Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike24
6. sep 2007

Tak papa

vilki
7. sep 2007

caute baby, vidim tu same nove maminky...super ze nas je tolko, ja niesom priamo z ga, ale byvam v hornych salibach, to je do ga na skok,no teraz sa budeme konecne stahovat do sale.konecne budeme byvat sami. 😀

snilko7
8. sep 2007

vilki tak to ti blahoželám...nie je nič lepšie ako bývať sám...my už máme za sebou prvý samostatný rok a môžem si len pochvalovať

barunka
autor
9. sep 2007

vilki, tak to je super, gratulujem...... 😀 😀 Určite vám bude oveľa lepšie.

siwike24
10. sep 2007

Ahojte,vilki gratulejson 🙂 ,zaaaaaaaavidim 😀 .Baby kde ste nudim saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.Halllo.

barunka
autor
13. sep 2007

no baby, mali by sme to tu opäť rozbehnúť, lebo kým sa ja dopátram k tejto téme, tak ma ide poraziť 🙂
čo porábate?? Ja som práve doriešila ukladanie mojej krpanie na spánok, hádam už konečne zaspala, zasa sme mali veselú noc, takže bola aj patrične "príjemná"...

lefika
13. sep 2007

ahojte, tak my uz sme naspat. boli sme u babky pozriet, a ze sme teda mali pocasie 🙄 s tym stretnutim sa ste nejako pokrocili? lebo ja by som sa rada stretla, hadam uz bude krajsie...
vilki, gratulujem, my sme tiez pred polrokom vypadli od svokrovcov, a este teraz sa z toho vytesujem. fakt az teraz si uvedomujem , ako mi tam bolo hrozne ☹

vilki
13. sep 2007

baby dakujem,naozaj sa velmi tesim...neni nam tu az tak zle, no ale sme uz 2 roky manzelia a vobec ziadne sukromie...
uz sa naozaj tesim, no a co bude s tym stretkom?

snilko7
14. sep 2007

tak ja už stretko určite nestíham...v pondelok nastupujem do pôrodnice

vilki
14. sep 2007

ahoj snilko, uuuuz? ako to rychlo ubehlo... 🙂 tak ti prajem rychli porod... 😉 ozaj a ako budes rodit?normalne? ...ja vlastne ani neviem co je to normalny porod, co su to bolesti a tak... 🙂 😅

snilko7
14. sep 2007

ahoj vilki...no rodiť by som chcela normálne, doktor vravel že pomerajú malinkú a skontrolujú jazvu a uvidíme..ale vraj to treba dobre odsledovať, aby sa potom nemuselo zmätkovať a rýchlo naháňať na cisársky 😉 ale ja dúfam že to bude OK a tiež som zvedavá, čo za bolesti to budú...síce ja som mala parádne aj pri Paťkovi ale ten záver už neviem 😅

barunka
autor
14. sep 2007

tak baby, ja by som tiež chcela vedieť čo sú to pôrodné bolesti. Ja som síce rodila spontánne, ale čo sú to tie obrovské bolesti o ktorých som počula, či videla v telke, netuším. Pôrod som mala úžasný, ľahký aj keď som mala predpoklad na cisársky kvôli úzkej panve. Ale nakoniec sa Simi vyšmykla von 🙂

lovacka
14. sep 2007

barun tvoj porod by som aj ja brala to si pamatamm este jak dnes a pozri simi uz bude mat rok 🙂

vilki
14. sep 2007

no ja som necitila vobec nic, mala som rodit az za tri tyzdne ale koli tlaku som musela cisarskym skor...takze som si tam lahla, zaspala no a bolesti som mala az na druhy den po prebudeni...ale to boli ine bolesti, nie tie porodne... 😅

lefika
16. sep 2007

snilko, vela stastia, nech je vsetko bez problemov a nech je babo zdrave.

no ja som mala rychly porod, ale tie bolesti ako keby sa skoncetrovali do toho kratkeho casu. takze boli aj zvukove efekty 😅

snilko7
16. sep 2007

lefika vďaka, však zajtra už mašírujem do nemocky 😝

siwike24
17. sep 2007

No ahojte,Snilko prajem vela stastia,nech ste obaja zdravucky 🙂 .Lefika ahoj,ako sa mas?kedy dame stretko?

lefika
17. sep 2007

ahoj siwike, poslala som ti IP.

vilki
19. sep 2007

caute baby, ako sa mate? neviete co je nove so snilkom? 😕

lefika
21. sep 2007

ahoj vilki, my sa mame fajn, vcera sme si urobili vylet do trnavy, bolo pekne.
so snilkom neviem nic, dufam, ze vsetko v pohode

siwike24
21. sep 2007

Ahojte,LEFIKA ahoj ako sa mate?Zaspala ti mala v kociku,v stredu?Ja som teperila hore kocik sama 😀

lefika
21. sep 2007

siwike, ano zaspala, a potom som ju tiez terigala hore, zobudila sa, ale potom este zaspala v postielke

barunka
autor
21. sep 2007

ahojte, baby, snilkovi sa včera cisárskym narodila Kristínka. Váži 4060g a meria 52 cm takže je to ozaj poriadna baba.

tweety22
21. sep 2007

barunka, ze ju srdecne pozdravujeme a gratulujeme ku Kristinke... som na nu velmi myslela ci uz to ma za sebou 🙂 ale pekna vaha na dievcatko 🙂

lefika
21. sep 2007

jeej, gratulujeme ku kristinke 🙂

siwike24
21. sep 2007

JEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEj,gratulujem,aj moj maly mal 4150g.Pozdravujeme ju,dneska sme nanu s LEFIKOU mysleli.

lefika
21. sep 2007

siwike, pamatas co sme sa v stredu bavili o tych postarkach, ako neskoro chodia? tak dnes prisla 14.30!!! som skoro odpadla. asi robi na smeny a ma poobednu alebo co 😀

barunka
autor
21. sep 2007

lefika, ku nám minule prišla poštárka o 19-tej 😀 😀 som skoro odpadla, keď som vyberala šeky zo schránky 😀 😀

vilki
21. sep 2007

barun odkaz snilkovi ze ich pozdravujeme...a tesime sa snou, a preco nakoniec rodila cisarskym?

barunka
autor
21. sep 2007

vilki, hlavne kvôli tomu, že jej prvý cisársky robili v Galante a primár vraj ich robotu pozná a je to vraj všetko odfušované a plus preto, lebo Kristníka mala cez 4 kilá, takže podľa neho to bol priveľký risk, lebo i keď jazva vyzerala dobre, tak nemohol vedieť koľko vydrží. Že ak by ju robili v ružinove i prvýkrát, tak by mohla rodiť normálne, ale takto sa bál...