Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

vilki
11. mar 2007

barun ako ti je dobre, aspon trosku vypadnes... 😀 aj ja by som niekam sla.
no tak kedy to stretko vo strvrtok? dufam ze bude pekne aspon ako dnes.

bellasandra
12. mar 2007

Tak vo stvrtok by bolo dobre- malo by byt aj pekné pocasie 🙂

barunka
autor
12. mar 2007

baby, ten môj chlap vymýšľa, dnes zasa vravel, že vo štvrtok ideme, tak ja vám dám vedieť zajtra, lebo dnes sa dohodne s kolegom, že kedy vlastne nepôjde do práce.
Celý tento týždeň má byť super počasie, tak snáď sa nám to nepokazí.
Mne simi teraz zaľahla, už vstávame o 6 ráno, máme navarené, boli sme aj vonku, vybehala sa, tak teraz oddychuje.

vilki
12. mar 2007

mne je to v podstate jedno kedy...
barun vcera som ti pisala ze by som niekam isla a dnes ma muz zobral do nitry tak som sa trochu aj ja popozerala po obchodoch.ale ja som si samozrejme zas nic nekupila, iba malemu auto, loptu a ciapku na leto.ale aspon som niekde bola 😀

barunka
autor
13. mar 2007

baby, tak ideme predsa len zajtra do toho pezinka.
jeej vilki to je super, že si vypadla. Inak ani ja som si sebe nekúpila niečo ani nepamätám. Stále len Simonke.
Dnes je inak simi zlá ako sto čertov, tlačí sa jej ďalší zub, takže mi dáva poriadne zabrať. Konečne mi zaspala, ale to sme boli zasa od deviatej vonku a dnu len sa napapať a spať. A poobede ideme zasa, treba to využiť, kým je vonku tak krásne.

bellasandra
13. mar 2007

Takze teda dáme to stretko vo stvrtok ?
🙂

simina
13. mar 2007

Ahojte babenky no my asi neprideme maly je zasa chory uz som s toho na nervy. ☹

barunka
autor
13. mar 2007

sandri, môžeme. Simi ide zub, tak bude trochu zlá, ale hádam prižmúrite oči 😀

barunka
autor
13. mar 2007

simina, prajeme skoré uzdravenie

vilki
13. mar 2007

jeeeeeej takze vo strvtok to konecne zrealizujeme? uz sa tesim. 😀

simina ☹ skoda, tak sa liecte a skore uzdravenie...

bellasandra
14. mar 2007

Aj ja sa teším 🙂 Tak o ktorej ?
Simina- skoré uzdravenie

vilki
14. mar 2007

baby, tak bude zajtra to stretko?
ak hej tak kde a o kolkej?

bellasandra
14. mar 2007

No veru aj ja som zvedava , lebo zatial zas ja a Vilki sme tu len 😀

vilki
14. mar 2007

no a kde ste vy ostatne?dufam ze sa toto stretko vydari a ze prideme viacere.ja zajra tak ci tak idem do ga lebo chcem ist do dm.

vilki
14. mar 2007

tak co bude?pride zajtra niekto?

bellasandra
16. mar 2007

Baby ja som sa včera dozvedela taku blbu správu. Sesternicu z druheho kolena, nasli mrtvu v Dunaji vo Viedni. Bola týždeen nezvestná. Mala len 17 rokov 😔

snilko7
16. mar 2007

Sandri to mi je ľúto....inak chcem sa ťa spýtať, dájú sa v Galante niekde kúpiť tehu rifle a iné oblečko pre mňa, lebo už som zúfalá a nechce sa mi kupovať si rifle za 1700, skôr niečo lacnejšie

bellasandra
16. mar 2007

Snilko- co sa dá robit...
No je tu v Ga obchod pre tehulky myslím , ze je nejaký oproti Bille a teraz otvorili nový obchod pre deti a ževraj je tam aj pre mamicky oproti Taverne. Ale neviem aké ceny su tam.

snilko7
16. mar 2007

vďaka Sandra, tak skúsim niekedy zbehnúť do Galanty, snáď niečo zoženiem 😅

bellasandra
17. mar 2007

Ja som to vyriešila teplakami 😀

snilko7
17. mar 2007

sandri ja tiež nosím tepláky 😀 ale k doktorovi by som v nich nerada išla 😀 a fakt jedny nohavice potrebujem, mám len také na traky a to sú mi ešte moc veľké, to až na taký ôsmy mesiac 😅

biela.pani
17. mar 2007

Ahoj Snilko7, neskúšala si u nás Remi? Tam tiež zvyknú mať niečo. 😉

snilko7
17. mar 2007

ahoj biela.pani včera sme tam boli kuknúť a vraj už dávno nemali, že sa skúsia popýtať v sklade, ale ja už ich súrne potrebujem, lebo inak budem chodiť holá

biela.pani
17. mar 2007

no potom neviem. Alebo skús aj Senec, tam je tiež kopec kadejakých obchodov. čo máš s ICQ?

bellasandra
17. mar 2007

Snilko- ja som aj k l ekárovi chodila-ale to som mala zvlast vydelené 😀

bellasandra
19. mar 2007

Baby- kde ste všetky ? 😕

vilki
19. mar 2007

caute ja som tu 🙂 nejako nestiham, teraz sa akurat chystam, chcem ist na vodicak.od stredy zacina kurz tak si chcem zajtra vybavyt papiere a pojdem.

bellasandra
20. mar 2007

Len bez na vodičak- 😉 aj ja by som mala íst, ale ja sa bojím 😝

barunka
autor
20. mar 2007

baby, vidíte, ja vodičák mám, ale sama sa jazdiť bojím s naším autom. Je asi dvakrát také na akom som robila vodičák a neviem cúvať... 😀 😀 😀 a hlavne, plyn sa pridáva až príííííííííliš ľahko

bellasandra
20. mar 2007

Barun- mala by si jazdit- aby si sa zacvičila. Ale napr. ja- sa bojím chodit vôbec autom s malou. Normalne som na nervy- vsak odkedy ju mám som bola autom len 3 krát 😝