Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mamičky z Rače a okolia

barbak
15. aug 2013

Ahojte,

Hladam mamicky z Race - Bratislava a sirokeho okolia, kludne aj z inej casti Ba na stretavanie sa. Mam doma 14 mesacnu dcerku.

sunsun
15. aug 2013

ahoj, ja som z race....🙂 mam 7. mesacneho syna.... odkial presne si?

barbak
autor
23. aug 2013

Ahoj, ja som z Gelnickej a teraz pozeram ze sme si pisali pred nejakym casom, ked si bola este tehotna🙂)

tanatana
1. sep 2013

Cafte, nieco by sme mohli vymysliet 🙂 Cierna voda. 😉

barbak
autor
3. sep 2013

Ahoj, kludne aj tento tyzden..??

sunsun
8. sep 2013

@barbak @tanatana baby a co tak skocit v pondelok do alicinej izby (na alstrovej, kusok nad nemeckym kulturnym domom) na kavu/dzus/caj.... ? deti by sa tam zahrali... pripadne odtial mozeme vyrazit na nejaku prechadzku?

sunsun
8. sep 2013

@barbak @tanatana pondelok som myslela tento najblizsi...ale rozmyslam, neviem, ci je v pondelok ta kaviaren otvorena... tak bud v pondelok nejake kocikovanie - kludne sa mozme aj pri tej kaviarni stretnut, alebo radsej kaviaren v utorok....(9.9 alebo 10.9) napr. o 10.30 co vy na to?

tanatana
9. sep 2013

joooj az teraz citam 🙂 musim kuk kde to je a rada pridem ,aj ked teraz uz nestiham asi 🙂

barbak
autor
9. sep 2013

Ahojte, alicina izba je dnes zavreta a este ku tomu aj prsi:( akurat varim, mozno by sme mohli poobede dakde vybehnut, neviete ci je uz racik na peknej ceste otvoreny?? inac moje tc je 0944296005 keby daco..

opica123
3. mar 2014

Ahojte,

Hladam mile a nekonfiktne mamicky z Race - Bratislava na stretavanie sa. Mam doma 4 mesacneho syna.

Dakujem

lucik194
3. mar 2014

baby ja sa k vam pridam ,len mam starsiu choru takze ta najprv vyzdravie a potom sa pridam s mladsou, ta ma 17 mesiacov.....

a pokial chcete spoznat rovnako stare deti, tak odporucam cvicenie s detmi v babyfite, my sme sa tak zoznamili naozaj s vela mamickami v raci (to im nerobim reklamu) 🙂

lallika79
23. mar 2014

@opica123 Ahoj Opica, ja som tiez z Race a mam 2 mesacneho synceka. Som mila a nekonfliktna 🙂 Este hladas mamicku na stretavanie sa?

axelina
28. mar 2014

@opica123 ;@lallika79
Ahojte, Ja som tiez z Race a rada by som sa pridala. Ja mam 5 mesacneho synceka a som tiez nekonfliktna. 🙂

bibinciatko
17. sep 2014

Ahojte zenicky...byvam Na Pasekach za Rendezom,cize Rača....niekedy by sme sa mohli stretnut ...mam 2rocneho synceka a7mesacnu dcerku.....som nekonfliktna a v pohode kecam o vsetkom....pa Petra

luciarichard
18. sep 2014

Ahojte maminy ak budete mať chuť príďte pozrieť na burzu do MC Piškótka vo Svätom Jure 😉

hana511
5. dec 2014

Mamicky z Race, opatrujem deticky doma v minikolektive. mam od januara jedno volne miesto, asi pre dieta cca 2 roky. ak by sa vam to hodilo alebo to pomoze niekomu v okoli, budem rada. tiez uvitam nekonfliktnu mamicku a mile dieta 😉 . viac info do spravy-

katka1981
27. jan 2016

Mamicky prosim vas zahlasujte za ihrisko pre Racu, dakujem.

https://zihadielko.lidl.sk/

kast
4. apr 2019

Ahojte, obnovujem temu, rada by som nasla nejaku kamosku s dietatom na spolocny pokec atd. Syn ma 15 mesiacov. Ozvite sa prosim, komu chyba partacka. Dakujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli