Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike25
16. okt 2009

No veru veru ja to mammmmmmmmmm hned pod oknom takže šup na stranku.
Danona no moja mama sa tu snimi hadala,heheheh aj telku sme nanich zavolaly 😀 😠 😠 😠

siwike25
28. okt 2009

Herečky vi etšte žijete??????????????kade sa tulate?????????????hamba 😀 😀 😀 😀

rose86
28. okt 2009

jeeej aj Galanta je tu? 😀

siwike25
29. okt 2009

Nooooooooooo rose86 ano aj take tu je 😀 😀

rose86
29. okt 2009

no my sme sa natlacili do salskej temy 2009 😀

bzzmajka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninny
9. dec 2009

manika, pipinka.. nejake ticho? 😝

rose86, vitaj 😉

timinka3
23. dec 2009

caute
pomohli by ste mi s jednou " anketou" do skoly... 😅

tema znie: co vam chyba v GA, obchod, sluzby, co zhanate neustale a nemozte zohnat, alebo len velmi tazko.

dakujem za kazdu pomoc a odpoved.

tanaja
5. jan 2010

Ahojte

Cauko Ninny,

prosim vas napiste mi,co si myslite o plaveckych jasliach v Galandii??? mame tam ist plavat a pocula som 🙂,ze tam koluje nejaka infekcia. tak, by ste ma potesili,keby ste mi niektora napisala,ze ako to tam chodi a ake mate dojmy.

dakujem

magdusska
8. jan 2010

ahojte
...som tu uplne nova. V GA byvame vyse roka a nikoho tu nepoznam. Mame 5 mesacneho chlapceka, tak dufam,ze tu niekoho spozname.
juuuj a ak ma niekto info o plaveckych jasliach v Galandii, budem rada, v pondelok tam ideme po prvykrat.
cauky M. 😀

tanaja
10. jan 2010

Ahoj Magdi, dufam,ze nevadi,ze ti tak pisem...ja som tu tiez nova a tiez byvam v Ga len vyse roka a tiez ideme teraz prvy krat do galandie na plavanie. my ideme az v stredu lebo sme sa prihlasili neskoro a mali sme uz naplanovane ockovanie v Ba, tak musime ist. tak ak chces, mohli by sme sa pockat niekde pred vchodom v stredu, aspon mi tam vsetko poukazujes,ze co a ako 😝

magdusska
10. jan 2010

Ahoj Tanaja, moj manzel hovori (jeho kolegovia, architekti, projektovali Galandiu), ze by tam nemala byt ziadna infekcia, pretoze je tam voda filtrovana a termalnou vodou je len rozhrievana. V inych strediskach tam je priamo termalna voda.
ja sa nebojim ziadnych infekcii...
Ako tak premyslam, idem pomaly chystat veci, aby som to rano stihala. Co sa stredy tyka mozeme sa pockat. Zajtra vsetko pozistujem, preskusam 😀 a napisem ako bolo. paaaaaa

jemrykka
25. jan 2010

ahojte, pridávam sa aj ja som z ga a v máji čakám bejby🙂 je tu niekto taký?? 😉

maminecka26
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bzuki
30. jan 2010

Ahojte magdi, tanaja - my sme sa do tychto koncin pristahovali pred pol rokom. Tiez chodime plavat do Galandie, od januara pokracujeme v dalsom kurze a sme velmi spokojni. Novi kamarati by nas veeeelmi potesili - ako mna tak aj malu. Prve mesiace sme riesili veci okolo domu a v nom, tak sme si tu soc. izolovanost ani neuvedomovali - neporiadok a chaos zo stahovania nas na dlho pohltil. Teraz ale zufalo potrebujeme mat si s kym len tak pokecat, pokocikovat...ozvite sa, budeme radi

magdusska
31. jan 2010

ahoj bzuki, poslala som ti IP

magdusska
31. jan 2010

cauko Tani, si tu?

tanaja
31. jan 2010

Magdi,teraz 😉

tanaja
31. jan 2010

Ahoj Bzuki, aj my budeme radi,ze spozname nejake baby 😝

magdusska
31. jan 2010

Helow Tani 😎
zajtra sa drzte u lekara

tanaja
31. jan 2010

sak sa zajtra vidime!!

magdusska
31. jan 2010

jasne, ved zajtra oslavujeme 😀

tanaja
31. jan 2010

😀 pijeme??

magdusska
1. feb 2010

jasne a domov nebudeme tlacit kociky my, ale kociky budu tahat nas 😎 nie nie, pekne krasne machiato coko a hajde domov 😀 😝

magdusska
1. feb 2010

no neviem, co bude z toho predaja, babe som poslala foto a uz sa neozvala 😖

miladi
4. feb 2010

Ahojte, ja som tu nova, som z Dolnych salib, neviem ci sa tu najde niekto z okolia a mam termin na 20.6. ak tu je niekto s podonym terminom, rada pokecam . 😵

tricia76
4. feb 2010

Ahojte ja som tiez z Ga a termin mam 5.jula ak je niekto s podobnym terminom rada pokecam ,tesim sa

mimik9911
17. feb 2010

Ahojte, chodi sem este niekto? 🙂
Bzuki vitaj v GA, aj ja som pristahovalec, kludne sa ozvi, budeme radi 🙂
Tanaja, my sa pozname ;)

Baby, prosiiim, poradte mi nejakeho dobreho zubara tu v Galante, budem rada, ked mi date nejake odporucania 😎

mimik9911
17. feb 2010

k tomu zubarovi, dostala som od jedneho kolegu odporucanie na Cornela Vancu...chodite niekto k nemu?

snehulienka24
20. feb 2010

Ahojte 🙂 tiez sme sa do Ga prestahovali a cakame babano v auguste... tak snad sa to tu rozbehne 🙂)) mimik, aj mne by sa tu zisiel zubar, tak ak najdes sc hopneho ;)