Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Maminky z Prahy 11

pulsatilka
6. dec 2012

Ahoj 🙂 najde sa tu daka maminka na rozpravanie ci kocikovanie? Pred rokom a pol sme sa prestahovali do Prg. a poznam tu malo ludi :(. Priatelia chybaju... ☹ . Mam dve dcerky - 4 roky a 2,5 mesiaca 🙂

lsx
22. dec 2012

@monivo Jojo, to jsme my. 🙂

lsx
22. dec 2012

My stejně chodíme ven denně venčit naši psí holku. Takže nám by sraz nevadil ani v tomhle počasí...
Teď otázka na vás: Nebude vám vadit pes? Je vychovaná, hodná

aaa
22. dec 2012

@lsx Pes mi určitě nevadí 🙂 . Nějak to naplánujeme, aby se to hodilo všem. Počasí procházkám moc nepřeje, ale my jsme taky denně venku, pokud vyloženě neprší nebo není velký mráz.

monivo
23. dec 2012

@lsx to je dobrý, to je teda náhoda 🙂

Všem krásné Vánoce!

lawine
23. dec 2012

Ahoj, my jsme z Horních Měcholup .... :D

mufinka26
23. dec 2012

@lsx mě hafan taky nevadí 🙂

Holky pokud nebude vyloženě pršet, tak se to venku dá 🙂

pulsatilka
autor
24. dec 2012

@mufinka26 keby ste sa stretavali v druhej polovici ledna, rada sa pridam ak mozem, to uz budeme v CR...teraz sviatkujeme na Slovensku 🙂

mufinka26
24. dec 2012

@pulsatilka určitě 😀

pulsatilka
autor
24. dec 2012

@monivo
@mufinka26
@aaa
@lsx
@bambola
@demonique
@kabelka11 prajem krasne a pokojne vianoce a vela sviatocnej pohody v kruhu blizkych... 🙂 🙂

lsx
24. dec 2012

Hezký svátky i vám

aaa
24. dec 2012

Krásné a pohodové vánoční svátky 😵

mufinka26
2. jan 2013

Ahojky děvčata, tak tu máme ten nový rok 😀 😀 malinkej byl úplně nadšený z ohňostrojů, snad ani nedýchal, jak ho to fascinovalo, vždycky, když byl nějaký veliký tak se strašně smál, byl kouzelnej 😀 Danielka měla půl hodiny před půlnocí krizi, tak sme jí společně zažehnaly a vydržela nakonec až do jedný ráno 😀 A co vy? jaký byly svátky a silvestr? 😵 😵 přidávám foto těch mých zlatíček 😵

novakovatere
3. jan 2013

Ahoj, já jsem tepr těhulka, hledám kamarádku také těhulku z prahy 11 🙂

lsx
3. jan 2013

@mufinka26 To už máš velkou slečnu, to si zatím nedovedu představit, že budou kluci jednou taky tak velcí. U nás Silvestr proběhl celkem v klidu. Starší si užíval rachejtle asi do 1h do rána, byl z toho celý paf. A mladší to naštěstí celý prospal 😀 Stejně by z toho ještě nic neměl. Horší to bylo se psem, ta chudák pobíhala z místnosti do místnosti, až se zabydlela ve sprcháči a tam ty petardy přečkala až do půl třetí, kdy se už odvážila konečně se jít ven vyvenčit. 😖

mufinka26
3. jan 2013

@lsx no taky sem myslel, že to Jaroušek prospí, nakonec vstal s úsměvem minutu po půlnoci a šly sme ven před barák, u babičky sousedi každoročně dělají obrovský a nádherný ohňosroj, malej byl s toho unešenej 😀 Když sme měli ještě hafana, tak to byl takovej flegmatik, že chodívala snáma ven, ležela nám u nohou a nějak se nevzrušovala 😀

princeznicka3
3. jan 2013

ahoj baby,ste tu Prazacky?potrebujem poradit surne,ozvite sa

pulsatilka
autor
4. jan 2013

@mufinka26 my sme tiez prvykrat vydrzali do polnoci 😀. Teda starsia, mladsia to nastastie prespala. Detske sampanske sme sice buchli uz o 11-tej, lebo bola tazka kriza...ale vydrzali sme...tak sme to mali druhykrat aj o polnoci 🙂. Nam robili ohnostroj pod oknom, takze mala sa toho bala. Museli sme to pozerat len spoza okna. A kedze prskavky v izbe nie su ta najlepsia vec...dedko nam prskal na balkone a my sme boli v teple... 😀. Zajra cestujeme smer Praha...sviatky boli super, ale huraaaa domov 😉

mufinka26
4. jan 2013

@pulsatilka jojo doma je doma, taky sme byly týden pryč a jakmile sme dorazily dom, to byla parááááda 😀

lsx
10. jan 2013

Ahoj, tak co, kdy dáme ten první srazík?

mufinka26
10. jan 2013

@lsx Ahojky, u nás se opět marodí ☹ byly zdraví celých 14 dní ☹ ☹ Zítra zase mažu z holkou k doktorce, jelikož se jí to vrátilo v plné kráse ☹ Takže já minimálně týden nebudu moct ☹

lsx
10. jan 2013

@mufinka26 Ajaj, to mě mrzí. Copak jí je?

mufinka26
10. jan 2013

@lsx má šílenej kašel, až mi to rve srdce ☹ měla to čtrnáct dní před vánocema, teploty, kašel, rýma pak měla týden klid a zase začala ☹ do toho malýmu sem ted naměřila zvýšenou teplotu po odečtu 37,5 ☹

aaa
10. jan 2013

Co třeba někdy příští týden? Podle počasí... 🙂

aaa
10. jan 2013

@mufinka26 Přeju ať jsou prckové brzo fit. Teď šíleně řádí chřipka, lepší nechodit nikam mezi lidi 😖

mufinka26
10. jan 2013

@aaa
@lsx no tak mladá má ted 38, super ☹ ach jo... Kdyby byla pořádná zima, tak nebudeme takový marodi ☹

lsx
11. jan 2013

@aaa A nenecháme to na ten přespříští, až bude @mufinka26 taky moct? A ostatní se ještě neozvaly...

mufinka26
11. jan 2013

@aaa
@lsx tak holky já budu moct příští týden, středa nebo čtvrtek 🙂 Malinkej je Ok, jenom mladá má těžký zánět průdušek ☹ , dostala antibiotika, ale ty dva dny je doma manžel, takže z malým můžu vyrazit 😉

lsx
12. jan 2013

@mufinka26
@aaa
@pulsatilka
@novakovatere
@lawine
@monivo
Ahoj, takže návrh tedy padnul na příští st/čt. Kdo se přidá? Nějaký tip na procházku?
My máme nejblíž lesopak u přehrady. Ale můžem i dojet.

lsx
12. jan 2013

Nevím, jestli jsem na někoho v tom seznamu nezapomněla.

mufinka26
12. jan 2013

@lsx já se přizpůsobím 😀 taky mohu dojet kamkoliv 🙂 😉