Maminky z Podunajských Biskupíc, z Vrakune na kočíkovanie

1monimoni1
30. jún 2012

😉 s pomaly 11m. dievčatkom hladame kamosky na kočikovaniee 🙂

1monimoni1
autor
8. júl 2013

@monia123ahoj, ano ked das odpovedat je to oki 🙂 alebo ked vpises @nick.. jej to mas vazne za par daj potom vediet kedy sa ti bude chciet ist kocikovat alebo cosik vymyslime 🙂

1monimoni1
autor
8. júl 2013

@monia123 kuk predchazdajuci koment,tam som to prezmenu dokazila ja 😀 😀

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1monimoni1
autor
8. júl 2013

@monia123 sranda ze sa mozno aj stretneme nahodou dole a neviem ze si to ty 😀 😀

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maja2005
3. mar 2014

Ahojte, nahodou nejaka mamicka z vrakune pri lesoparku. Zachvilku bude pekne pocasie tak na kocikovanie mame 5 mes. dievcatko a 2 rostakov 🙂

mamickavierocka
24. mar 2014

Ahojte mamičky, nenašli by sa niake mamičky s Podunajských Biskupíc a okolia ktoré majú malé slečny alebo malých fešákov. Ja mám doma jednu slečinku má 2 roky a 2 mesiace a hľadáme si niake kamarátky s ktorými by sme mohli tráviť čas keď je pekné počasie. Našli by sa tu niake mamičky a detičky čo by chceli nové kamarátky :D 🙂

petaba
31. mar 2014

Ahojte, nechodievate niektorá s kočíkom korčulovať náhodou?

@mamickavierocka @maja2005 a odkiaľ ste presnejšie? 🙂

mamickavierocka
31. mar 2014

Ahoj petaba ja som s podunajskych biskupic presne kusok od kauflandu 🙂 a teraz korculovat nechodim lebo v maji cakam dalsi prirastok ale potom urcite pojdemE.

petaba
1. apr 2014

@mamickavierocka tak to ste kúsok my bývame na Borekovej 🙂

mamickavierocka
1. apr 2014

Ale aj my byvame na borekovej 🙂 takze byvame na rovnakej ulici 🙂

petaba
4. apr 2014

@mamickavierocka super, konečne niekto aj z ulice 😀 tak určite niekam vybehneme ... 🙂

mamickavierocka
4. apr 2014

hej hej určite sa dohodneme a môžme niekam vybehnúť :D

1monimoni1
autor
11. apr 2014

@mamickavierocka
@monia123
@maja2005 cauko kocky dlhsie som sem nekukla sorry ak mate zajtra cas napiste, dame ihro ;)))

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1monimoni1
autor
12. apr 2014

@monia123 ok tak napis ked ti to bude vyhovovat.nejako to doklepneme 😀

mamickavierocka
13. apr 2014

Ahojte 1monimoni1 a monia 123 prepacte ze sa ozyvam az teraz ale Nebola som tu. Ale tento vikend sme boli na oslave takze by sme nemohli ist ale urcite sa raz dohodneme a niekde vybehneme 🙂

maja2005
14. apr 2014

@monia123
@1monimoni1
@mamickavierocka

Ahojte mamicky, ja byvam hned pri lesoparku neviem ci aj tam chodievate na prechadzky ak ano rada sa tam s vami stretnem 🙂

monia123
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamickavierocka
14. apr 2014

ahoj maja 2005 hej hej občas chodíme aj do lesoparku tak sa nikedy môžeme dohodnúť a vybehnúť tam von :D

ivka_marek
22. okt 2014

Ahojte,nenasli ste niekto plysoveho tucniaka na Pešej zone vo Vrakuni??

zuzka_ba
17. feb 2015

Ahojte, hladam nejaku partacku na kocikovanie vo Vrakuni. Tento rok sa nam narodil v januari chlapcek. Ak mate chut sa stretnut tak dajte vediet 🙂 Zuzka

ikralovicova
4. nov 2016

Ahojte kočky, som z Vrakune (byvame v blizkosti zdravot. strediska Bebravská) a keďže zatiaľ brázdim chodníky so svojím 5 mesačným synčekom sama a už mi naozaj chýba spoločnosť, touto cestou si chcem nájsť novú fajn kamošku na prechádzky, debaty, kávičkovanie, posedenie v cukrárni a tak 🙂 Kočky, maminy z okolia (Vrakuňa, Podunajské Biskupice) píšte, poteším sa každej správe a prechádzke 🙂.

ceresnovci
4. nov 2016

Kludne sa k nam pridaj. Tlf kontak posielam do SS.