Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

mata1001
21. feb 2010

ahojte baby je tu niekto kto bude rodit zaciatkom augusta???

jemrykka
21. feb 2010

ahoj mata ja mám termín v strede mája.... u koho budeš rodiť?

mata1001
22. feb 2010

ahoj jemrykka ja chodim k dr Baránovi a neviem ci u neho by som chcela rodit.este som nad tym pravdupovediac nerozmyslala.ale asi ano.a ty ku komu chodis?

jemrykka
22. feb 2010

aha, no o nom som tiež počula, že je dobrý, ja chodím k Havrankovi a jeho chcem aj pri pôrode 🙂 inak ako sa ti tehulkuje? teraz si vo 4 mesiaci že? už aj nakupuješ vecičky?

jemrykka
22. feb 2010

snuhulienka a ako sa ti páči v ga? podla mna naj zubár je Petervári je síce súkromníka platí sa u neho dosť, ale je super aj to vybavenie je na úrovni.

mata1001
22. feb 2010

jemrykka ano aj Havranek je zevraj velmi dobry.ale pocula som na viacerych dr v GA ze su super.a aj nemocnica je zevraj ok.pre nenarocnych.aj sestricky su ok...no uvidime...

ja tehulkujem uz doma som PN,takze som v klude,oddychujem a jem. 🙂 a vecicky este nie.nejak ma to este nepochytilo ale verim tomu ze ked mi bude uz lepsie a bude uz aj lepsie pocasie tak to vsetko dobehnem.
a ty ako?kocik uz mas vykukany alebo kupeny?

jemrykka
22. feb 2010

hej aj ja som počula dobré veci na nemocnicu, teda koknretne ako na porodnicu sa vela ludí nesťažovalo, možno len také mamičky čo sú zvyknuté mať všade nadštandart, ale podla mňa ked nebudú nejaké velké komplikáie, tak ga bude ok. A inak nerozmýšlala si nad tou nadštandartnou izbou? Ja o nej uvažujem, uvidíme...
Ja už mám kočík rezervovaný, zaplatila som zálohu bola som v DS v MAX-e. Mne sa páčil aj farbu som si mohla vybrať a je to trojkombinácia za 330 euro, dúfam, že bude dobre slúžiť 😉
Jasne ved ty máš ešte času, ja som tiež nejako extra nenakupovala ani doteraz...vela vecí podedíme lebo śme mali v rodine bábo pred rokom ale zopár veci som si aj kúpila a letaký vačší nákup sa chystáme až v marci urobiť...

mata1001
22. feb 2010

v maxe v DS je obchod s kocikmi?ja mam vyhliadnuty v NR ale no vsak ked dojde ku kupe tak sa pokukame aj tu v GA.a cena 330eur je taka akurat.
na nadstandartnou izbou som uz uvazovala ale asi ju nechcem lebo tam je clovek sam a predsa ked budeme dve na izbe tak aspon pokecame a vymenime nazory a rady.a myslim ze pred porodom s tymi bolestami mi to bude jedno kde lezim.ja som taky sralko 😀
aj my par veci dedime ale samozrejme ze chcem aj nove veci,aj ked nie vela ale aspon nieco. 🙂

snehulienka24
22. feb 2010

jemrryka, dakujem za zubara, skusim ho najst na webe a zajst za nim 🙂 ci ma este volne....
mati, ja rodim koncom augusta, ale nebudem v galante, pojdem na kramare....tam som robila a aj to tam poznam..tak snad dobra volba :D tiez som na PN.. 😖
jemrykka ty to mas fajne, najvacsia horucava uz bude bez bruska 😉 my sa bude pekne parit a fucat :D

mata1001
22. feb 2010

snehulienka no to mi hovor!!! vonku 35 stupnou a my s velkymi bruchami ach ja...ale vydrzime...vlastne musime...
ja som chcela v ruzinove povodne ale v tom teple este hodinu sediet v aute s bolestami to fakt nemusim...
a ku komu chodis dr?

jemrykka
22. feb 2010

ano mata dokonca 2🙂) hned oproti hypernove čo je vovnutri a potom pri New Yorkeri je obchod, ale tam majú všeličo nielen kočíky... ten vedla New Yorkeru sa volá Babies and Children a je na rohu, inak sú tam dobré ceny podla mňa čo som pozerala aj odsávačku na mlieko a mala tam akurát akciu na cumlíku avent 2 boli za necelých 6 euro a tu v ga som ich pozerala v lekárni pri MsKs tie isté za vyše 8 euro....
Ale inak neviem či ste boli hore v univerzály je tam jeden obchod s tehotenským oblečením a vecičkami pre bábo, a tam je strašne zlatá predavačka, velmi dobré ceny má a 4D supravu do postielky mi priniesla lebo nemali vo farbe čo som chcela tak mi priniesla a celé ma to vyšlo 36 euro...
No to je tiež pravda, ked ste dve tak je to super ale viac 😖 a njahoršie na tom je že ked uspíš svoje malé, môže sa prebudiť susedkyne a dalšie.... a potom tie návštevy, hmm...
A prečo ste na PNke?? inak nechodíte cvičiť k emoke? ja sa idem prihlásiť bud. pondelok...

jemrykka
22. feb 2010

snehulienka a ktomu zubárovi, k nemu môžeš prísť kedy chceš lebo u neho sa platí za všetko, takže ak chceš tak tam ideš, musíš sa vopred objednať...

mata1001
22. feb 2010

jemrykka do DS sa pojdem kuknut.
a to cvicenie je kde?napis nieco blizsie k tomu.mna to zaujima 🙂 vdaka

jemrykka
22. feb 2010

no chod, podla mňa je to fajn obchod🙂
no to cvičenie robí emoke takcsova, je to pschychofyzická príprava mamičiek na pôrod- tu je link : www.studioprezeny.sk tam sa všetko dočítaš a sú tam aj fotky teraz v pondelok 8.3. otvára nový kurz takže sa tam pôjdem pozrieť a ak mi bdue čas vyhovoať tak pôjdem, lebo až od 1.4. idem na materskú takže nemôžem hocikedy...

mata1001
23. feb 2010

jemrykka vdaka ale do sale ja nemam ako ist.a citala som ze robi tie cvicenia aj v nemocnici v galante.len som na tej stranke nenasla ze kedy.ty nevies nahodou?ty budes chodit do sale?

tanaja
23. feb 2010

mimik, odkial sa to pozname??

magdusska
23. feb 2010

ahoj Tani

jemrykka
24. feb 2010

mata hej je to v galante, určite by som sa netrepala do šale🙂) teraz v pondelok idem, otvára sa nový kurz tam sa vlastne dohodneme kedy nám to bude vyhovovať a tak.Teda 8.3.2010 o 14:00, ale miestnosť neviem, napíšem mail tej Emoke kde je tá telocvična... je to v nemocnici ale neviem na ktorom poschodí, takže ak mi odpíše dám vedieť🙂 Môžno sa teda stretneme 😉

mata1001
24. feb 2010

ok jemrykka vdaka.este sa musim opytat dr ci vlastne mozem cvicit.
pekny dnik

jemrykka
24. feb 2010

oki jasne🙂

ninny
24. feb 2010

pridáva sa, aj mne by sa zišiel fajn zubár 😉 ň

tanaja, ešte žiješ? 😉 mimik poznáš cezo mňa, to je Mirka, boli sme spolu kočíkovať 😉

snehulienka, vítaj, aj my sme prisťahovalci 😀

ninny
24. feb 2010

pridávam sa - tam malo byť.. keď píšem so Sebinkom, tak to potom tak vyzerá 😝

tanaja
1. mar 2010

Ahoj Leni, zijeme az moc 🙂 Mirka mi uz pisala, uz si spominam !uz by sme mali ist aspolu kocikovat?? co Milan?? je smutno ze?? 😖

magdusska
2. mar 2010

ahojte, neviete mi poradit nejaku dobru kozmeticku v GA?

mata1001
2. mar 2010

ahoj magduska prave dneska idem poprvykrat do galaxie kozmeticke tak ti dam potom vediet ze ako som dopadla... 🙂

magdusska
2. mar 2010

oki, dakujem...tiez som po nej pokukavala. budem cakat na horuce spravy 🙂

mata1001
2. mar 2010

ahoj magduska tak uz som doma.je celkom fajn.vycistila mi plet ale pre netehulky pouziva nejaky pristroj na vycistenie(kamoska s tym bola spokojna)len mne tym nemohla cistit tak len vytlacala rucne.ale v pohode.

magdusska
2. mar 2010

super dik, a nevsimla si si s akou kozmetikou pracovala? aj sa ta nieco pytala, aku mas plet a pod.?

mata1001
2. mar 2010

kozmetiku som si nevsimla.a pytala sa ma ze co vsetko pouzivam.ako casto chodim ku kozmeticke a tak...inac je mila,taka mlada baba 🙂

magdusska
4. mar 2010

uz sa tam bola pytat, no nemaju volno vtedy,ked mi chceme ☹ nema nam kto postrazit nasho certika,tak ideme aj s manzelom. sam sa tam este nevyhra, resp. vyhra, ale to by trebalo este niekoho, kto ho bude nahanat a upratovat salon 🙂 cely by ho preorganizoval 😎