Mamičky z okresu Galanta a okolia môžme sa stretnúť?

barunka
26. jún 2006

Tak začnem aj ja tému... Aj keď si myslím, že z tohto okresu tu veľa ľudí nebude...
Ja som sa teraz nedávno presťahovala do Veľkých Úľan, som na materskej a pomaly mi začína liezť na mozog, že sa tu nemám s kým porozprávať... S niekým asi tak približne v mojom veku...
Je tu niekto z tohto okolia, že by sme sa napríklad aj stretli???

siwike25
25. nov 2008

Ahoj ja som chodila par krat do bambulkova ale moc sa my tam nepači,su tam moc namyslene mamičky 🙂 asi tak,to je moj nazor,možno tebe sa tam bude pačit.Však viskušaj,no a na mikulaša by som tam chcela ist so Simonkom 😉 .a kde byvaš v ga? 😀 😀

mimik9911
25. nov 2008

ahoj siwike, byvam v bytovke za Univerzalom... no skusim tam niekedy zajst, nikoho tu zatial nepoznam, zeby to bolo tym, ze su tie mamicky naozaj namyslene? 😲 🙂 ...dufam, ze nie
na mikulasa ja idem domov k rodicom, tak tu nebudem

danona
25. nov 2008

ahojte
ella-nieco uz mam /internetove obchody to istia 😀 /, v sobotu ideme na nakupy do scs, asi tam bude hlava na hlave 🙄 , no polovicka nema inokedy cas.. 😖
siwike-od zajtra mam novy kociik 😀 cierny quinny zapp 😎 , sa vytesujem.. 🙂 cierny britax som posunula kamoske.. 😎
mimik- do mc nechodievam, len na baby plavanie.. dalsi kurz zacne v januari 😉

mimik9911
25. nov 2008

danona a kam chodite na to plavania? lebo ja som sa prihlasila do Galandie, ale tam to zrusili, vraj prevadzkovatel to uz nechce...

danona
25. nov 2008

mimik-galandia - chodili sme uz tri kurzy, teraz na jesen jeden kurz zrusili, no preto, ze firma co robila plavanie sa rozdelila na dve nove firmy 😅 , s novou mozu uzatvorit zmluvu az od januara /mali s nimi nejake pravne dotahovacky/.. takze teraz plavanie nie je 😢 /najblizsie je v nr, v hlohovci/... tu by malo byt az v tom januari.. 😉 dam ti vediet, ked budem mat info od trenerky.. 🙂

lefika
25. nov 2008

mimik, ja som do mc chodila dost pravidelne dva roky. saske sa tam velmi pacilo, a to je podstatne. s tymi mamickami: nasla som si tam dobre kamaratky, ale je fakt, ze s kazdym som si nesadla...ved to sa ani neda 😉 pre dieta je to ale urcite super, ja vrele odporucam, najma ked si tu nova. ja som bola tiez v takej situacia: s malym dietatom, nikoho nepoznam...a aj vdaka mc mam teraz kamaratiek dost 🙂
ja by som ti ale odporucala tam ist inokedy ako zrovna na toho mikulasa: vtedy to je narvate hrozne, pride tam spusta mamiciek, co tam fakt len raz za rok na toho mikulasa, chod radsej cez normalny den, ked ich tam bude 5-6, a nie 40 😒

mimik9911
25. nov 2008

super, to by bolo fajn, ja som chcela chodit do Trnavy, ale tam tiez novy kurz zacina az v januari

mimik9911
25. nov 2008

lefika, dik, na mikulasa som tam ani neplanovala ist...a chodievaju tam maminy aj s takymito mensimi detmi? aby mi tam santiace behajuce deturence neposliapali mojho cervika 🙂

lefika
25. nov 2008

ano, su tam aj malinke deticky, nemusis sa bat 🙂 najmensie tam bolo tusim 3tyzdnove, ale to len spinkalo a papalo, samozrejme 😉 hracky su tam tiez aj pre babetka.
tu je stranka: www.bambulkovo.szm.sk
maju tam program, ale nedodrziava sa striktne, cize je jedno, co tam je napisane, ty tam vzdy mozes prist len sa volne zahrat, a zapojis sa, ak chces.
ak este chces nieco vediet, kludne sa pytaj 🙂

siwike25
25. nov 2008

Ahoj lefika ako sa mate?idete na buduci tyžden na mikulaša do bambulkova?v štvrtok bude 4.7,hm?alebo robiš?ako sa MA SAšKA?
DANONA ZASE NOVY KOčIK?A CO NATO TATINKO?JA Už NEBUDEM NIč KUPOVAT LEBO MY Už CHODIME VšADE PEšO ALEBO TLAčIM JA KOčIK A SIMONKO IDE PRI MNE. 😉 😉 .AJ TENTO ROK SA PREZLEčIEš ZA MIKULAšA?DOJDEME TA POZRIET ,XIXIXXIX 😉 JA Už SOM NAKUPILA PAR SLADKOSTI A EšTE MU CHCEM KUPIT NEJAKU HRAčKU 😉 😀

siwike25
25. nov 2008

MIMIK9911 a maš skym kočikat vonku?lebo ak chceš dam ti na kamošku čislo a možeš chodit snou ,ona sa velmy poteši. 😀 😀

lefika
25. nov 2008

siwike, nejdeme ☹ robim 😒
teraz som doma, lebo saska je chora...a aj som trochu rada, aspon si odpociniem od kazdodenneho vstavania, cestovania a stresu 😅

siwike25
25. nov 2008

zas je chora ,chudatko 😉 😉 .My ideme a aj do kulturaka pojdeme 😉

danona
25. nov 2008

siwike-tiez sa do kulturaku chystame 🙂 a kocik.. mm bol na tyzden odcestovany ked som objednavala.. 😀 ale cenovo vyjdu obidva kociky narovnako, takze neutracam /jeden dam prec a druhy kupim/.. 😀 😀 😀 takze to hadam prezije.. 😎
ozaj, uz mam nahrateho bořka, dneska mala pozerala.. 🙂
lefika-skore vyliecenie malinkej zelame 😵

ella1
25. nov 2008

cauko.danona- tiež sa chystám do scs, ale až v decembri,niekedy pred vianocami.boli sme tak aj vlani a v pohode.akurát, že budem musieť ked bude veroni v škole, aby nevidela......tak budem musieť vstávať a aby sme stihli prísť do štvrtej späť.
mimik9911- ja som ťa tuším v ga videla.alebo sa mi na niekoho podobáš 😉

mimik9911
25. nov 2008

lefika, diky za info, urcite tam pojdem pozriet, len skoda ze su tam len doobeda, lebo Adel medzi 9-10 chodi spat a potom zase obedujeme...tak to musim nejak vymysliet

siwike, my kocik velmi nemusime, teda nie ja, ale Adelka, takze nase kocikovanie je tak maximalne hodinku, potom je plac a krik 🙂 ona mi v kociku neobsedi

ella1, povedz kde si ma videla a ja ti poviem ci som to bola ja 🙂

ella1
25. nov 2008

mimik-netuším 😅 niekde v galante...ja len, že si mi povedomá, tak som ťa možno niekde zahliadla...
pravdepodobne v obchode, v potravinách,lebo po galante inak nechodím....

lefika
25. nov 2008

mimik,v stredu su poobede, tusim 14-18 🙂
inak, pozerala som si tvoj album, a ta bunda na nosenie je namakana: si sikovna 😵

danona
26. nov 2008

kocky, boli ste niektora na bankovani?? /masaz/ 😕 - dnes som bola prvy krat, az teraz som s hrozou zistila ako vyzera moj chrbat 😅/ako E.T., lepsie to asi nepopisem , no som zvedava ze dokedy?? 😎

ella1
26. nov 2008

danona-nebola, ale to ti zostane ako by ťa vysávačom vysali 😀 neboj, to zmizne za pár dní......

danona
27. nov 2008

ella- 😀 no, presne, nieco na ten sposob 😀

zuzula28
27. nov 2008

ahoj mimik, nepochybujem, že tá kamoška, čo sa veeeľmi poteší novej mamičke tu v GA, na ktorú ti chcela siwike dať číslo som ja 😀 😀 😀

siwike, ty moc nedohadzuj, ale organizuj radšej masovú akciu, že pôjdeme do mc spolu...a už sa ti tam bude aj páčiť, veď my nie sme namyslené 😀 😀 😀

zuzula28
27. nov 2008

ináč to mc, že o 9.00, tak to ani mne moc nevonia, lebo hoci my spíme už len 1x denne, tak o 9.00 máme ešte karpiny v kútiku oka a lehníme pod dečkou pri minimaxe...a čítame knižky...v pyžame samozrejme 😀 😀

siwike25
28. nov 2008

Zuzula ale no herečka 😀 😀 ,kamošku som jej chcela dohodit čo ma maleho Ryanka 😀 😀 ,nech nekočikaju same,ale inač možeš sa knym kludne pripojit aj ty 😀 😀 😀 xixxixiixii HERECKA.Ale ja som myslela tie herečky čo tam chodia hore nosom ,však uvidiš sama .Už si tam volala?vybavila si?Takže zatial to sedi ideme tam 5 mamičiek a plus- 2 čo nechcely mikulaša.A ked pojdeš okolo kulturaku tak si kup listok na mikulaša,NEZABUDNI-.Ten bude v sobotu pred kulturakom,joffaaan?sk

mimik9911
28. nov 2008

kto chce so mnou kocikovat placuce babo, moze sa kludne pridat 😀 😀 😀
inak v tom MC by sme sa niekedy mohli stretnut 🙂

zuzula28
28. nov 2008

čaute,

siwike, no tééda, aká som ja domýšľavá, že? 😀 😀 😀

Práve som tam volala, ale tetuša ma zrušila...asi nemôže teraz zdvihnúť mobil, tak volám neskôr 😕 No a v sobotu idem do robotky a či náš tatino pôjde s malým v sobotu pred kulturák...je uťahaný ako kôň, takže asi nie...my máme v mc aj nejaké horenosky? 😲 😀 Nevadí, nalejeme im tam okeny...pre pána kráľa, však toto je Galanta a nie Paríž, čo už tu kto môže mať nos do hora a hlavne za čo 🤐 🤐

zuzula28
28. nov 2008

mimik, určite sa stretneme, ale podľa mňa skôr po Vianociach, lebo teraz bude riadne hektické obdobie... 😒

zuzula28
28. nov 2008

náš murko stratil hlások nejako, musíme dať kalciový sirup, ktorý treba ale ísť kúpiť...však obuvníkové deti sú vždy bosé, že? 🙄

siwike25
28. nov 2008

no herečka čo ty tu?už som si myslela že sa tu ani neobjaviš,chichi. No viskušaj zavolat neskor,ale nazabudni lebo len do nedele sa daju zarezervovat listky, 😉 😉 .Co robite?malinky? 😉

siwike25
28. nov 2008

zuzula to budeš koukat ake herečky su tam niektore,xixixxixixi 😉