Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mamičky zo Sásovej v Banskej Bystrici

krpcok
27. aug 2012

Ahojte mamičky zo Sásovej som v týchto končinách ☹ nová a rada by som sa zoznámila s mamičkami 🙂

krpcok
autor
27. aug 2012

Sásová-BB

sln1ecko2
26. aug 2013

Prepacte ak otravujem, ale možno by mal niekto zaujem. Je tu možnosť zorganizovať 6 mesačný kurz Domácej homeopatie (vždy jeden víkend v mesiaci). Semináre by prednášala Dr. Jana Kolenová. Nakoľko tento kurz prebieha len v Košiciach, tak som sa skontaktovala s pani doktorkou a navrhla mi, že ak sa nazbiera 15-18 účastníkov, kurz by vedela urobiť aj v Banskej Bystrici. Bližšie informácie o obsahu kurzu nájdete na jej stránke http://www.homeopat-kurzy.sk/Terminy.html, alebo keď si dáte do vyhľadávača Dr. Jana Kolenová, Kurz domácej homeopatie. Je nás už zhruba 5-6 mamičiek, ten kto vie o čom je homeopatie a mal by záujem sa naučiť jej základy a vedieť ju aplikovať aj v domácom prostredí tak mi napíšte. Pekný deň všetkým

nikusa9
19. dec 2013

je tu viacej takých tém, mali by sme to dat do jedného celku a mozno by nás bolo aj 5 😀 a to by sme sa potom mohli naozaj vsetky stretnúť 🙂 asi pred 5 rokmi sa nám take v BB podarilo a potom to nejako cele zmĺklo 🤐 papa 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli