Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Maminky z Martina na spoločné kočíkovanie

spuntikmathiasko
29. okt 2012

Ahojte mam rocneho synceka. Do Martina som sa vydala, hladam niekoho na spolocne kocikovanie a klebetenie.

zuzka9449
30. okt 2012

Ahoj, my byvame vo Vrutkach. Z ktorej casti ste vy? 🙂

adidaskaza
30. okt 2012

Ja som z kosut kludne dame stretko

spuntikmathiasko
autor
31. okt 2012

@adidaskaza Budem rada. Ja som z centra, ake velke mas dietatko?

spuntikmathiasko
autor
31. okt 2012

@zuzka9449 Ja som z centra Martina, ale niekedy by sme sa mohli stretnut ak chodis do Martina.

zuzka9449
31. okt 2012

@spuntikmathiasko Do Martina nechodim velmi casto,ale ked sa tam najblizsie vyberieme, urcite sa dopredu ozveme, asi niekedy buduci tyzden 🙂

spuntikmathiasko
autor
31. okt 2012

Jasne napis potom, ak sa mi bude dat mozeme sa stretnut.

spuntikmathiasko
autor
31. okt 2012

@zuzka9449 Jasne napis potom, ak sa mi bude dat mozeme sa stretnut.

spuntikmathiasko
autor
31. okt 2012

@spuntikmathiasko
@spuntikmathiasko
Takze baby aby som sa aspon predstavila, volam sa Maja mam 28 rokov, do Martina som sa vydala. Mam rocneho synceka Mathiaska. Ked sa budeme mat stretnut mne by velmi pomohlo keby si vymenime telefonne cisla, lebo moj maly je velky zbojnik a v noci sa mu moc nechce spinkavat. Takze sa nam dost casto stava, ze sa po nociach hravame v obyvacke a potom mi ide cez den furt inak spinkat, cize nikdy poriadne dopredu neviem o kolkej pojdeme von. Najnovsie sa nam este k tomu posun casu postaral o to, ze sa budime o 5tej 🙂 Takze my to mame dost vesele so spankom.

adidaskaza
1. nov 2012

Moj bude mat 2 roky

vemala
12. nov 2012

@spuntikmathiasko ahojky aj ja som z MT zo Severu a mam 16 msacnu dcerku

nikina17
13. nov 2012

@spuntikmathiasko
@zuzka9449
@adidaskaza
ahojte, aj ja som z Martina a mam 22 mesacnu dcerku, rada by som sa k vam pridala na kocikovanie 🙂

adidaskaza
13. nov 2012

@vemala
@nikina17 baby ja som kusuty2 kedy dame stretko

nikina17
13. nov 2012

@adidaskaza ahoj, ja som z Ladovne, neviem ci chodis sem tam aj do pesej zony kocikovat alebo niekde inde?

adidaskaza
13. nov 2012

my uz moc nekocikujem moj dlho neobsedi v kociku ale miluje deti a prebavil by sa spolu

vemala
13. nov 2012

@adidaskaza no tento tyzden je este aj pekne pocasie,treba si uzit kym je este ako tak teplo 🙂 navrni kedy a kde a ja sa prisposobim,len v piatok mam uz plny

adidaskaza
13. nov 2012

@vemala zajtra ti napisem ok

vemala
13. nov 2012

@adidaskaza dobre uz sa tesime

matija
14. nov 2012

Ahojte, ja ešte kočíkovať nechcem, lebo som zatiaľ tehotná 🙂 Chcela by som sa Vás však opýtať na detské lekárky v Martine. Práve teraz by som mala nejakú vybrať, ale nemám skúsenosti ktorá je dobrá. Lokalita mi až tak nevadí.. Mohli by ste mi poradiť? Ja mám pocit, že lekárky sa od mojich čias ako som bola malá ani nezmenili... ďakujem

adidaskaza
16. nov 2012

my mame Janikovu a je super

vemala
18. nov 2012

@matija my mame Sudicku zo zaturcia ku nej som chodila aj ja so surodencami a je super

matija
2. dec 2012

Posledný výber mi zostal medzi Dragulovou a Janíkovou.. ďakujem za Vaše odpovede

cillikat
2. dec 2012

ahojte, ja som zo Zabokriek, ale chodim aj do MT, mam 2,5 rocnu dcerku a skoro 16 mes. synceka, mam sice malo casu, tak neviem ci sa mi podari sa niekedy pridat, ale konecne nejaka skupinka tu z okolia 😀, ak sa niekedy dohodnete, tak sa skusim pridat, tiez sice sa vela nenakocikujeme uz, ale to nevadi....🙂

spuntikmathiasko
autor
5. dec 2012

@matija Ja mam tiez Janikovu a je super

spuntikmathiasko
autor
5. dec 2012

@vemala joj dlho som tu nebola, ale chodim s malym vonka kazdy den okolo 10 do 12 niekedy dlhsie. Mozme sa stretnut ak chces

spuntikmathiasko
autor
5. dec 2012

@adidaskaza uz kocikujete?

spuntikmathiasko
autor
5. dec 2012

@nikina17 ja som z centra a chodim kazdy den s malym do pesej, uz viac menej len bezka, mozeme sa stretnut

spuntikmathiasko
autor
5. dec 2012

@cillikat Ahoj, ja chodim s malym von medzi 10-12 niekdy do 13:00 ak ti vyhovuje taky to cas, kludne sa ozvi.

adidaskaza
5. dec 2012
nikina17
6. dec 2012

@matija my mame Dragulovu a sme spokojni 😀

nikina17
6. dec 2012

@spuntikmathiasko ahoj, budem rada, mala tiez uz radsej bezka, ale tak sem tam berieme aj kocik lebo niekedy si zmysli, ze sa jej uz bezkat nechce a potom je problem ist pesi na Ladoven. Takze kludne sa mozeme niekedy dohodnut. Napisem ti do IP aj moje cislo a mozme si napriklad napisat alebo prezvonit.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli