Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

danona
5. nov 2008

ahoj
ella-co torta a obrazok, zvladla si?? 😉

boli sme cez vikend trocha oddychovat - domica resort, je tam celkom pekne pre deticky, no je to dalekoooo 😝
fakt je teplo..a z toho tepla mi asi tekvica pri dverach zacina hnit.. 😅
dnes som bola v NR, tam uz v tesco galerii veelikansky stromcek postaveny.. 😅

ella1
5. nov 2008

no, konečne niekto 😀
tortu my robíme len nepečenú piškotovú.iné nemáme radi.takže žiadny problém.obrázok nebol, lebo veronika chcela len snoopy-ho 🙄 a toho samozrejme nikde nemajú, tak sme dali želatínu, do toho srdiečkové cukríky,kvetinky penové a ešte také drobné kvietky.dobré to bolo 😀

ja neviem ako sa mám obliecť.ved ráno hlásia, že ak budú hmly, tak teplota cca 13 stupňov a ak sa rozplynú, tak 20 😝 no a potom sa obleč alebo si vyvešti, či sa rozplynú alebo nie. 😅

vianoce už majú všade.tuším ešte koncom oktobra už bolo všeličo vianočné v obchodoch.

barunka
autor
5. nov 2008

ahojte, tak ja poctivo hlásim, že od pondelka som pracujúca 😀 😀 😀

my sa už na vianoce pripravujeme, teda spravili sme prvý krok. Videla som krásny stromček, tak som si ho dala kúpiť. Tak ke´d nič iné, tak máme stromček, a jeden darček pre každé z troch detí 😀

ella1
5. nov 2008

barunka,no a ako? dobre v práci?
to si dobrá, ja nemám žiadny darček 😝 zas to budem riešiť 23.dec. 😀

barunka
autor
6. nov 2008

ella, dnes som mala šokovú terapiu 🙂 zaúčali ma do systému v ktorom budem robiť... pripadala som si ako v ms-dose, čierna obrazovka, krikľavo zelené písmo 😀 😀

a máš darčeky vymyslené?? lebo tieto tri sú jediné, ktoré som vedela, že čo komu kúpiť. ostatné už neviem. a plus chlap má ešte narodky po vianociach, takže tam sú dvojité starosti...

lefika
6. nov 2008

boze, darceky 😕 😕 😕
no, mala by som urychlene nieco vymysliet, lebo moji obaja maju v decembri aj narodky 😔

barun, ja take masinky pamatam 😀 volali sme ich zelene zaby 😀 ale ber to pozitivne: ziadny windows, ziadne virusy 😉

ella1
6. nov 2008

barun a kde také ešte majú? 😕 😀
no nemám nič vymyslené.ved veronika si sama nakáže čo chce.horšie je to s mm.odkedy sa poznáme ešte ani raz nevedel, čo by chcel
🙄
bud. tt má meniny,tak neviem.....

lefika
6. nov 2008

ella, normalne ma studeny pot oblial 😕 co, aj ty mas martina? ja by som na toho svojho skoro zabudla 😅 😅 😅 to by bol zas urazenyyy 😔

ella1
7. nov 2008

lefi 😀 no jasné martin.a ja mám 2 tt po ňom. som mu povedala, že by sme si mohli kúpiť postel,ale nenašli sme takú, čo by sme chceli a ešte aj s uložným priestorom.
on chcel hodinky 🙄 už asi 20...lebo každé hned roztrhne alebo ja neviem, čo s nimi robí.......ale ja chcem posteľ a hotovo.a to ešte nevie, že na vianoce chladničku 😅

danona
8. nov 2008

ahojte
moj mm ma narodky prave dnes, vecer robime party pre dost ludi 😀 😝
darcek mam, myslim ze originalny, uvidim co na to mm povie.. 😎
vianocne darceky - som uz nieco pokupila - deckam, no mm nevieem co to bude.. ☹

mariannak
10. nov 2008

aha, co tu objavujem. GA a okolie 🙂 zdravim mamicky! Barunka, my sa tusim pozname z videnia. I ja som z Ulan, len byvam castejsie v okr. LV.

weroni
12. nov 2008

caute zeny ja akosi nestiham regionalne temy ale mala mi uz hodnu chvilu spi a ja som si doobeda s nou vsetko porobila tak cakam kym sa zobudi tak som sem zbehla vas kuknut ako zijete 🙂
marianka ja odpadnem! Ty mas tiez Esterku? Tu v Ulanoch? 😀 😀 😀

mariannak
12. nov 2008

weroni neodpadavaj 🙂 veru mam! Aaaale akoze som ta este nevidela?? 🙂

weroni
12. nov 2008

mariannak no ja len nechapem z toho ze ked sme malej dali meno Ester tak preto ze sme ziadnu nepoznali a od jej narodenia sa s Esterkami roztrhlo vrece 😀
Tak to by sme mohli spravit Esterkovske stretko co ty na to? 🙂

mariannak
12. nov 2008

neviem o tom, nakolko o ziadnem inej malej Ester som nevedela a ani neviem. Samo teraz okrem tvojej 🙂 Ja som meno vyberala ehm "vylucovacou" metodou, muselo splnat priiiisne predpisy 😀 😀 😀
A ok. Moze byt 🙂 Od zajtra poobedia do buduceho utorka som doma.

weroni
14. nov 2008

marianka tak ja uz fakt nechapem - prave som sa dnes dozvedela ze si Lucky Nemethovej susedka 😀

mariannak
15. nov 2008

ja som sa s nou vcera stretla a ze mi nic nespomenula.. 🙂 Chcem dat malej nausky nastrelit, tak mi dala cislo na sestricku.

silvia1983
18. nov 2008

caute baby pristahovala som sa do GA a potrebovala by som poradit nejaku dobru doktorku gyn. lebo aj my sme chceli bud. rok babo 🙂 😉
poradte popripade pripiste vlastne skusenosti

diky
silvia 🙂

babynovas
19. nov 2008

ahoj silvia1983. V GA by som Ti odporučila Dr. Havránka, on je fakt skvelý. Takisto je výborný aj pán doktor Sčasný, on je primar na porodnickom oddelení. Zas na druhej strane poradit aký gyn. je ten správny, to asi len podľa osobnej skúsenosti. Ja som u Dr. Havránka aj rodila, a ak by som mala mať ešte jedno bábo, tak určite len u neho. Inak držím palčeky, aby sa Vám babenko zadarilo 🙂

siwike25
19. nov 2008

Ja ahojte baby .
Silvia1983,wau prezivka aj ja som Silvia a tiež som 1983r ,xixiixixi 😉 😉 .
Ja by som ti osobne doporučila tiež Havraneka ,aj ja som unho rodila,po dlhych rokoch mi on pomohol otehotniet,je super,simpatak a hlavne milučky,ja som snim strašne spokojna,je velky odbornik 🙂 🙂 a tiež ked budeme mat druhe tak len uneho chcem rodit 🙂 🙂

barunka
autor
19. nov 2008

ahojte kočky,
ja to tu poslednú dobu akosi nestíham 😅 😅
mariana, pozerala som foto, ale ja si na teba akosi nespomínam, ale ja som skôr typ, že kým do mňa človek nekopne, nevšimnem si ho 😀 😀 😀

mariannak
19. nov 2008

nevadi 🙂 tak ked ta uvidim, mam do Teba "kopnut" ? 😀

barunka
autor
19. nov 2008

no kľudne môžeš 😀 😀 😀 teraz ma asi veľmi neuvidíš, jedine ak cez víkendy, lebo od začiatku novembra už pracujem, tak sa moc vonku nevyskytujem. 😀 😀

mariannak
19. nov 2008

ok 🙂 Vsak aj ja som tu mozno tak raz za 2-3 tyzdne iba na par dni. Teraz som si predlzila dovolenku u nasich o 2 dni, ale uz piatok idem s5 :-/

silvia1983
19. nov 2008

caute baby, siwike25, to je nahoda,co?? si priamo z GA? a diky za radu,aj tebe babynovas 🙂

siwike25
20. nov 2008

silvia1983 tak to je nahoda 😀 😀 ,aky si mesiac?ano ja som priamo z ga.A kde byvaš v ga? 😉 ,nemaš zac. 😎

silvia1983
20. nov 2008

ja som jul, a ty? byvam v tych cinziakoch za Billou 🙂

siwike25
20. nov 2008

Ja som august 😉 😉 .Ja zas pri nemocnici.A kde pracuješ? 😉

ella1
23. nov 2008

čaute.....čo nové?už tu máme zimu 😝
kto už má darčeky? ja ešte nič 😅

mimik9911
25. nov 2008

caute baby, ja som tiez pristahovalec 😉 byvam v GA od aprila, chcem sa spytat, chodite niektora do materskeho centra tu v GA? ako to tam vyzera?