Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mamičky z Petržalky na výlety s deťmi

dzoan
9. júl 2014

Ahojte mamicky

Hladam mamule ktore by sa radi pridali na spolocne vyletiky z drobcami(dnove), mam 10 mes synceka,
Je fajn si poklabosit pri kocikovani, ale rada by som zacala aj na vyletiky chodit , aby sa deti vyblazili, moj je zihadlo, ktore
chodi kolom nabytku,stavia saa vo vani no vsade a bolo by super mat partacky aj do dazda :]
ps byvame v Petrzalke x

daakujem xx

moni244
9. júl 2014

ahoj, aj ja rada chodim na vylety ale kedze nemame auto, tak len v ramci Bratislavy, max. vlakom niekde do okolia, moja ide mat 1,5 roka a je to zivel od narodenia, sme z Decinskej
@dzoan

dzoan
autor
9. júl 2014

@moni244 ahoj, no nakolko nemam este urobeny vodicak :] tak ani mi nechodime autom,ale len kolom,no kocikovanie naa kratke trate ma uz unudili :]
je to aj tym,ze tu kolom mna su mamicky z mladsimi detmi a nikto nie vekovo rovnocenny ci starsi, vies co myslim
super tak ak chces posli mi na seba kontakt a mozme sa spojit a nieco podniknut :]

pa pa

moni244
9. júl 2014

@dzoan aapon sa nieco nauci od starsieho dietata 😉 a aky vylerik by si brala?

dzoan
autor
10. júl 2014

no to budem len rada, aj ked chlapi su ini ako dievcata, ale niekedy si myslim,ze v energii je to rovnake :]
ked bude pekne rada by som sla aj niekam pobliz vlakom to som este neurobila, neviem kam vsade sa da dostat, ale urcite sa da aj kdesi cosi pobliz nie? x

Tu začni písať odpoveď...

Odošli