sme ju kazdy den, potom matematiku, historiu krajiny,keramika....vselico, rozne akcie, grand price,music award...bolo to vlastne nadstandartne vzdelanie a rodicia sami zasli ako sa deti uz od dvoch rokov vedia vselico naucit, bolo to super,Velmi mi to teraz chyba, ked sme sa odstahovali, strasne som si deti oblubila a a rada by som v tom pokracovala, tak som sa rozhodla, ze to urobim aj tu. Za druhe dcerka je na takyto typ zvyknuta, teraz ma ist od septembra do skolky a neviem kde ju dat, chcela by som pre nu nieco viac,tak teraz chodi do bratislavy do wonderlandu,tak uz aj kvoli nej som sa rozhodla nieco take urobit. tu.Budeme dve ucitelky, jedna je priamo z canady, obidve vieme po anglicky aj po slovensky. Cena bude vychadzat do 9 eur na cely den, otvarame dve triedy po 10 deti- junior class a big class.Zariadenie mam z byvalej skolky teraz sa len rozhodujeme na lokalite, uz sa strasne tesim, ked to otvorime 🙂 dufam, ze to potesi aj mamicky z galanty. 😉

f1
22. mar 2011

@deticky123 kukulele si tu?

deticky123
22. mar 2011

@f1 dam si este kavicku s manzelom a uz aj startujem kocik 😀

magdusska
23. mar 2011

@deticky123 ahoj, mozem ta poprosit tiez mi blizsie info, cenu, podmienky a pod. do IP. Velmi dakujem. Pekny den 😀

krasnyanjel
27. mar 2011

Ahojte mamicky z Galanty, ja mam 26 a dcerka ma 9 mesiacov a chodime same na prechadzky, ak by sa chcela nejaka maminka k nám pridať, ktorá tiež chodí sama von budeme rady. :o)

sofhia
27. mar 2011

@krasnyanjel ahoj, poslem Ti IP, mala by som zaujem,

stvura
30. mar 2011

Kocky, nekocikujete niektora alebo nestretavate na ihrisku moju byvalu spoluziacku Henrietu Lancz, za slobodna Steskalovu? Ma rocneho chlapceka...ak hej, dajte mi prosim na nu kontakt. Dakujem

renculiatko
31. mar 2011

Ahojte kočky ja by som tiež hladala nejakú parťáčku alebo parťáčky v Ga na kočikovanie prechádzky a tak 🙂

magdusska
14. apr 2011

ahojte baby neviete poradit nejaku fakt dobru koznu ambulanciu v Ga? dakujem 🙂