Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike25
30. jún 2009

Nini awoj,nebud ho,nechaj nech sa vyspinka,však je unaveny,xixixixixi.Mne sa to stalo parkrat a okupala som ho rano,však neni špinavy,do rana vydrži.Malinky je krasnučky 😉 😉 😉

manika77
30. jún 2009

ninny tak si to bola ty lebo to bolo v nedelu 😉 v okoli biliard baru som ta videla aj s muzom si bola 🙂 noo my sme takuto situaciu ani nemali kedze nas marko malo kedy zaspinkal cez den 😒 ..ale asi by som ho nechala buvat a potom neskor ho okupkala 🙂

siwike25
30. jún 2009

Maninka awoj,žijete??????????, 😀 😀 😀 😀

mimik9911
30. jún 2009

ninny, my sme kupali kazdy druhy den, takze nic sa nestane, ak raz vynechate kupanie 😉
a ja som tusim stretla Pipinku, ak to teda bola ona, pri fontane je Adelka skontrolovala nakup v kociku 😀

pipinka82
30. jún 2009

AHOOJ 🙂 Mimik9911 😉 hej ja som to bola teraz som si pozrela fotečky a spoznala som ta 😀 bola tam somnou stým modrým kočíkom aj Manika77 😀

manika77
1. júl 2009

siwi myy anoo vcera sme kukali ci nerobiss ale nerobila si ☹

danona
1. júl 2009

ninny-gratulujem k bejbinku, zelam veeeela zdravicka a vela mliecka!! 🙂 😉

siwike25
1. júl 2009

😀 😀 Manika ja som cely den doma,ale zajtra robim a v piatok idem zas s malym k lekarke
Pipinka helooooou aranka,nevieš kde byvame???????????????????? 😒 😀 😀

ninny
1. júl 2009

Ahojte 🙂

tak nakoniec sme ho predsa len okúpali, 21:45 😀 potom sa napapal a spinkal nám vkuse cez 4hodinky.. potom sa opäť napapkal a spal do pol siedmej🙂 zlatíčko naše 😉

manika, tak sme to boli my 😀 manžel ma tento týždeň dovču, ale od budúceho týždňa sme už s maličkým sami doma, tak sa kľudne môže niekto na kočíkovanie pridať aj ku mne 🙂

danona, ďakujem 🙂

mimik, už sme mysleli, že ho ani neokúpeme, ale nakoniec nám to nedalo a keď sa zobudil, hneď sme šli na to 😀 inak v piatok u Vás by to bolo fajn 🙂 ešte to overím u polovičky.. teraz mi haja.. tak potom dám ešte presne vedieť 🙂

manika77
1. júl 2009

ninny aj dneska som ta videla aj s pipinkou sme boli..my sme stale spoluu 😀 noo mozes ist s nami kocikovat my sme stale vonku 😉

ninny
2. júl 2009

manika, heej? Kde? 🙂 včera som bola tiež s mužom aj so psíkom.. potom sme psíka odniesli domov a išli sme ešte sami so Sebkou na zmrzku 😀 aj ja som včera videla 2 baby s kočíkmi.. mali na kočíkoch aj slnečníky, tušim obe zelené boli, ale nie som si istá 🙂 a jedna mala kučeravé vlasy 🙂 bolo to blízko pizzerky 🙂 boli ste to vy? 🙂

ninny
2. júl 2009

*so Sebkom 😉

manika77
2. júl 2009

ninny to sme neboli my,...pipi ma quinny taky bordovy reflexny a ja nurse taky svetlo modry...ale na zmrzke sme ta videli..a aj tie dve baby sme videli my sme sedeli tam blizko na lavicke uspavali sme nasich nespacov 😀

ninny
2. júl 2009

manika, jaj tak 🙂) my sme Vás nevideli, nabudúce sa môžete prihovoriť 😀 😝

mimik9911
2. júl 2009

ninny, ja cakam IP a ty pises tu 🙂
pipinka, ja som ta tiez len podla fotiek spoznala, ale nebola som si ista 😉

ninny
2. júl 2009

mimik, 😀 to som celá ja 😝 😅

danona
2. júl 2009

kockyyy, ak ste dnes v meste stretli dietatko prechadzajuce sa v 30 stupnovej horucave v krataskoch a GUMAKOCH 😅 , to bola nasa ninusa.... 😕 😅 😀 😝 kupila som jej v Univerzali gumaciky /vsak je take blaznive pocasie/ a ona v nich rovno z obchodu slapala po meste /ani za svet ich nechcela vyzut/... 😝 ludia sa po nas otacali a veru nechcem radsej vediet, co si o mne mysleli... 😀 😀 😀 😝

siwike25
2. júl 2009

Danona,heheheheheheheheheheheheheheheheh no super nemam čo dodaT 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

manika77
2. júl 2009

danona nooo mozes byt rada ze v nich nespi 😀

siwike25
2. júl 2009

Manika už aj ja predavam kočik a už sa mi aj 2 ohlasily,heheheheheh 😀 😀 😀

manika77
2. júl 2009

noo siwi ja si asi kupim ten peg perego ale neviem ece ☹ ale tento nepredam si ho necham pre Lianku xixiix

siwike25
2. júl 2009

Manika pre lianku?????čo?????????hm?????si tehu??čo?? 😀 😀 😀

pipinka82
2. júl 2009

Siwi 🙂 ved si vravela že až po Ga trhoch predáš 😉 zmena??? zajtra samsung day ideme s Manikou a aj so Siwi kto sa pridáva?? 🙂 😀

manika77
3. júl 2009

😀 siwi neblaazniii este nieee ale sak co ty vies ixixixix....sak by som sla do blazninca

manika77
3. júl 2009

tak dievcata my musime chodit cvicit vojtovku ☹

pipinka82
4. júl 2009

ahooj manika 😀 neboj zvládneme to 🙂))) 😀 nakoniec malý Marko predbehne aj môjho xixixi 😀 a Lianka má ešte čas xixixi pri Markovi to nebude lahké 🙂)) blázinec to istí hehe

manika77
5. júl 2009

pipinka jaaj uz mam z toho obavu...lebo som citala o tom hypotonickom syndrome a nic dobre som sa nedocitala 😉

kristinabianka
6. júl 2009

ahojte 🙂

kristinabianka
6. júl 2009

Petruci6,Hallo!

danona
7. júl 2009

kristinabiabka-caveeec 😎 napis Petruci IP, aby vedela ze si tu aj ty...
siwike-uz si predala kocik?? uz ani ziadny nekupujes?? 😉
manika-drzim palce pri cviceni, neboj sa, zvladnete to!!! 😵