Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike25
9. apr 2009

Na 4 strane???že sa nehambite 😀 😀 😀 😀 .

ninny
11. apr 2009

ahoojte 🙂

Konečne som Vás našla... môžem sa pripojiť? 😉
S manželom už rok bývame v Galante.. a skoro nikoho tu nepoznáme.. 😒

Krásne sviatky prajem 🙂

barunka
autor
19. apr 2009

no ja som vás konečne našla, ale som sa poriadne dlho nahľadala 🙂

maminecka26
20. apr 2009

ahoj barunka.... ako sa dari???

danona
20. apr 2009

ella-info pre teba: v juli/auguste asi pribudne v ga jeden BGB... 😀 🙂 😉 😎 mal by byt v zlto-ciernej kombinacii 😎 jedna kocka chysta pre bejbinko 😵

ninny
21. apr 2009

ahooojte 🙂

Baby, neviete mi náhodou poradiť nejakého dobrého pediatra/pediatričku v Galante?? 🙂

Diiiky 😉

mimik9911
22. apr 2009

Ahoj Ninny, aj my tu byvame tiez akurat rok 😉 od narodenia Adel a pozname akurat tak susedov 😀

my chodime k MUDr. Stalmachovej, a ja som s nou velmi spokojna, ona je taka dosledna a ked sa jej nieco nezda, hned patra po pricine, nic nezanedba a vzdy dobre poradi 😉

ninny
22. apr 2009

mimik, juuj aka som rada, že si napísala.. ja tu tiež poznám len jedných susedov, manželský parik, ale bezdetny, zatiaľ.. 😉 takže obaja denno denne v práci.. tak neviem s kým budem kočíkovať 🙂

mimik9911
22. apr 2009

ninny, poslala som ti IP 😉 a kocikovat mozes aj s nami, aj ked my uz budeme skor behat popri kociku 😉

ninny
22. apr 2009

mimik, dcérka Ti už chodí? 🙂)

siwike25
22. apr 2009

Awojte.Aj ja doporučujem Dr.štalmachovu,vynikajuci lekar. 😀 😀 😀

ninny
22. apr 2009

Akurát som volala s jej sestričkou, nie je problém 🙂 tak supeeer.. mam už doktorku pre naše bábo 😉 ďakujem mimik 😉

siwike, aj Ty k nej chodíš s dcérkou? 😉

siwike25
22. apr 2009

Ninny ,ešte aj ja som knej chodila ked som bola babenko 😀 😀 .Ano chodim k nej zo svojim synčekom Saimonom. 😀 😀

mimik9911
22. apr 2009

ninny, uz chodi, ale iba tak opatrne 😎
tak super s tou doktorkou, Sebastianko bude v dobrych rukach 😉

ninny
22. apr 2009

siwike, jaj, tak to bude nejaka staršia 🙂 takže skúsena 🙂 a tiež bývaš priamo v meste?
mimik, šikovná Adelka
😉

zuzula28
22. apr 2009

ninny, aj my máme Štalmachovú, absolútna spokojnosť 😵

ninny
23. apr 2009

zuzula, super 🙂
som rada, že ste mi ju poradili.. 😉

siwike25
23. apr 2009

Zuzula seeeeeermus,odkedy chodite aj vi stalmachovej???Však si chodila Kerteszovej,hm?? 😉 😉
Ninny ano staršia,ale super 😀

ninny
29. apr 2009

halloo... nespinkajte 😉 😉

mata1001
29. apr 2009

ahojte baby,mozem sa k vam pridat?my sme este bez babatka ale snazilkujeme sa.ninny myslim ze aj Kerteszova aj Stalmachova su velmi dobre doktorky...

ninny
30. apr 2009

matka, jasne.. vítaj 🙂
No ja už mám Štalmachovu zaistenú.. baby mi tu poradili.. tak som rada, lebo tu žiadnych lekárov nepoznám..

A ak sa môžem opýtať, ako dlho sa už snažíte? Držim pršteky.. 😉

mata1001
30. apr 2009

no asi tak od jula sa snazime.ale intenzivnejsie od februara-tym myslim ze som uz isla aj k lekarovi a predpisal mi hormon.lieky a meriam si BT co som predtym nerobila...a vy mate chlapceka alebo dievcatko?a kolko ma?

staxa
4. máj 2009

Ahojte mamicky..
ani som nevedela ze tu je diskusia z Ga a okolia..
rada sa k vam pridam 🙂

mata1001
4. máj 2009

ahoj staxa.sice nie som mamicka ale sme vstadiu snazilkovania ale mozme si popisat ak chces?si priamo z Ga?

maminecka26
4. máj 2009

ahoj staxa.....vitam ta medzi nami.... samozrejme aj teba mata1001.... treba sa snazit.... urcite sa dopracujete k vytuzenemu miminku.... 🙂

mata1001
5. máj 2009

maminecka vdaka....ved ja sa snazim ale nejak to nejde...asi som nedockava... 😖

barunka
autor
5. máj 2009

maminecka, tak zasa po sto rokoch 🙂 no celkom v poho, akurát teraz lietam medzi prácou, Simi a jednou druhou babkou a naším bytom. Ešte šťastie, že všetci bývame na inom konci dediny, aspoň budem mať z toľkého bicyklovania pekný zadok 😀 😀

A vám sa ako darí? Som vás už dávno nestretla vonku. Už máte dostavané?

zuzula28
5. máj 2009

čaute cice, tu je stále tak riedko, jojha...siwi, my máme od malinka Dr. Štalmachovú, len vtedy zastupovala Dr. Kertészová, lebo naša bola preč...ale aj s Kertészovej prístupom a postupom (angínu sme mali) som bola vtedy veľmi spokojná...ale ako zdravoťácka rodina jednoznačne Štalmachová, podľa mňa od nej lepšia pediatrička nie je široko-ďaleko...aj muž k nej chodil 😉 😵

zuzula28
5. máj 2009

ozaj, krásne to ihrisko nové pri bille, že? Tešíme sa z neho veľmi, veľmi...môžme si tam dať niekedy seánsu, veď už je tu kopa nových maminiek, čo vôbec nepoznám 😕 😵

ninny
6. máj 2009

ahojte 🙂
mata, my čakáme chlapčeka...
staxa, vitaj 😉
zuzula, to ihrisko je super... len som zvedavá ako dlho takto vydrží 😀