Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

liana77
19. aug 2008

Maminecka tak super, ze sa poznate. maly sa vola Misko. ja sa s Petom poznam od najmensieho mala. nasi su priatelia.

Ja som zase pocula ze tie polia za kupaliskom xcu popredavat ako stavebne pozemky. Neviem, co je na tom pravdy, ale uz som to pocula od viacerych. Spominala som kamosovi ten zakaz stavieb, slubil, ze zisti co to ma byt. je to inak dobry nonsence..

Barun mrkla som tvoj album ak sa nehnevas 😉 tvoj muz je byvaly spoluziak mojej segry 😀

barunka
autor
19. aug 2008

liana, nehnevám 🙂 inak tie pozemky sú už vraj rozparcelované, robia tam aj radovú výstavbu domov, tie sú už predané a tie pozemky sú cca 750 m2 veľké a cena je 1250 Sk za meter plus 200 000 za siete. A keď sa to vyráta tak to nie je už žiadna sranda... robí to jeden úľančan, roli aj vie kto aj s ním volal, ale ja nie... 😀 😀
tak to potom chlap možno pozná aj teba, ale zasa na druhej strane, ktorú babu z úľan on nepozná 😅 😅 😅

maminecka, ďakujem. Inak ja som dnes na tej pošte skoro vraždila. Pekne dlho sme tam stvrdli a dúfam, že najbližší mesiac tam nebudem musieť ísť nič posielať.

ella1
19. aug 2008

barunka,čítala som o tej pošte.z toho si nič nerob,niektorí ľudia nevedia čo so sebou!

liana77
20. aug 2008

Ahojte

barunka - nevedela som, ze to uz je aj rozpredane 😒 Dufam, ze sa Vam daco podari kupit. Ta nasa kupa sa hrozne natahuje, uz mame aj odhad na ten dom, ale odhadca to poslal do banky nasej znamej, kde berieme hypoteku, a kedze je v mad. dnes statny sviatok tak vobec netusime na kolko ten dom vobec ohodnotil a ci vobec tu hypo dostaneme.

ja sa lucim na par dni, odchadzame na dovcu, dufam, ze bude aspon par dni teplucko.

majte sa

weroni
20. aug 2008

liana tak si uzite dovolenku 🙂

daniela84
20. aug 2008

Ahojte baby ja som presovcanka, urcie ste uz poculi o tom ze maminky sa obuli proti tomanovej nezmyslom a vyhlasili boj, vznikla peticia a mozte ju podpisat aj vy prostrednictvom netu, tu je link, pridajte sa k nam
http://www.materskecentra.sk/peticia/peticia.php

ella1
20. aug 2008

cafte.
dnes pozerám,že v Galante svadba.rozmýšľam,kto sa už len berie v stredu a potom mi došlo,že dnes je 20.08.2008

barunka
autor
20. aug 2008

ella asi si mladí myslia, že im to prinesie šťastie 🙂 inak tá pošta, to ma vypumpovali včera do nepríčetnosti...

liana, peknú dovču prajem. a držím palce, aby vám to s tým domčekom vyšlo, nech vám banka nerobí problémy...
my ešte počkáme do toho 27-meho kedy majú mať poradu a potom uvidíme..

danona
20. aug 2008

ahojte, vsetkym pekny vecer zelam!! 😵

weroni
20. aug 2008

ella my ked sme mali minuly rok v aprili svadbu tak nam to vyslo na sobotu 14. 4. a viaceri si to prehodili o den skor - na piatok trinasteho 😀
Inak my sme povodne chceli na prveho aprila ale nevyslo to na sobotu 😀

siwike25
21. aug 2008

Awoj Danona davno som ta nevidela ako sa maš? 🙂

danona
21. aug 2008

siwike-ako sa mam?? 😀 no periem,periem a periem.. 😀 😝 - vcera sme prileteli domov.. 😉 tak sa uurcite uvidime.. 😉

ella1
21. aug 2008

cafte.
danona-ako bolo?
konečne máme dvere v byte 😝 😀 po skoro dvoch rokoch 😅 ale teším sa 😉
weroni-aj rodičia mojej spolužiačky sa brali 1.4. a nik im nechcel veriť 😀

weroni
21. aug 2008

ella no a neni to dobry datum na svadbu? 🙂 a my sme mali celu svadbu taku blaznivu takzeby nam to sedelo ale nevyslo to na sobotu 😀 tak sme mali 14. aprila 😀

danona
22. aug 2008

ella-no doobre 😎 veelmi teplo a slnieckovo.. 😀 plaz jemny piesok, super pre malu.. 😎 vecer skusim nejake foto nahodit /som na to nejako leniva,no skusim sa nakopnut.. 😅 /
no..1.4... to mam narodeniny... 😀
weroni-tusim mas esterku narodenu cca rovnako amia terezku... nevies co je s amiinou dorotkou??-niekde som citala ze mala nejake problemy,uz su ok? 😕

weroni
22. aug 2008

danona no ja mam od nej naposledy spravu ze isli naspät do nemocnice 😒 neviem ako su na tom - do diskusie teraz nechodia dlho 😒

alegoria8
22. aug 2008

Pekný deň Vám želám....Chcela by som sa vás len opýtať, či mi snažilky alebo už maminky vedia poradiť, kedy ordinuje dr. Havránek a či sa k nemu treba vopred telefonicky objednať.Ďakujem 🙂

lefika
22. aug 2008

barunka, o tejto skolke vies? www.carovnydomcek.sk

siwike25
22. aug 2008

Alegoria8 ahoj ja knemu chodim,pondelok tam neni a ostatne dni tam je.Vo štvrtok tam je do 19-00h.Netreba sa knemu objednat,iba na štvrtky berie objednane pacientky.Ale ja ti radim rano tam chod minimalne na 07-00h lebo tam budeš dlho čakat.Pa a pekny dniček.

Danona už som zvedava na nove fotky 😀 😀 😀

barunka
autor
22. aug 2008

lefi, tak o tom som nevedela. my sme dnes boli na pohovore tu v škôlke, dojem zanechala dobrý, ale uvidíme aká bude realita a či si so simi poradia, lebo ako mala možnosť vidieť, nebude to až také ružové vzhľadom na jej pohyblivosť...
ty vieš niečo bližšie o tejto v borši? majú plno? mne sa páči tá angličtina, chcem Simi dať učiť po anglicky, keď nastúpi do škôlky, tu to nerobia, takže by som hľadala nejakú inú cestu. A myslím, že aj cenu majú slušnú... 😀

lefika
22. aug 2008

barunka, dozvedela som sa o tom len dnes, bol link na babetku 😉 takze neviem nic viac, ako je na tej stranke. ja to uz teraz necham tak, a pojdem sa tam spytat, ci ju zoberu az dalsi rok.
u nas ta skolka vyzera byt celkom fajn, az na to, ze su len do 16.00, ale zas 50m od domu je lepsie ako v nejakej borsi 😒
ja cakam ako na spasenie na sukromnu skolku v galante: aj sa nieco hovorilo, ze ma nejaka byt, ale k nicomu som sa nedopatrala ☹

barunka
autor
22. aug 2008

lefi, tak o tom som počula aj ja, že by mali v GA otvárať škôlku, ale tieź nič neviem.
My máme tiež škôlku do 16-tej a pri práci v BA alebo SC ju stihnúť je veľmi nereálna predstava, takže vôbec neviem, ako ju odtiaľ budeme vyberať. myslela som si, že sú dlhšie, pôvodne vraveli, že do piatej a to by sa ešte nejako dalo, ale takto..

biela.pani
22. aug 2008

no barunka, tuším som okolo piatej nevidela otvorenú bránu ani raz. Však aj karneval a iné predstavenia majú pred treťou, aby náhodou nemuseli byť učiteľky dlhšie. No keby moja mama nechodila tak skoro z roboty, alebo mi ju nevyzdvihli svokrovci, tak nemám šancu. Našich susedov som videla, že nosia malého do BA do škôlky, každé ráno ho vidíme sedieť v aute, asi chúďa dospáva po ceste. Naša Vika by bola taká nevyspatá, keby musela vstávať tak ako my do roboty

barunka
autor
22. aug 2008

biela.pani a dokedy sú reálne? fakt len do tej 15,30 - 16 ako mi dnes hovorila? veď to nebude potom ani svokra stíhať, tá tiež vravela, že až na pol piatu vie...
inak už sa k vám pekne dlho chystáme vrátiť dvd, tak hádam to už konečne vyjde...

biela.pani
22. aug 2008

no reálne: mamičky, alebo babičky, čo sú doma tam stepujú už pred treťou a čakajú, kedy odomknú dvere, čo sa mi zdá blbosť, lebo potom niektoré deti tam mrnčia, že tam ešte musia byť, keď im už kamaráti odišli. Vika bola výnimkou, tá nechcela ísť domov 😀 . no a okolo tri dvadsať pozbierajú deti, pre ktoré ešte nikto neprišiel a dajú ich spolu do jednej triedy, kde sú tuším do takej štvrtej. tak dlho tam Vika ešte nebola, tak neviem. Ale na prvom rodičku sa zvyklo hlasovať, od kedy a do kedy majú rodičia potrebu, aby bola škôlka otvorená, alebo sa to potom dohaduje s učiteľkami. Ale ochota asi veľká nie je, keď ráno si tam odovzdáš dieťa upratovačke a učiteľky si prídu až neskôr.

lefika
22. aug 2008

barunka, no bud rada, ze tam mas aspon niekoho. my budeme v BA obaja a ak mi bude meskat vlak, tak neviem ako sa dostavim do 16.00 do skolky...lietat som sa este nenaucila 😒 tento system mi vlastne zmemoznuje "normalnu" pracu, pokial sa mi nepodari dieta pretlacit do sukromnej skolky ☹

biela.pani
22. aug 2008

barunka, kde ste boli na koníku, pozerala som fotky. síce moje baby by si nesadli ani jedna hore, mala by Simi naučiť aspoň Viku na trochu odvahy. Však dobehnite, cez víkend by sme mali byť doma. 😉

danona
22. aug 2008

ahojte
sukromna skloka v Ga?? - viem, ze Samsung otvaral.. no je pre deti ich zamestnancov, tusim zdarma ju maju.. 😉 o inom neviem..

barunka
autor
22. aug 2008

biela.pani, no paráda... a kedy vodíte Viki do škôlky? Lebo keď budem chodiť do roboty, bude ju brávať Roli, oni odchádzajú autom okolo siedmej, tak či tam nebude Simi ešte pol hodinu sedieť na obrubníku, kým niekto príde 😀 😀
včera sme boli v zoo v blave a akurát tam mali akciu, jazda na poníkoch. Ja som si tiež myslela, že Simi si tam nevysadne a bude jačať ako bláznivá ale ona nakoniec nechcela ani zosadnúť...

lefi, no zatiaľ tu máme možnosť svokru, ona chodí z práce okolo 16-tej, tak uvidíme. ale ak sa tu niečo nevyrieši s tými pozemkami, tak sa budeme odtiaľto sťahovať, takže potom tiež nebude nikto a nič.
my máme Simi zapísanú v dvoch súkromných škôlkach v senci ale sú také prepchaté, že môžeme čakať do jej puberty kým sa niečo neuvoľní...

ella1
22. aug 2008

cafte.
danona-pekné foto.tuším si si vlasy nechala narásť 😉

s tou škôlkou.naša chodila na SNP a bola tam super.mali angličtinu a fungovala tuším do pol piatej.
a to,čo otváral samsung,tak to je vlastne v škôlke na sídlisku Jas a nie je to zadarmo,ale zamestnanci nosili šeky a SESK(samsung) im časť preplácal.tuším polovicu.