Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

bellasandra
2. nov 2006

Ahoj, jaaj ani nehovor...normalne som z toho na nervy 🙄 .
Máme sa dobre celkom, malická v noci síce nechce spat v postielke , len pri mne..tak mám co snou robit 🙂

barunka
autor
2. nov 2006

ahojte kočky... ako sa máte??? čo robíte v tejto strašnej kose????

simina
2. nov 2006

sandri nic si s toho nerob mne maly vzdy zaspava vo velkej posteli a az potom ho prenasam do postielky.
ahoj barun asi ako kazdy ani von sa nam nechce lebo je hnusne 😒 dnes sme boli len v obchode a maly bol vystipany od vetra az az a chyta strasne jedy ked ho obliekam do overalu nudime sa tak doma a hrajkame sa v teplucku a vy ako co porabate? 🙂

barunka
autor
3. nov 2006

simina, my vrieskame ako zmyslov zbavený. ja neviem čo to s ňou dnes je, takáto protivná už dávno nebola... jesť nechce, spať nechce, hrať sa nechce, na rukách byť nechce... len hučí a hučí...
ani mne sa s ňou včera nechcelo ísť von, ale dnes sme už boli. musela som ísť na poštu a skoro som umrzla... škoda, že tu nie je nejaké materské centrum, kde by sme mohli chodiť, lebo takto čo budem celú zimu robiť, to neviem....
mne Simi zaspáva vždy len vo svojej postieľke, nikde inde nechce... keď bola malinká, tak tiež v postieľke plakala, ale postupne ju to prešlo a spí tam pekne (teda, keď jej nepreskočí...)

simina
3. nov 2006

no to materske centrum by sa vazne zislo lebo to je horor no neviem ale aj mne maly dnes cely den vymysla a vrieska idem aj ja na postu nech ho ta zima skludni lebo inak neviem asi sa zblaznim.................juj no mne keby tak chcel spinkat v postielke,fiha mozno by to neboly take soky ked ho prenasam lebo vzdy sa preberie a vresti 😉

barunka
autor
3. nov 2006

Simina, to sa treba len naučiť. aj mne Simi jednu dobu vymýšľala, chcela spať s nami, ale to som ju nechala v tej postieľke aj vyplakať a ona si zvykla. Za dva dni prestala vymýšľať. teraz ju tam stačí dať, odísť z izby a do pol hodinky zaspí... Väčšinou teda zaspí do piatich minút, ale keď jej preskočí ako dnes, tak polhodinu robí zle a potom nejako zaspí od vyčerpania...

simina
3. nov 2006

no budem to musiet vyskusat len ja som taka slaba ze ak dlhsie place tak to nevydrzim no budem musiet asi hadam to zvladnem

barunka
autor
3. nov 2006

simina, ja som tiež taká, ja som sa vždy usadila k pc a stopovala. prvýkrát som k nej išla po piatich minútach (to asi trikrát), potom po 10 trikrát a to už väčšinou zaspala.. a vždy som pri tom niečo jedla.. 😀

snilko7
3. nov 2006

simina aj ja som bola taká, no čas ma naučil 😀 teraz má malý dva roky a vymýšľa ostošesť. Keby som ostala taká "mäkká" ako som bola na začiatku, tak by som už niekde visela na najbližšom strome.

simina
3. nov 2006

no tak skusim tiez nieco take vymysliet aby som sa zabavila a nevnimala jeho plac drzte mi palce od zajtra idem na to lebo dnes ma manzel berie von a maleho varuje krstna konecne po 8 mesiacoch von huraaaaaa ale moc mi bude chybat a budem asi v strese co snim je

bellasandra
3. nov 2006

Simina..fííha..tak sa teda pekne vyvenci 🙂 a zabav sa 🙂

simina
4. nov 2006

no dakujem vyvencila som sa a bolo to super boli sme na "hviezdy na lade"

barunka
autor
4. nov 2006

simina aj u vás sneží??? čo malinký na sneh??? simuške sa páči, smeje sa, kričí a vyplazuje jazyk, aby chytila vločky... 🙂

simina
4. nov 2006

tu nie len prsi asi sme ine pasmo

bellasandra
4. nov 2006

V ga- tiez v prsí 😒

snilko7
4. nov 2006

Sandri už aj v Uľanoch len prší a prší. Malý je úplne nešťastný, lebo dnes nemohol ísť von...asi preto dnes toľko vystrája, ledva čakám, kedy už zaľahne.

vilki
4. nov 2006

ahojte babulky, co robite?ste tu alebo pozerate film?

barunka
autor
5. nov 2006

baby, my sme boli s manželom včera osláviť výročie. boli sme na večeri 🙂
po pol roku som bola vonku... asi sa zbláznim,...

bellasandra
5. nov 2006

Barun---tak si vychutnávaj dojmy 🙂

bellasandra
9. dec 2006

Zenusky-to tu ziadna nie je? 😎

simina
10. dec 2006

ahoj sandri ako sa mate?ja som bola mimo a nemala som kde sa pripojit.ako sa vam dari?

bellasandra
10. dec 2006

Ahoj, a celkom dobre...nazívame si v klude 🙂 ..len sa straaasne nudíme..teda ja 😀
A vy ? Ako ?

barunka
autor
10. dec 2006

ahojte.. bellasandra, aj my sa nudíme 🙂 už sme sa boli mrknúť aj v tescu v GA ale nemali tam skoro nič... Samé prázdne regále.. a uvidíš, za chvíľku ti maličká podrastie a môžete chodiť do MC a baviť sa s inými detičkami a mamičkami...

bellasandra
10. dec 2006

Ja som tiez bola v tom tescu..no nic..tak sme isli do TT...aspon som bola aj v McDonalde--to je moja vásen 😀 ..no veru..dufam ,ze uz to rychlo prejde...hlavne to je zle ze je zima teraz 😝

simina
11. dec 2006

Ahojte my sa tiez dost nudime ale teraz sme aj trosku prechladnuty tak sedime doma no nech je prec uz ta zima lebo ma to priam privadza do sialenstva.....a k tomu sa nam tlacia dalsie zubky a maly je tak zly ako cert

bellasandra
11. dec 2006

Juj no mna tie zubky len cakaju...som zvedavá ze co bude 😉 ...no vidim ze sa vsetky nudime..ale aspon mate muzov....s tými sa trochu zabavite 😀

simina
12. dec 2006

No tych muzov mame no neviem ako ostatne ale ja ho mam doma len 2 krat do tyzdna alebo len v noci a to nieje moc ked je doma tak to ho hned vyuzijem a ideme na velky nakup inak si ho vobec neuzijem 😒

barunka
autor
12. dec 2006

simina, ja ho mám doma presne tak ako ty. dvakrát do týždňa o pol šiestej večer a zvyšok týždňa v noci, keď už pomaly spíme... a v sobotu od druhej a v nedeľu celý deň...
bellasandra aj ja zbožňujem mekáč 🙂 aj včera som manžela donútila, nech ma tam vezme..

snilko7
12. dec 2006

barunka hanbi sa a mna si zasa nevzala do mekaca...a este sa tu chvalis 😀

barunka
autor
13. dec 2006

veď ty si mohla ísť včera, s Paťkom 🙂 🙂 ja si to jedlo aj tak nikdy tak naozaj nevychutnám, lebo vždy musím jednou rukou krmiť aj simi aby neplakala, že ja jem a ona nie...