Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

snilko7
18. okt 2006

simina inak aj mňa tu jedna baba tak brala, že blbá blaváčka a teraz sa so mnou baví. Vraj si myslela, že som namyslená a nafúkaná, lebo vraj blaváci taký sú. Neviem skade na to chodia. A vraj tam všetci fetujú....

evatu
18. okt 2006

snilko ,tak to teda budes musiet klebetit s nimi 🙂 a potom s asnad zameraju na niekoho ineho

snilko7
18. okt 2006

evatu ja už si z toho nič nerobím a po troch rokoch som už pre nich aj tak nezaujímavá. teraz majú čerstvú krv - barunku

evatu
18. okt 2006

to som uz aj ja pocula o "blavakoch".. to sa vravi asi vsade

barunka
autor
18. okt 2006

a mňa tu tiež berú ako namyslenú blaváčku a ešte keď zahlásim, že som nechcela rodiť v Galante a preto som dovtedy bývala v BA a išla rodiť tam, tak to už je koniec sveta... aj na poradni na mňa pár mamičiek tak zazeralo..

snilko7
18. okt 2006

však hej a potom nás hádžu do jedného koša a keď zistia že nie si taká, tak sa ešte aj čudujú, že ako je to možné, že ty si slušná, že nedroguješ...to akoby všetci blaváci mali byť taký

simina
18. okt 2006

no presne tak snilko ja ked som sa dozvedela co tu o nas koluje ani sa nedivim preco sa mi vyhybaju

snilko7
18. okt 2006

simina musíš im ukázať že ty nie si z toho hromadného "koša" tie mladé si ťa oťukajú a potom bude lepšie

evatu
18. okt 2006

Idem pozerat tv ,takze sa s vami lucim zatial a nabuduce sa zas pridam,ak mozem.
Majte sa pekne,ahojte 🙂

barunka
autor
18. okt 2006

a najlepšie je, keď si v obchode a dve babky o tebe klebetia po maďarsky a myslia si, že nerozumieš, čo rozprávajú...
napríklad ja som si kupovala slivkový lekvár v obchode a predavačka hneď zvedavo,že čo budem robiť... a keď som povedala, že piecť koláč, tak sa na mňa začudovane pozrela a spýtala sa, že či ja viem variť...

snilko7
18. okt 2006

pa pa evatu a príjemné pozeranie a nabudúce sa kľudne pridaj

barunka
autor
18. okt 2006

a utekám aj ja, manžel došiel, idem s ním pokecať..

snilko7
18. okt 2006

no barunka však nie každá mladá baba vie variť a nie ešte piecť 😀

simina
18. okt 2006

presne tak snilko a to ja ked nakupujem tak sa ma pytaju ze ci nas je tak vela lebo je to pre troch velky nakup

snilko7
18. okt 2006

však oni sú zvedaví, na dedine sú najradšej, keď vedia aj to kedy chodíš spať, kedy vstávaš, čo varíš...ale mnohokrát som sa už presvedčila, že je to aj čistá závisť..aspoň ja to tak niekedy pociťujem

simina
18. okt 2006

no tak som na tom aj ja no horsie je ze im nic nerozumiem tak sa nemozem branit

barunka
autor
20. okt 2006

simina, kašli na nich. ak chcú ohovárať, tak budú či im rozumieme, alebo nie... treba to brať tak, že babičky sú dlho na dôchodku a nudia sa, je to dedina, nič sa nedeje a preto treba využiť každého prisťahovalca a rozobrať ho do detailov, čosi si povymýšľať, však nech je to aspoň trošku vzrušujúce... 🙂

simina
20. okt 2006

ahojte babule co je nove????

barunka
autor
23. okt 2006

ahoj Simina. Tak ako sa vám darí??? ako dlho vlastne bývate v sládkovičove??

simina
23. okt 2006

ahoj asi uz tri roky?dari sa nam celkom dobre a vy ako?

barunka
autor
23. okt 2006

simina, tak ja tu bývam pol roka... tri roky to je dosť dlho. ty si sa tam vydala??? manžel je odtiaľ??? ale inak, minule som nad tým rozmýšľala, vy tam máte aspoň obchody 🙂 😀

simina
23. okt 2006

je to dlho no nezvykla som si. 😒 nie my sme obaja z Ba ano obchody take ze ich prejdes za 2 min 🙂

barunka
autor
24. okt 2006

simina, ale mi tu máme jednotu, ktorá je otvorená ako chce, jeden čínsky obchod, kam sa nedostaneš, lebo idú kilometrové schody, jeden taký všetko za 29, ešte pár potravín, kde nič nie je a jeden detský obchod... a samozrejme kvetinárstvo a kopa krčiem, aby mali chlapi kam chodiť... 🙂
prečo ste sa sťahovali práve do sládkovičova, ak to nie je tajomstvo???

simina
24. okt 2006

museli sme lebo moji surodenci boli hamtavy na peniaze,cize nic ine nam neostavalo a tu sme nasli lacnejsi rod.dom

barunka
autor
24. okt 2006

simina, no pekne, keď to takto kvôli rodine... ale čo už, tú si žial nevyberáme... ale áno, tu sú ozaj lacnejšie tie domčeky, aj tu k nám do dediny chodia samí bratislaváci (veď aj ja som) kupovať a stavať domy... takže možno sa tu po čase objaví aj niekto, kto sa s nami skamaráti 🙂

simina
24. okt 2006

to ano aj mne asi mesiac do zadu volala byvala suseda ze jej dcera sa prestahovala do ulan ale neviem do ktorych.ano rodinu si nevyberas a najhorsie je ze drzite spolu a pride na dedicstvo a je po rodine 😒 ale ja som si nasla skveleho muza a jeho rodina ma prijala velmi dobre takze uz to nelutujem

barunka
autor
24. okt 2006

veru, hlavné je, že muža máš dobrého, lebo s tým budeš teraz zbytok života... 🙂
inak, ak by si mohla, vrátila by si sa do BA??? Ja by som sa aj vrátila, ale manžel, ten už nechce, ten tvrdí, že radšej do Senca, že tam je tiež toho dosť veľa čo robiť, a pre drobca by to bolo bezpečnejšie...

simina
24. okt 2006

do Ba asi nie je tam velky rozruch keby som nemala maleho tak mozno ano ale teraz uz nie skor niekam blizsie ale nie do panelaku

bellasandra
2. nov 2006

Babyyy.....je tu niekto priamo z Ga ? Co sa nudíííí v tomto hroznom pocasí..a vybehla by sem-tam s mimcom von ? 😉

simina
2. nov 2006

ahoj bellasandra ako sa mate?to je hnusna zima vsak,a ta nuda ani nehovorim.