Maminky na stretká a kočíkovanie v Trenčíne - Zámostie

bajlinka_tn
21. mar 2012

Ahojte. V podstate nemám veľmi možnosť spoznať nové kamarátky maminky tu v Trenčíne. Bývame tu relatívne krátko 🙂 . Rada by som spoznala nové tváre na občasné stretká, kočíkovanie.... 🙂 My bývame za Mostami. Budem rada ak sa mi niektorá ozvete 😵

mihic30
29. jún 2012

Ahoj, my sme sa tiez pristahovali do Tn ale na Juh. Tiez hladam nejake nove kamaratky, zatial tu nemam nikoho. Mam k dispozicii auto, tak ak chces mozeme niekedy spravit stretko🙂

aduliak
29. jún 2012

ahojte...ja sa tiez pridavam...byvame pri Kauflande...take stretko by bolo fajn 🙂

jareczka
3. júl 2012

Ahojte, taky se přidávám. Bydlime v TN velmi krátce, nikoho zatím bohužel neznám...bydlíme v centru, tak kdybyste měly některá (nebo všechny 🙂) cestu, můžeme dát někde kafíčko 🙂

tanija133
11. júl 2012

Ahojte zienky, ja som v TN casto u rodicov, byvame v Kostolnej, ale mame auto, a nie je problem pre nas kdekolvek prist.....Velmi sa tu s Miskom na dedine nudime, nic tu nie je.....A radi sa s Vami zoznamime....
@bajlinka_tn
@aduliak
@jareczka
@mihic30

jareczka
13. júl 2012

Ahojte, ještě jednou se hlásím...tak mi sem napište, kdy máte čas a dáme ten sraz, já už se těším na někoho dospělého 🙂))

bajlinka_tn
autor
13. júl 2012

@mihic30
@jareczka
@aduliak
@tanija133
ahojte baby!!!
som ani neverila, že sa mi niekto ešte ozve!!!
my sme teraz cez prázdniny veľmi rozlietané, ale ak by ste súhlasili napríklad, tak najbližšie budem v TN doma budúcu stredu a aj potom pár dní, t.j. od 18.07. čo vy na to? mohli by sme niekde pri vodníkovi sa stretnúť napríklad. hm????

tanija133
13. júl 2012

@jareczka Ake mas velke baby? Ja som tu do nedele, potom idem na tyzden do BA, ale na vikend a cely tyzden uz tu budem zase...potom by som sa ozvala..a mozeme nieco podniknut..... 🙂
@bajlinka_tn ja som tu bola cely tyzden a prava zasa ja idem naspat do BA, ale od vikendu tu budem zasa na dlhsie...potom by som sa ozvala...a super, mozeme sa stretnut aj pri Vodnikovi, alebo na nejakom detskom ihrisku, ale neviem kde tu su nejake.....iba Formulu poznam.... 🙂

aduliak
14. júl 2012

@tanija133 jej, my mame rovnako stare deti 🙂 Formulu poznam, mame ju kusok od domu, ale super ihrisko je kusok odtial, pri City university, tam sme casto 🙂 🙂 🙂 tam si viem predstavit super stretko, decka sa zabavia, my pokecame 🙂
ale kludne mozme aj pri Vodnikovi...len ja robim na polovicny uvazok, takze u mna to prichadza do uvahy od nejakej 3 poobede...moze byt? 🙂

tanija133
14. júl 2012

@aduliak Ano, super, mame rovnake deticky...Ja sa prisposobim, ako som uz vyssie pisala, budem teraz cez tyzden prec, ale potom na vikend sa zasa vratim a ozvem sa....pre mna je lepsie v tyzdni sa stretnut...Ako sa dohodneme aj s ostatnymi babami, , ja som tiez za to ihrisko...a mne to vyhovuje tiez az poobede, lebo krpec spi vzdy od 13 do 16 , takze az po 17 sme free, alebo doobeda samozrejme sme tiez ready...

jareczka
15. júl 2012

Ahoj baby, no my tady také teď do 19.7. nebudeme, jedeme do ČR...Mám roční holčičku, tak snad jak dojedem, tak se všechny setkáme, jen pak poprosím o přesnou navigaci k tomu hřišti, ať vás najdu 🙂))

bajlinka_tn
autor
16. júl 2012

oki baby, môžme sa stretnúť aj na tom detskom ihrisku 🙂 ak by ste vedeli kedy, napíšte. teším sa 😉

mihic30
17. júl 2012

Caute baby, som tu dlho nebola, som ani nedufala ze este niekto napise...🙂)) Ja mam 18m chlapca a stretnut sa mozem hocikedy okrem vikendov teda. Na ihrisko na Beckovskej chodievam tiez, vacsinou doobeda, vtedy su tam mensie deti...Ale tak mozem aj poobede ak vam to bude viac vyhovovat🙂 Som zvedava ci sa nam podari vsetkym naraz sa stretnut 😀 Inac aj tento tyzden pojdem na ihrisko, tak ak sa niektora prida, budem rada. Je mi jedno ktory den.

mihic30
17. júl 2012

@tanija133 aj ja mam Miska 🙂

tanija133
17. júl 2012

@bajlinka_tn
@mihic30 baby super, dam vediet ked pridem spat do TN, vidim to hned na buduci tyzden....ozvem sa....
Pekne meno si vybrala pre chlapca... 😀

tanija133
21. júl 2012

@jareczka
@mihic30
@bajlinka
@aduliak Ahoj zienky, tak uz som tu spat v TN a dokonca uz natrvalo....Rada by som sa stretla hocikedy buduci tyzden doobeda alebo poobede..doobeda mozem tak okolo 10 a poobede okolo 5.....Je mi jedno aj kde, mozem aj do mesta, aj na ihrisko pri City univ...Pondelok, utorok? kedy ako vam to vyhovuje? Budci tyzden ma byt uz aj , cely tyzden aj okolo 30 C.....tak sa tesim.....ale hlavne na Vas, ze si tu dufam najdem kamosky mamicky.... 🙂

mihic30
21. júl 2012

@tanija133 ahoj, ja mozem ktorykolvek den tiez okolo tej 10 na ihrisku. Tak pockam, co povedia ostatne baby... 🙂

tanija133
21. júl 2012

@mihic30 Super, tak pockame na ostatne.... 😉

aduliak
22. júl 2012

ahojte baby, no, ja este neviem, co nam zajtra dr povie, T. mala anginu, este berie lieky a zajtra ideme na kontrolu, tak podla toho uvidim,ok? 🙂poslem vam do IP cislo na mna, dajte mi prosim vediet, aj pojdete do toho parku pri City u. 🙂 budem sa snazit dojst..

jareczka
22. júl 2012

Ahoj baby, no i my už jsme nazpět...po nebo út vyhovuje, i čas dooběda, jen poprosím o adresu toho hřiště, a´t si to můžu vygooglit a najít trasu, abych vás našla...těšíme se na vás!

tanija133
22. júl 2012

@jareczka @mihic30 super, tak to dajme na utorok doobeda,o 10? je to na rohu Inovecka - Beckovska, tam je City university...a niekde tam pri City, ani ja neviem kde presne..ale opytam sa a tiez to niekde najdem....ale priblizne takto.....
@aduliak daj vediet zajtra ako ste dopadli a ked budete ok, tak v utorok tiez pridite....

mihic30
23. júl 2012

@tanija133 caute, moze byt, v utorok tam budeme 🙂 Este ako sa spozname? 😀

tanija133
23. júl 2012

@mihic30 Super tak sa mozeme spoznat podla kocikov, no ja budem mat cierny Macleren XT a vy?

aduliak
23. júl 2012

tak aj my by sme mali na chvilu dobehnut...my mame cerveny golfac Chicco 🙂 zlozime sa v strede pri hupackach na lavicke 🙂 a park najdete urcite, je velky a pri hlavnej ceste oproti restike Siesta 🙂

mihic30
23. júl 2012

ok, ja som bez kocika, zoberiem kosacku 😀 my ale hned po prichode skoncime na piesku, tak ale nosim modru tazku(tu z porodnice) ta je neprehliadnutelna 😎

tanija133
23. júl 2012

@aduliak
@mihic30 ok, tak cerveny golfac pri hupackach a kosacka pri piesku, my cierny Macleren.....park isto najdem...tak o 10 ,plati zajtra...

jareczka
23. júl 2012

...tak my máme růžový kočár Dorjan, takže nás určitě nepřehlédnete 🙂)))

tanija133
23. júl 2012
tanija133
24. júl 2012

Zienky, dakujem za stretko, rada Vas zasa uvidim... 😉

jareczka
25. júl 2012

...já se přidávám, super to bylo, tak snad si to brzy zopakujeme 🙂

bajlinka_tn
autor
29. júl 2012

ahojte baby! vidím že stretko už bolo, ale tak isto sa zase znova zopakuje, že? 😉 😉 😉 ja som teraz veľmi rozlietaná, teraz pôjdeme na dovolenku... takže neviem kedy sa pridám ale ak budem mať viacej času, tak isto! rada vás spoznám 🙂